Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Ревнощі чоловічі і жіночі: кому гірше?


Ревнощі чоловічі і жіночі: кому гірше?

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

як на мене ревнощі притаманні кожній людині, але і жіноча і чоловіча дуже цікаві і ревнощі ведуть за собою цікаві наслідки, що хто думає? :)

0

2

так тема названа ніби як з біології!ніби ревнощі це якісь статеві залози чи що)))"мнє кілограм гавяжай рєвнащі пажалуста!да!..свежай,вчерашней"))))))

0

3

це погано для всі х сторін я думаю

0

4

Я піпєц рівнивий :( .....І хочу цього позбутися.....але відать це теж адно із маїх праклять :) .....

Гуф написал(а):

ніби ревнощі це якісь статеві залози чи що))

Атрєжтє мнє ктота єті залози.... :good:

0

5

пля...і я ревнина до піздєца :crazy:  :crazy:  :crazy:
хрєново це.....треба у всьому межу знати....ну а на рахунок того кому гірше......вважаю що і чоловікові і жінці :crazy:

0

6

Ревнощi то зла штука тому таку херню треба викорiнювать, або гасить в собi но недавать волю iм бо тьори всьо частiше починаються мiж людьми з них!!!
Чоловiчi ревнощi набагато я так думаю страшнiшi бо наслiдки пiсля них поганi завжди хтось бувае битий або навiть бита!!! :(

0

7

просто фігово що ревнощі можуть за собою потянути певну ланку так сказать негативних наслідків...аж прямо і до фізічєского впливу...ревнощів не можливо позбутися, порібно все тримати під контролем, хоча це дійсно деколи так важко..

...доречі я десь читав, вже не памятаю, якийсь науковий сайт, що Кучєрявиє люді мають більшу шкалу рєвності)))

0

8

Ревнощi засунути в одно прекрасне мiсце тай непоказувать а фiзичнi наслiдки то ппц неповажав  i не буду якоюб людина небула ну незя так сразу тай пiз......ти!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Ревнощі чоловічі і жіночі: кому гірше?