Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Сім'Я

Сообщений 41 страница 53 из 53

41

Anahi написал(а):

жорости до такого треба....

:) або просто дуже сильно хотіти і по справжньому кохати людину ;)
ну хто то, а Оксана буде мати багато дітей відчуваю, бо вона їх любить дуже))))отже Оксано створюй футбольну команду-сімю)))))))))тільки треба ще одного трейнера знайти і всьо))) ну і поле для тренеровок)))а там вже футбол))..бля от я наморозив, самому смішно)))))

0

42

так повністю згоден, шоб мати сімю і дітей, до цього треба бути готовим в першу чергу фінансово і морально, і аморально(ха ха)

0

43

Takeandburn написал(а):

і аморально(ха ха)

:rofl: гоніш.... :rofl: хахаахаах....

0

44

badbunny написал(а):

Takeandburn написал:
і аморально(ха ха) гоніш....  хахаахаах....

:D всьо правильно, треба бути всебічно вааружонним))))))сімя це і аморальність напевно)))))))

0

45

UFOs написал(а):

чи якимось Бєларускім імєнєм?, навєрно в честь Лукашенка)))))))))

Лукашенка Сашкой звать))))) Не прет мне такое имя)...так шо пока Серожка в силе...  :rofl:

0

46

UFOs написал(а):

ну хто то, а Оксана буде мати багато дітей відчуваю, бо вона їх любить дуже))))отже Оксано створюй футбольну команду-сімю)))))))))тільки треба ще одного трейнера знайти і всьо))) ну і поле для тренеровок)))а там вже футбол))..бля от я наморозив, самому смішно)))))

в мене племінниць багато... буду з ними... до сім*ї років 10 ше готовою не буду....

0

47

Strawberry написал(а):

так шо пока Серожка в силе...

:rofl: бляяяя я спочатку прочитав СІРОЖКА В СІЛЄ))тобто в селове)))і зразу згадав фразу...Бабин хлопчик, корівка дасть молочка))))
:rofl:

Anahi написал(а):

до сім*ї років 10 ше готовою не буду....

10 + ....йой)))то в....років вже онукі мають бути)))))))))))))))) )))

0

48

UFOs написал(а):

10 + ....йой)))то в....років вже онукі мають бути)))))))))))))))) )))

Серий, не шугай так... які на фіг онуки????  я дітей,ще років 15 мати не хочу... рано ше... надо встати на ноги і т.д....

+1

49

Anahi написал(а):

Серий, не шугай так... які на фіг онуки????  я дітей,ще років 15 мати не хочу... рано ше... надо встати на ноги і т.д....

:D дивися, бо діти деколи появляються в житті без запрошення ;) ))))

моя друга сім*я - це гурт )) :friends:

П.С. ...я навіть не думаю планувати шо коли як, що стосовно сім*ї :) ...хоча думки були))) ^_^  :D але кому такий халоп нужен))ну крім моїх батьків))) :crazy:

0

50

UFOs написал(а):

але кому такий халоп нужен)

:rofl: ти СПІНАГРИЗ :rofl: как і Я :D

0

51

UFOs написал(а):

але кому такий халоп нужен))ну крім моїх батьків)))

Всьо я тебе забираю коли розписуемся??? :com:

0

52

фууууу как грязно!

0

53

Не грязно а давольно правдиво сказано!!!

0