Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » ДНЮХА В ПАТЛАТОГО!!!!!


ДНЮХА В ПАТЛАТОГО!!!!!

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

ВІТАЮ МЕН!!!

Бажаю тобі успіху під новий рік і твою днюху, насамперед успіху в улюбленій справі, в коханні та міцного здоровя  :friends:
ТРИМАЙСЯ ЧЄЛ!!!

0

2

Тепер я Я я!))) в асі надіюсь шо перша або одна з перших привітала=)
Много много позітіфа, я тебе лублу  і цьомаю=) шоб струни не рвались і шоб файно слепувалось..ГгггГ)))

0

3

Вітаю!Бажаю поменше сутичок з гопами на районі і побільше тьолок і бабла)))І підстрижися вже нарешті!!!

0

4

FANCY написал(а):

в асі надіюсь шо перша або одна з перших привітала=)

:P  :D
Чувакк....вітаааююю.....ти класний штріх :beer:  :friends:

0

5

мій Маленький Братик, вже не Маленький.....
Льошику, котику, бажати можна багато... головне, щоб все від щирого серця))) я дякую Богу, за те, що в мене є ти))) таке маленьке й гарненьке чудо, що стіки важить у життях інших.... Побажання я написала в асю.. а зараз тіки хочу добавити, щоб здійснились всі творчі плани... чмоки в щоки)))

0

6

мої вітання :) усього самого найкращого :)

0

7

ПОЗДРАВЛЯЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Отредактировано хельга (2.1.2008 01:14:14)

0

8

ПРийми Щирі вітання, здоровя і міцної печінки!!!!

0

9

UFOs написал(а):

Бажаю тобі успіху під новий рік і твою днюху, насамперед успіху в улюбленій справі, в коханні та міцного здоровя

дякую,СірожкО)_

FANCY написал(а):

об струни не рвались і шоб файно слепувалось..ГгггГ)))

бугагаг))))дякю :kiss:

KeithMoon написал(а):

І підстрижися вже нарешті!!!

ніа))тільки після тебе))

badbunny написал(а):

Чувакк....вітаааююю.....ти класний штріх

валеркО))) :love:

Anahi написал(а):

всі творчі плани... чмоки в щоки)))

оу)))ДЯкую,сетрчика))

cherrygirl написал(а):

мої вітання  усього самого найкращого

дякуЮ!!!!)))

Takeandburn написал(а):

ПОЗДРАВЛЯЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

дякуюЮ)

Takeandburn написал(а):

ПРийми Щирі вітання, здоровя і міцної печінки!!!!

оо да...сьодня це найактуальніше на вечір)))

0

10

з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!! усього самого самого, а головне ЗДОРОУЛЄ! буде воно - буде все! ВІТАЮ!  :yahoo:  :bravo:  :good:

0

11

ну вобщім з дньом рожденіям поц))я тебе уже паздравіл і гатовь там сільотку пад шубай хуйню всяку.ти ж знаєш шо я палюбе прійду даже якшо не прігласіш!))))

0

12

Гуф написал(а):

ну вобщім з дньом рожденіям поц))я тебе уже паздравіл і гатовь там сільотку пад шубай хуйню всяку.ти ж знаєш шо я палюбе прійду даже якшо не прігласіш!))))

яйця жарені ))))і всьо))більше нехрена тобі не дам))))бугагаг
і са мбуш їх апять жаріть))) :D П,С тато побачив фотки де ти яйця жариш))) :fuck:

+1

13

Патлач,чувак...ти сьоня рєально пасанам жизнь спас :beer: ,а то ти відєл кая біда сталаси....грабят срєді бєлого дня :D ....1715 руліт :beer:  :good:

0

14

Патлатий сьоня до нас завітав))мали змогу його в упор привітати ;))))

0

15

badbunny написал(а):

Патлач,чувак...ти сьоня рєально пасанам жизнь спас  ,а то ти відєл кая біда сталаси....грабят срєді бєлого дня  ....1715 руліт

а що це я пропустила??? ану росказуйте!

0

16

Anahi написал(а):

а що це я пропустила??? ану росказуйте!

Оксанко,а ти мня утюгом питать будєш? :yahoo:  :D .....ну то просто рєальниє пасани пілі піва 1715 і каталісь на санках :D

0

17

Сори, что позно)))) Но поздравляем Тебя с ДР!!!!!!!! Всего ахуеннейшего и веселого!!!!!!! (Алеся и Макс)

0

18

badbunny написал(а):

Оксанко,а ти мня утюгом питать будєш?    .....ну то просто рєальниє пасани пілі піва 1715 і каталісь на санка

ага..дійсно круто було!!!)))дякую всім........ще хотіли на каньках..но нас спалили)))

0

19

Приеднаюси возможно с опозданием но хочу поздоровити та побажати щастя та здоров`я та саого всього неайкращого в життi!!! :beer:

0

20

badbunny написал(а):

і каталісь на санках

:oups: нас з Юрою перший раз зупинило дерево, так шо ми аж на попу впали назад))а другий раз пєньок))ми бабслеїсти!!!))треба було Патлатого відти з самого верху запустити))якось не додумалися))Патлатий з прашедшим тебе ;)  :friends:  ...надіюся, що діск тобі попер, я довго вибирав БЕСТ ОФ ЗЕ БЕСТ ;)

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » ДНЮХА В ПАТЛАТОГО!!!!!