Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Інтереси Форумчан » Де і як ви любите відпочивати?


Де і як ви любите відпочивати?

Сообщений 1 страница 20 из 82

1

ваші козирні місця відпочинку, який відпочинок ви обираєте?))

Особисто я люблю гори і природу;)...можна трохі ектрімчику, якшо вдастся то незабаром поїду з чуваками і Бед Банні в Тернопільські печери ^_^

0

2

Літом можна в паход поїхати,поматраснічати-дуже помагає забути про місто з його напрягами.А так-то піти в якийсь гендель з друганами,чи просто на пиво,тільки не так жорстко як в ту п"ятницю,бо це вже гон а не відпочинок :bad:

0

3

літом - озера, річки гори, все шо можна.. :)але в основному з друзяками десь тусую..або ж катаюсь..це звичайно не відпочинок..але все одно..і як звичанйо по пятницях та,якшо здоровя дозволяє, по суботах стараюсь нажертися пива в генделі, або ж чогось міцнішого..:)

0

4

UFOs написал(а):

Особисто я люблю гори і природу;)...можна трохі ектрімчику, якшо вдастся то незабаром поїду з чуваками і Бед Банні в Тернопільські печери

Аналагічна..... :) Чувак атарвьомся по полной :cool: .....хихиххии

KeithMoon написал(а):

тільки не так жорстко як в ту п"ятницю,бо це вже гон а не відпочинок

угу...я тя понімаю :(  :)

0

5

Люблю відпочивати з друзями і просто добрими знайомими )
Мєчтаю про отдих у каміна с нЄЙ )
А ше я люблю отпочивати так, шоб в вухах весь чяс іграла музика )
Люблю відпочивати з гітаркой, котора повісає на плєчє )

0

6

люблю природу...гори,Кримські особливо,карпати не дуже-там мокро...(((((((хоча дуже гарно...)

0

7

UFOs написал(а):

Бед Банні в Тернопільські печери

а я летом в экстримальный тур отправлюсь- на раскопки ваших тел!!!!)))а то мало ли что , печеры- страшно, часто заваливает!!!!

0

8

хельга написал(а):

а то мало ли что , печеры- страшно, часто заваливает!!!!

ТАК В ЦЬОМУ ВЕСЬ КАЙФ!!!!!!МИ ТОМУ ТУДА І ЇДЕМО ;)  :rolleyes:  :rolleyes:  :yes:

0

9

хельга написал(а):

а я летом в экстримальный тур отправлюсь- на раскопки ваших тел!!!!).

ОООО....єт харашо.....  :beer:   ..Олька,єслє нас найдьош то можєш дажє взять нас по кусочку к сєбє :D

UFOs написал(а):

ТАК В ЦЬОМУ ВЕСЬ КАЙФ!!!!!!МИ ТОМУ ТУДА І ЇДЕМО

РЄСПЄКТ чувак :cool2: Я с собой даж самих крупних пєтард набіру....будєм внутрі пускать салюти :P  :D

0

10

а я вопше люблю відпочивати у будці бвашніків!отак пріходіш на концерт камерной музікі у них і аддихаєш душоу!..))ті підараси такі підараси шо бля полюбе шось таке загонять шо я льогкімі харкаюсь!))))))

0

11

badbunny написал(а):

будєм внутрі пускать салюти

:friends: главне шоб після салютів ногі і рукі наші були в нас в тєлє а нє валяліся в пєщєрє))))))

Гуф написал(а):

а я вопше люблю відпочивати у будці бвашніків!отак пріходіш на концерт камерной музікі у них і аддихаєш душоу!..))ті підараси такі підараси шо бля полюбе шось таке загонять шо я льогкімі харкаюсь!))))))

:D повір, ти бачиш тільки 15 % всього шо там твориться і творилося))))....блін..я наоборот за наші гонир хтєл ізвєнітсо , а ти тут так...ГГгг)))))

0

12

badbunny написал(а):

..Олька,єслє нас найдьош то можєш дажє взять нас по кусочку к сєбє

Валерка, я знала, что ты не жадный :friends:

0

13

хельга написал(а):

Валерка, я знала, что ты не жадный

:beer:  ^_^

0

14

UFOs написал(а):

повір, ти бачиш тільки 15 % всього шо там твориться і творилося))))....блін..я наоборот за наші гонир хтєл ізвєнітсо , а ти тут так...ГГгг)))))

так ми ж ходимо до вас заради вашого гону)))а не зради музикі)) :oups:

0

15

UFOs написал(а):

ваші козирні місця відпочинку, який відпочинок ви обираєте?))

Особисто я люблю гори і природу;)...можна трохі ектрімчику, якшо вдастся то незабаром поїду з чуваками і Бед Банні в Тернопільські печери ^_^

Да гори чувак це респект ось може на це лiто буде органiзована екстрiмна поiздка в карпати. якщо все пройде то буде гуд.

0

16

я дуже хочу в боулінг... а ніхто туди не хоче йти... якшо шо шо... асю мою знаєте... пишіть))))

0

17

Anahi написал(а):

я дуже хочу в боулінг... а ніхто туди не хоче йти... якшо шо шо... асю мою знаєте... пишіть))))

я хашу)))пішли!

0

18

Patlatui написал(а):

я хашу)))пішли!

такс... єсть один бажаючий... ет хорошо)))

0

19

Anahi написал(а):

такс... єсть один бажаючий... ет хорошо)))

і як так?!?!?!?! :O  :D

0

20

в неділю, йдеш зі мноу)))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Інтереси Форумчан » Де і як ви любите відпочивати?