Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Блондінки(ни), Брюнетки(ти), Шотенкі(ни)? )))


Блондінки(ни), Брюнетки(ти), Шотенкі(ни)? )))

Сообщений 1 страница 20 из 29

1

Чувакі і Чувіхі, хто на шо орієнтується і шо кого пре?))

особисто мені байдуже, люблю натуральний цвєт валос і нє буду врать...подобаються всі натуральні )))

ладно раскусілі, бландінкі прут мєня :lol:

0

2

та шо тєбя кусать кросавчег!..а якшо чесно не блондінкі а блондіни,правда веть,Сірьожа?;)))а мені більше брюнетки і шотенки.прост оя не знаю яка в них різниця,але блондінок не люблю!..

0

3

Як по мені то брюнетки,шатенки теж нічо,а блондинки фарбовані  подобаються :cool:

0

4

нарвятса всє.. не важливо чи натуральні, чи фарбовані.. :)

0

5

Натуральний цвєт валоссс руліт ;) ,но крашєний тож нічо ;) ...только нє кіслотно салативий :D

0

6

натуральний колір - краще
але фарбовані теж нічого))))

0

7

відна шо мужикі давно баби не віділі!))))))натуральні це класно.але єслі шо то і крашену нічо.да?)))))))))))))))))))))))))

0

8

а мені лтсі подобаються))))і щоб на черепі шрамування було))) ^_^ мммм

0

9

Гуф написал(а):

а якшо чесно не блондінкі а блондіни,правда веть,Сірьожа?

:oups:  :rose: жаль шо ти нє блондін а то шото би з табой замутілі би ;)

KeithMoon написал(а):

а блондинки фарбовані  подобаються

Чувак а якшо натуральні???...це рідкість, проте я бачив і нє магу нє васхіщатсо :crazy:

Patlatui написал(а):

а мені лтсі подобаються))))і щоб на черепі шрамування було

^_^ мммм

Гуф написал(а):

натуральні це класно.але єслі шо то і крашену нічо.да?)

:D ну а шо пацанам тірятса

0

10

UFOs написал(а):

жаль шо ти нє блондін а то шото би з табой замутілі би

я в децтві був бландіном,але ща потемнів!..)

0

11

UFOs
не трогай мені мого Гуфа)))рррр)))парву за нього)))  П.с  в нього кльові сіські)) :oups:  :fuck:

0

12

Гуф написал(а):

я в децтві був бландіном,але ща потемнів!..)

:D а я не був таким аж і сильно кучєрявим в дєтсвє а зараз шото закучєрєл сільно)))))может би браття?))

Patlatui написал(а):

П.с  в нього кльові сіські

:D мммм...Гуф, свої сісі мож викласти в темі  СІСЬКІ!!))заценім ;)

0

13

UFOs написал(а):

Чувакі і Чувіхі, хто на шо орієнтується і шо кого пре?))

особисто мені байдуже, люблю натуральний цвєт валос і нє буду врать...подобаються всі натуральні )))

ладно раскусілі, бландінкі прут мєня :lol:

UFOs написал(а):

Чувакі і Чувіхі, хто на шо орієнтується і шо кого пре?))

особисто мені байдуже, люблю натуральний цвєт валос і нє буду врать...подобаються всі натуральні )))

ладно раскусілі, бландінкі прут мєня :lol:

ФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФУууууууууууууууууууууууууууууууууууу гааввввннн..... аби iх багато з них лиш поi...... тай кинув толку нiякого печальна тенденцiя :(

0

14

а я думаал темка про розум тих чи інших... :D ... как істенной бландінке мені подобаються бландіни...))))

0

15

Anahi написал(а):

... как істенной бландінке мені подобаються бландіни...))))

:D да Оксано ти дійсно ТРУ Блондінка, але пріколи про Блонд тебе обходять стороною, це факт:)))з твоїм розумом і світосприйняттям далеко навіть не всі зрілі люди змогли би по тягатися ( це так, щоб Оксану не сприймали за Блондоу з Анєгдоту ;) )

Anahi написал(а):

а я думаал темка про розум тих чи інших...

:D ага, тут все навпаки стосовно цього...тут тупі - кучєряві брюнети)))))) :rofl:

IoanIliesky написал(а):

аби iх багато з них лиш поi...... тай кинув толку нiякого печальна тенденцiя

ніфіга...це стереотип чувак і ти сам це знаєш ( наша одногрупніца БЛОНДА нє в щот )))))))))))))))))))) :lol:  :lol:  :lol:

0

16

UFOs написал(а):

ніфіга...це стереотип чувак і ти сам це знаєш ( наша одногрупніца БЛОНДА нє в щот )))))))))))))))))))) :lol:  :lol:  :lol:

Кандюха сто пудово не обiжайтесь на мене блондiнки багато солдат з армii були блондiнами але цеж не означало що вони були тупi. :D  он як далеко забрелi аж под москву.

0

17

а я люблю рижих хлопчиків

0

18

Lilya написал(а):

а я люблю рижих хлопчиків

:D а я всєх люблю мальчєков)))но каштановиє і бєлиє(натуральниє) сводят мєня  с ума іногда :crazy: сам незнаю чому))

люблю кудрявих :) я навіть восхєщаюся кудрявимі дєвчонкамі))від них навіть якась така енергія кудрява ісходіт)) ^_^  :D

0

19

Сєрий я кучєрява кстаті хD

0

20

UFOs написал(а):

я навіть восхєщаюся кудрявимі дєвчонкамі))від них навіть якась така енергія кудрява ісходіт)) ^_^  :D

А якщо кудрi не на головi???????????????????????????????????

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Блондінки(ни), Брюнетки(ти), Шотенкі(ни)? )))