Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Самотня і щаслива=)


Самотня і щаслива=)

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

У всі часи вважалося, що самотня жінка неповноцінна. Навіть якщо вона здобула хорошу освіту, зробила непогану кар'єру, сформувалася, як творча особа і навіть має партнера або, простіше кажучи, коханця, але все-таки не створила сім'ю, її неодмінно жаліють і вишукують вади в характері, зовнішності, душі і вважають невдахою. А чи так погано жінці (або чоловіку) жити однією, не створюючи сім'ю? І чому все більше жінок (і чоловіків :) ) останнім часом свідомо вибирають самоту?

0

2

UFOs написал(а):

І чому все більше жінок (і чоловіків  ) останнім часом свідомо вибирають самоту

відки ти це взяв??)))бики в селі си так женяси і плодяси шо бля в нас скоро кітай буде))))))

0

3

UFOs написал(а):

І чому все більше жінок (і чоловіків  ) останнім часом свідомо вибирають самоту?

Бо поци.Шо дрочити чи шо?

0

4

Сім"я  це одне із найголовнішого у нашому грєшнам житті :)  :good: ....а тупо ї*атси і жить в адіночєствє Лавєласам єт повна фігня як на мене....СІМ"Я -це СИЛА ^_^

0

5

badbunny написал(а):

СІМ"Я -це СИЛА ^_^

Валерка я думаю таки с тобою згiдний Сiм`я то сила без якоi дуже тяжко жити такщо лiпше бути в двох!!! Так iсторично склалося, я думаю вона повинно й надалi продовжуватись!
Воно коли в двох лекше тяниться життя обох самому якось морально важко ну хiбашо якщо ти маеш стальну систему нервiв! Та нетухнеш на довго!!!

Отредактировано IoanIliesky (20.12.2007 14:23:29)

0

6

Гуф написал(а):

ідки ти це взяв??)))бики в селі си так женяси і плодяси шо бля в нас скоро кітай буде))))))

:lol: от блін))))))))

KeithMoon написал(а):

Бо поци.Шо дрочити чи шо?

а тобі дівчина тільки потрібна для того щоб не дрочити? ;)

одному можна прожити, правда це життя буде дійсно відрізнятися від інших, парних ;)

0

7

UFOs написал(а):

одному можна прожити, правда це життя буде дійсно відрізнятися від інших, парних ;)

Воно сильно буде вiдрiзнятись навiть дуже!!!

Отредактировано IoanIliesky (20.12.2007 18:08:34)

0

8

:P впринципі...шо я можу сказати :) ...ось я на свому прикладі кажу, що в халастятской жизні нічого немає поганого, якщо любиш її і цінуєш волю...еее, зі мною може багато не погодитися, але..)) :P 
Знаєте, шо я скажу..скажу, що в кожного є свій ориєнтир в житті і він його дотримується або людина розчаровується у всьому і травматично це все переносить ( душевная траума) я думаю що це і є одні з причин самотності...також нерозуміння протилежної статі і т.д. :) ...але я думаю що основних такі 2 фактора, це розчарування в цьому і відторгнення або не розуміння протилежної статті, тобто неадекватне сприйняття шолі, я не знаю як це пояснити, фак...))я напевно за тупий шоб тут шось гаваріть в цій темі))))

0

9

UFOs написал(а):

що в халастятской жизні нічого немає поганого.............людина розчаровується у всьому і травматично це все переносить ( душевная траума) я думаю що це і є одні з причин самотності...

....згідна з цим....

0

10

Сiрожко цю тему мы с тобой возьмимо до обговорення со стаканом будемо теорii виводiть такщо нетухни!!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Самотня і щаслива=)