Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Інтереси Форумчан » Де і як ви любите відпочивати?


Де і як ви любите відпочивати?

Сообщений 41 страница 60 из 82

41

Куда вас висадили нормально добрались?

0

42

на централке.....я через кобылянскую шла...но там никог не было...жаль :lol:  :lol:  :lol:

0

43

Да увидели вас во всьой красоте боевой розкраски  :D

0

44

дааа..класно ми зїздили:) хочу подякувати форумчанами які їхали також і сказати, що я вас люблю ;)..мабуть мені не треба уточняти  :P ...було мега круто імега позитивно, масса емоцій і я надіюся, що Фаїнка подолала свої модже страхи замкнутого простору ;) :gg:  :friends:

0

45

UFOs написал(а):

і я надіюся, що Фаїнка подолала свої модже страхи замкнутого простору

Сірьожка)))у мене їх не було  :gg: :P  :P  :P

0

46

Шкода шо ніхто не застряв :out2:  :face:

0

47

badbunny написал(а):

Шкода шо ніхто не застряв

ага)це точно :lol:

0

48

cherrygirl написал(а):

Сірьожка)))у мене їх не було

:lol: ага і це я казав перед маленьким лазом, що туда не піду бо не пролізу в таку маленьку дірочьку)))))))))))))всьо Окей Фаїнка))тільки блін чуть я з Валєріком там піські собі не відморозили поки на пузах лежали на холодній глині. поки ви там думали як спускатися))))) :D

0

49

UFOs написал(а):

тільки блін чуть я з Валєріком там піські собі не відморозили поки на пузах лежали на холодній глині. поки ви там думали як спускатися)))))

угу...у мну аж било запозданіє с утріннім падйомам пісі :)  :D

0

50

UFOs написал(а):

тільки блін чуть я з Валєріком там піські собі не відморозили поки на пузах лежали на холодній глині. поки ви там думали як спускатися)))))

badbunny написал(а):

угу...у мну аж било запозданіє с утріннім падйомам пісі

вибачєйте хлопчики :pardon: але ж треба було скласти раціональний план спускання..... :rolleyes:

0

51

cherrygirl написал(а):

UFOs написал:
тільки блін чуть я з Валєріком там піські собі не відморозили поки на пузах лежали на холодній глині. поки ви там думали як спускатися)))))badbunny написал:
угу...у мну аж било запозданіє с утріннім падйомам пісівибачєйте хлопчики  але ж треба було скласти раціональний план спускання.....

Народ треба було не план рацiонального спуску складати а прокачати пiсI в смислi з подогревом Зима на дворi!!!!!! :)

0

52

:) я так думаю, що треба ще шось цікаве нарити...треба трохиекіпіровочькі і мона зимоу після сесії в гори шолі;) карочє пажевьом увідім;) :friends:

0

53

Ну нада полюбому поiдемо лиш би було все добре. :good:

0

54

хочу в гори...хочу зоряного неба гірського, яке заворожує так, що не можеш погляду відвести і просто хочеться дивитися і думати...ееееехххх...треба собі це влаштувати.

0

55

я останнім часом люблю відпочивати дома у ліжку.Так шо в мене сон-нет-універ-сон-нет і так замкнуте коло...
крута реклама знизу))))))про ключі від раю між ногами))))

Отредактировано KeithMoon (29.11.2007 18:43:12)

0

56

UFOs написал(а):

хочу в гори...хочу зоряного неба гірського, яке заворожує так, що не можеш погляду відвести і просто хочеться дивитися і думати...ееееехххх...треба собі це влаштувати.

пасан всьо замутім :cool2: ...тік вгорах ми точна зімой уже нє виживім :P Патухнім в пєрвую же ноч :bravo: єслє нє будєм грєтса :yahoo:  :D тєламі грєтса :oups:

0

57

на берегу озера, сидя у костра любоваться закатом или восходом солнца, а еще смотреть на звездное небо и считать падающие звезды :)

0

58

хельга написал(а):

а еще смотреть на звездное небо и считать падающие звезды :)

Пока одна из звезд не рухнит на тя?))

0

59

IoanIliesky написал(а):

Пока одна из звезд не рухнит на тя?))

:D

я думаю шо зимоу вратлі в гори ми покатім....хоча фіг знає..може ще по пєчєрам прокатємся... :gg:

0

60

UFOs написал(а):

я думаю шо зимоу вратлі в гори ми покатім..

а чо так?Замутім там кліп Раммштайна "Ohne dich" :bravo:  :D

UFOs написал(а):

може ще по пєчєрам прокатємся...

тож варіант.....ток пайдьом ужє АДСКІМ путьом :evil: і обязатєльно тре зайті в угалок пад названієм "ТУПІК АДА" :good:  :)

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Інтереси Форумчан » Де і як ви любите відпочивати?