Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » хто такі лабухи?!


хто такі лабухи?!

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

на мою думку, це ті хто заробляють на цьому гроші для початку.....
...

продовжуєм!!

0

2

як казав мені один бухий старий спившийся музикант,лабает лабух,а музикант должен іграть)))

0

3

думаю, шоб іграти (а не лобати) нормально треба мати освіту музичну!!!
а?

0

4

та пофіг на музичну освіту...головне мати талант для цього і щоб ця справа не перетворилася в одні гроші,а несамперед,щоб приносило задоволення... атже є дофіга гуртів,які кльово лабаютьнемаючи жодноїх музичної освіти!

0

5

Patlatui написал(а):

та пофіг на музичну освіту...головне мати талант для цього і щоб ця справа не перетворилася в одні гроші,а несамперед,щоб приносило задоволення... атже є дофіга гуртів,які кльово лабаютьнемаючи жодноїх музичної освіти!

100%

0

6

Мати талант всеж замало, треба освiту музичну теж мати хтоб що неговорив маеш те й те ти супер чувак аще коли маеш талановиту команду то просто супер. Тодi дiйсно такоi слави мати можна та прихильникiв ну просто немае слiв як це виразити. Справжнi талановитi групи живуть вiчно зi своею музикою i також чуть мають. :)

0

7

Ну на мою думку зараз навіть з талантом і освітою дуже важко кудись пробитися,бо кругом одна попса продажна...В 60-ті,70-ті це було набагато легше,тоді варто було бути самобутнім і оригінальним шоб стати помітним,навіть освіта була далеко не головною....Хоча свого часу бітли і роллінги певно вважалися попсою і гламурними падонками...Ну а лабухи...в класичному розумінні цього слова-це дяді біля РАГСу які лабають на такого роду мироприємствах.А в молодості вони всі були рокерами-нонконформістами...

0

8

не знаю! нормальний якісний рок,я не памяиаю, коли чув. а от якіну попсу і багато-багато іншого набагато частіше!
бітлс, ролінгс ст. - це поп, як на мене,я к і айронсміт тепер! чи не?!

людина з освітою вміє грати. не бачив і не чув людину, яка вміє грати,і не знає де ноти, які аккорди, куди тикати, а так від фонаря "добре" грає.
людину з освітою зразу чути - звучить сука.

на рахунок таланту - не підтримую. якшо ти хочеш іробиш все шоб бути крутим(муз.) - то ти це зробиш. і будеш круче за "таланта".

0

9

KeithMoon написал(а):

А в молодості вони всі були рокерами-нонконформістами...

невже це і нас очікує?))) :D

cramp_bass написал(а):

людину з освітою зразу чути - звучить сука.

:rofl:  :rofl:  :rofl: пад сталом))))))))))))))))))))так це мила сказав))))))))))))))))))

cramp_bass написал(а):

на рахунок таланту - не підтримую. якшо ти хочеш іробиш все шоб бути крутим(муз.) - то ти це зробиш. і будеш круче за "таланта".

ну тут навіть і не знаю шо сказать :), якщо немає таланту то више себе ногу ніколи не задреш ;)

0

10

У Хендрікса ніфіга освіти не було музичної, то шо він лабух???

0

11

wonder написал(а):

У Хендрікса ніфіга освіти не було музичної, то шо він лабух???

і у Бітлз так само.і у кучі інших супергуртів.

0

12

wonder написал(а):

то шо він лабух???

лабух - це значення розтяжиме ;), помоєму якраз і в лабухів немає освіти_)))і я вважаю що якщо є талант і людина з цим на душі народжується то вона навіть без освіти, сама буде до цього йти і відчувати...

0

13

KeithMoon написал(а):

і у Бітлз так само.і у кучі інших супергуртів.

Яскравий приклад - Пол Маккартні))

0

14

Cold написал(а):

Яскравий приклад - Пол Маккартні))

Ну!Мелодист прекрасний,ще й як басист ще в 60-тих давав фору крутим чорним басистам.

0

15

Лабух

0

16

Алєкс, дякую за ссилку)))))проліл свєт ;)

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Все для Лабуха » хто такі лабухи?!