Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Сім'Я

Сообщений 1 страница 20 из 53

1

Чому сім'я — це природно? Дві абсолютно різні людини з різною фізіологією, психологією, спадковістю, звичками і смаками на одній території з однією, зазвичай, ванною і туалетом — це природно??? Чому не можна просто займатися любов'ю? Просто розмовляти, гуляти по дахах, лежати на першій травичці, ходити в кіно, театри і навіть на футбол. але повертатися кожному в свою печеру? Чому потрібно спати разом? Прокидатися разом? Бігти наввипередки у ванну і сперечатися, кому варити каву? Перші пару місяців це ще весело, адже потім стає вже принциповим.

я не хочу натякати ні на шо і не потрібно так думати, моя позиція стосовно сімї не є такою, як зазначино вище я просто хочу прочитати ваші думки, які відштовхуються від всього вище мною надрукованого :)  ...особисто я хочу сімю, але нє судьба ілі нє врємя :crazy:

0

2

а в мене дві параші і два душа)))от атк))
правда одна парашо моя))

0

3

UFOs написал(а):

Перші пару місяців це ще весело, адже потім стає вже принциповим.

сказав як опитний сем"янін і лавєлас)))

Patlatui написал(а):

а в мене дві параші і два душа)))от атк))
правда одна парашо моя))

Буржуй))Тепер точно тебе підстрижу)))шоб геморою не було)))

0

4

Сім"я.....сім"я.....гарне слово.....СІМ"Я-це класно.... ^_^

0

5

UFOs написал(а):

Чому не можна просто займатися любов'ю? Просто розмовляти, гуляти по дахах, лежати на першій травичці, ходити в кіно, театри і навіть на футбол. але повертатися кожному в свою печеру? Чому потрібно спати разом? Прокидатися разом?

мені здається, що якщо кохаєш людину і приємно з нею робити усе вище перераховане то і прокидатись разом це теж є приємним, варити ранкову каву для коханої людини теж повинно бути приємним, жити разом, постійно бути разом...це ж чудово)звісно у будь-яких відносинах потрібен відпочинок, але мені здається кохаючи людину хочеться з нею провести усе своє життя, завжди бути поруч....а на рахунок побутових проблем, то їх потрібно намагатись вирішувати справедливо адже головне порозуміння...людина повертавшись додому повинна відчувати тепло, затишок, дім повинен бути місцем, в якому можна сховатись від усіляких небезпек....дім та сім"я - це центр життя, основа на базі якої зароджується повсякденний досвід....саме в будинку ми вчимося боротися з труднощами, приносити користь, почувати себе задоволеними собою та близькими нам людьми....і напевно що найголовніше з усього сказаного вище це те, що дім є місцем, в якому ми вчимося бути просто щасливими :)

0

6

Серий Тема супер +1
Всьо остальное так!!!!
Но соглашусь з человеком що написав повише дiйсно воно набагато краще коли воно так!! А не якось поiншому й неможна так як ти кажеш!!! Ну непойдьот така фiгня. Це порiвняти можна з тваринним покликом i все!!!
Булоб круто як бы вона непотухла бо це сама нближена тема до нашого скорого майбутнього з неi мона багато винести!!!Цiнного!!!

Отредактировано IoanIliesky (20.12.2007 14:27:17)

0

7

:crazy: я баюся сім'ї...і не через відповідальність, я навпаки за!!!...просто ненаю..я ще дитина напевно, хоча дуже люблю дітей...бля, я анвіть собі не можу уявити що це такеколи рядом просинаєшся з жінкою...і як це так встати шоб її не розбудити і щоб якусь приємність зранку зробити ( навіть ті тапочки принести, мєлоч але приємно))) )...еееееее :crazy: ..от Алєся і Макс скоро так будуть))буду вчитися в них))))

0

8

Це бля реально круто..... :rolleyes: дай Бог мені до того дожити :)

0

9

badbunny написал(а):

Це бля реально круто..... :rolleyes: дай Бог мені до того дожити :)

Валера ну ми всi почтi до цього доживемо :)

0

10

IoanIliesky написал(а):

почтi до цього доживемо

:rofl:

0

11

Не ну я сказав реальнi речi нефакт що доживу до неi я!!

0

12

IoanIliesky написал(а):

Не ну я сказав реальнi речi нефакт що доживу до неi я!!

всі ми доживемо і не тре фігню говорити ;)

0

13

cherrygirl написал(а):

всі ми доживемо і не тре фігню говорити ;)

Лутше не дожити  а пережити!!!

0

14

IoanIliesky написал(а):

Лутше не дожити  а пережити!!!

і переживемо теж!!!!

0

15

:fie:  :fie:  :fie:

0

16

:crazy:  :crazy:  :crazy:

0

17

:D  бачу Валєріка і 15 дітей )))))))))))

я себе якшо чесно в сімї нє віжу :crazy: хоча, немає таких людей які собі це не уявляли прийнаймні ;)

0

18

Я себе неуявляю i шо????????????????? Я ненаю чи донеi доживу!!! Такщо ми стобою!! :friends:

0

19

UFOs написал(а):

бачу Валєріка і 15 дітей )))))))))

:bravo:  :bravo:  :good:  :yahoo:  ....футбольная каманда с запаснимі :D

0

20

семья-это здорово!!!!и детишек обожаю!!!надо забацать целую футбольную команду :D

0