Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » Святий Миколай


Святий Миколай

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

ну шо діточки, завтра з ранку провіряємо подушечкє!!!!)))шкода що до мене Миколай не приходить вже))згадую часи дитинства...еееххх))класно було :) ..а зараз навіть якщо б і прийшов до мене Миколай то шо він мені б заникав під подушку?)))напевно блок сігарєт, пачку вазеліна і гумову тьотку :D ЗІ СВЯТОМ ВАС ВСІХ, нехай Миколай всім принесе здоровя, наснаги та цілий мішок успіхів ;) :)

0

2

Класне свято я ще вiрю в нього!!! А Всiх Миколайовичiв хочу поздоровити та побажати iм щастя та здоровя!!!Та самого найкращого!!!!

0

3

Коля, Коля, Нікалай..як казав один чувак, трохи хворий.. микалай падаріл маламу пад падушку 2 пітарди..а утром пізданул.дал пізди..то ж шоб вас Миколай не піхданув і не дав пизди, а поклав під подушку ящик пива і чіпси.. :))

0

4

Вітаю усіх з Ніколаєм! Колись під подушками канхвєти знаходив.... ех.... які часи були.... :rolleyes:

0

5

Это все реально деццкие расклады(((

0

6

интересный праздник у вас- такого у нас нет)))

0

7

хельга написал(а):

такого у нас нет)))

тю,я думал это праздник во всей совдепии...

0

8

KeithMoon написал(а):

тю,я думал это праздник во всей совдепии...

неее :O
было бы здорово если бы мне чего-нибудь под подушку подбросили)))

0

9

хочу в етот раз под подушку заточку и кастет)

0

10

Сам хочу вот мутиться всьо якщо замучу буде кульно :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  Але давайте про ствято всеж раз в рiк :D

0

11

:D я з ранку під подушкою тільки найшов свою абслюнявлену руку))))))))) :rofl:  і я так обрадувався цій знахідці що одразу найшов прімінєніє руці :rofl:  :rofl:  :rofl: афігєнний подарок замутив Миколай мені :D

0

12

а я купу волосся дового найшов в пєрхоті....фу як проитвно...

0

13

гг)0а я знайшов штучну вагіну..)))обрадувався..))придивився оказалося що то чашка(((ехххх  не справедливо

0

14

:yahoo:  а я то шо загадав то і получив від Миколая.....канхвєти!  :yahoo:

0

15

класний празднік :bravo: ....наєлса сладастєй..... ^_^

0

16

Хочу ищо :( Зима то самi крiтi свята на пянки тут мега обригаство iде :D

0

17

Мені одногрупник подарував запальничьку на Миколая..тіпа сказав шо це йому Миколай дав, шоб він мені віддав))) :) от так от ;)

0

18

UFOs написал(а):

Мені одногрупник подарував запальничьку на Миколая..тіпа сказав шо це йому Миколай дав, шоб він мені віддав)))  от так от

це він тобі передав естафету шоб валасатих уродів стригти нею)

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » Святий Миколай