Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Сім'Я

Сообщений 21 страница 40 из 53

21

badbunny написал(а):

....футбольная каманда с запаснимі

:rofl: або брігада ромунскіх строїтєлєй))))

хельга написал(а):

семья-это здорово!!!!и детишек обожаю!!!надо забацать целую футбольную команду

:rofl: хочєш записатися до Валєріка на прійом?))))))

0

22

UFOs написал(а):

або брігада ромунскіх строїтєлєй))))

Чєрнавіцкіх страїтєлєйй... :rofl:

хельга написал(а):

семья-это здорово!!!!и детишек обожаю!!!надо забацать целую футбольную команду

:rofl:  :rofl:  :rofl: АГА :bravo:  ^_^  :rofl:

UFOs написал(а):

ш записатися до Валєріка на прійом?))))))

уйді пратівний... :rofl:

0

23

UFOs написал(а):

хочєш записатися до Валєріка на прійом?))))))

о,блин!!!!!что-то я не подумала :crazy:   :D

0

24

:) Сім*я ето харашо, але не всі є сімейними людьми і дехто може гулять усю житію і навіть прикриваючись сімєю гулять і гулять))))але тоді нафіга сім8ю якшо ти гулять любіш і не можеш нагулятися??? тіпа це так нада??!!

0

25

ну не знаю,шоб сім"ю мати треба міцно на ноги встати,мати стабільну зарплату,інакше і не треба рипатись.О т у мого одногрупника тиждень тому дочка народилася,він мій ровесник,але як я зрозумів ні він ні його дружина не в змозі утримувати це дитя...Нахєр тоді таке треба???Шо гандони було впадло купити??

0

26

:) цікава ситуація...я навіть не знаю шо сказать)))тут діло не в гандонах, вони і аборт могли замутити, але не замутили з певних причин, за шо їм респект :) ...ну я думаю, що їх є 2 і вони такі докладуть зусиль ( з допомогою батьків ) щоб поставити себе і дитину на ноги, але ситуація не поста...))знали б ви кіко в мене вже знайомих однолітків з дєтьмі))))мені аж самому дивно)) :)

0

27

UFOs написал(а):

..от Алєся і Макс скоро так будуть))буду вчитися в них))))

Хех....пасиба, Серожко))) Мы будем стараться, чтобы быть в достатке (ну родители пока живы хоть как-то будут помогать - это уже помощь) ... будем работать вдвоем....будем жить вдвоем (отдельно от родителей)...просыпаться и готовить вместе))))) Я не могла представить даже, что меня кто-то захочет в жены взять..серьезно....я была очень удивлена, когда Макс мне сделал предложение.....я вот до сих пор не могу себя в платье представить....у нас с ним будет маленькая семья)))) мы обое счастливы:)

0

28

Клубника с Максом уж точно не дадут друг другу пропасть :)  :)  :)

0

29

Strawberry
:bravo:  :bravo:  :bravo: я аж чуть не заплакау :rolleyes:

0

30

Strawberry написал(а):

Хех....пасиба, Серожко))) Мы будем стараться, чтобы быть в достатке (ну родители пока живы хоть как-то будут помогать - это уже помощь) ... будем работать вдвоем....будем жить вдвоем (отдельно от родителей)...просыпаться и готовить вместе))))) Я не могла представить даже, что меня кто-то захочет в жены взять..серьезно....я была очень удивлена, когда Макс мне сделал предложение.....я вот до сих пор не могу себя в платье представить....у нас с ним будет маленькая семья)))) мы обое счастливы:)

:) Вітаю ВАС!!!))ви мегарульні чувакі!!!тобто чувак і чувіха))))))))щастя вам!!))тільки нас не забувайте і живіть собі на радість ;)

0

31

.... пасиба пасиба пасиба.....думаю у нас все будет мегазаебца)))))))))))

ПС: Серожко...будете концертами зарабатывать г рошей....мой супруг буде приносити грош1 дохати)))))) все буде кул))

0

32

Strawberry написал(а):

ПС: Серожко...будете концертами зарабатывать г рошей....мой супруг буде приносити грош1 дохати)))))) все буде кул))

:rofl: скоріше шо ми в парнухі знімемося і так Макс буде зароблять з нами))))концерти крім задоволення нічого не приносять ;)  :P ...а якшо хочєш то можеш работать на нас)))СТЕЙДЖ МЕНОМ або не меном а СТЕЙДЖ ЧУВІХОЮ)))будеш Максу Палку давати, коли та під час....буде вилітати з руки :rofl:

0

33

:rofl: ^))))

в общем семья - это всегда хорошо)))

0

34

Strawberry
щиро вітаю!!!!))

0

35

^))))) Спасибо

+1

36

UFOs написал(а):

:rofl: скоріше шо ми в парнухі знімемося і так Макс буде зароблять з нами))))концерти крім задоволення нічого не приносять ;)

Чувак согласен :good:  :good:  :good:
Але своiм надо помогать!!!!

+1

37

....совмесным желанием и усилиями можна много добиться!

+2

38

Полюбому я тож це пiдтримую!!!

0

39

Алєся, а якшо у вас будлєт син то ви назовете його СІрожко?)))чи якимось Бєларускім імєнєм?, навєрно в честь Лукашенка))))))))) :rofl:

0

40

сім*я то кльово... якшо дивитись на неї зі сторони.... жорости до такого треба....

0