Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Житійо незайманих))


Житійо незайманих))

Сообщений 1 страница 20 из 47

1

:D шото тут такої теми не найшов про незайманість))...хто що думає з цього приводу і скільки поррібно прожити незайманим щоб поставили памятник і взагалі початок сексуального жимття для вас з  скількох років чи у вас немає такого поняття, ваші думкі стосовно цього :)

0

2

ну шо магу сказать.... :D ....я давольний шо я ЦЄЛКА :yahoo:  :P

+1

3

badbunny написал(а):

ну шо магу сказать....  ....я давольний шо я ЦЄЛКА

а якось пояснити це можеш? чи просто давольний?_)))всьтому повинно бути раціональне пояснення ;)

0

4

Тут можу сказати, шо треба починати статеие життя при перших признаках спермотоксікоза( дьоргаєш пісю більше 3оьх разів в день)
хотя для кожного показники варюютьси!
Хотя можна так чекати і до зелених віникіфф!!

+1

5

це для кожного по-різному.це особиста справа кожного.

0

6

UFOs написал(а):

а якось пояснити це можеш?

шо тут пояснювати? :)  мені це подобається....і я не убиваю себе і не страдаю всякою хєрньою тіпа "бля,шо про мене люди будуть думати?мені вже скоро 20,а дєтсвєннік....йой біда....іду пригну з криши :rofl: ".....Хєрня це всьо.... :P Мені і так класно.... :yahoo: ...но пісю дьоргати не кіну ні за шо :P  :D

0

7

все одно з дівчиною краще ніж рукою)

0

8

KeithMoon написал(а):

все одно з дівчиною краще ніж рукою)

полюбому :) ...напевно :rofl:

0

9

Takeandburn написал(а):

Тут можу сказати, шо треба починати статеие життя при перших признаках спермотоксікоза( дьоргаєш пісю більше 3оьх разів в день)

:rofl: Вася...памоєму в мене вже хранічний)))))))))от це ти загнув))))))) +1 ))))))

KeithMoon написал(а):

все одно з дівчиною краще ніж рукою)

тіпа не буду дьоргати ліпше поїбу..як я зрозумів тут керується жага піські женскої в самому смислі зустрічання?)))з таким понтом я дьоргатиму до гробу))))))) :rofl:

0

10

UFOs написал(а):

тіпа не буду дьоргати ліпше поїбу..як я зрозумів тут керується жага піські женскої в самому смислі зустрічання?)))з таким понтом я дьоргатиму до гробу)))))))

нє ну приємно просто не тіки собі робити приємно)))а нащот піські в смислі зустрічання я не поняв.поясни)))

0

11

KeithMoon написал(а):

а нащот піські в смислі зустрічання я не поняв.поясни)))

а шо тут пояснювати?)))є такі пасани в якіх дійсно дві голови або одна маленька дуже)))))))))я думаю далі не нада пояснювати, це не конкретно про когось, а просто говорю як існує в житті і як маленька голова класно вміє думати щоб отримати свою винагоробу і васторг собою ;)

0

12

KeithMoon написал:

все одно з дівчиною краще ніж рукою)

Я думаю рівносильно головне шоб одне не взяло верх над іншим(тіпа вєчноє протівостояніє тьола і лЄвая/правая рука)

0

13

Takeandburn написал(а):

KeithMoon написал:
все одно з дівчиною краще ніж рукою)

Я думаю рівносильно головне шоб одне не взяло верх над іншим(тіпа вєчноє протівостояніє тьола і лЄвая/правая рука)

мені насправді абідно, кали пасан говорить про дівчину, як заміну ананізму і точка....пісєц.... :kill:  :kill:  :kill: ...

цікаво, що штовхає людину залишатися незайманою, навіть попри те що в неї були маменти в жизні...в кожного по своєму, але ввсерівно декілька факторів мають бути спільних, я впевнений :) ))

0

14

UFOs написал(а):

але ввсерівно декілька факторів мають бути спільних, я впевнений  ))

думаю у нас с тобоу,сіРОЖКА, 100 пудоу ці фактори спільні ;)

0

15

Не знаю шо там у кого спільне, но ми всі згорім і крапка. НЄ, мноЖество крапок .................................

0

16

:crazy: Я буду жыть вечно а вы горiть!!!!! :D  :D  :D  :fuck: Але небуду сповiдувать життя самурая гуляючоi Руки!!! Дiвчина лiпше.

+1

17

кароче майа думка така: незаймани они либо мастурбируют, либо дрочат....но если нима шо - они впадают у видчай и пиздец...становятся эмо и т.д.))

0

18

да че вы тут заладили про дрочилово или еще чет на подобе! все это фигня! вот я не делаю ни того ни другого и все пучком!  :fuck: ничего, НАШ звездный час настанет! Амен!

+1

19

ыыы  :out2:

+1

20

ЁлоЧка написал(а):

вот я не делаю ни того ни другого и все пучком! Амен!

ого....тобі нада памятнік при жизні ставити.....

+1


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Житійо незайманих))