Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Невзаємне Кохання...


Невзаємне Кохання...

Сообщений 1 страница 20 из 30

1

ця тема виникла чи навіть витокі цієї теми ідуть з теми ЛЮБОФФФЬ ...есть ілі нєт як наслідок односторонньої любві...як не дивно поте так воно і в більшості випадків буває...хтось кохає а хтось, якщо не відшиває то дозволяє себе кохати...

0

2

в мене от думка прийшла... так, така любов є... але вона набагато краща, за звичайнісіньку... адже, ти тіки даєш частинку себе... не забираєш нічого... воно якось є приємніше.. а найголовніше, ти нічого не чекаєш взамін.. і не треба... мені здається, що не потрібно силувати людину кохати, чи бути з тобою, інакше, то будуть  не відносини, а каторга...
а ще, цікаво, що невзаємне кохання... воно чисте... воно незаплямоване буднями... є безліч еречей у таких почуттях, які не тіки роблять тебе сильнішим, але й дають змогу почати впізнавати себе краще.. то є моя думка...

+2

3

UFOs
ну апять такі...ну шо магу сказать :D ...нам сіРОЖКА пака с табой візьот :rofl: ...ну всмислє НАМ(ти і я вмєстє :rose: ) :love:  :P

0

4

хуйня то все, нерозділене кохання-- причина спивання обриганів водкою, пивом

0

5

Takeandburn написал(а):

хуйня то все, нерозділене кохання-- причина спивання обриганів водкою, пивом

да,це правда!і сил це ніхера не додає!!!

0

6

А ше дехто суїцидом займаєтся

0

7

badbunny написал(а):

UFOs
ну апять такі...ну шо магу сказать  ...нам сіРОЖКА пака с табой візьот  ...ну всмислє НАМ(ти і я вмєстє  )

Абнємі мєня брат...ти же знаєш шо ми прям как МУЖ і МУЖ ))))))))в нас ніколи невзаємності не було і не буде  :love: ...хоча чуствуєтса шо я тєбя люблю а ти дозволяєш себе любити)))))

Anahi написал(а):

то є моя думка...

а моя думка, що невзаємність на кожного по своєму діє, на когось губітєльно на когось навпаки, в якості хорошого життєвого уроку, когось робить слабшим, а когось знову ж таки навпаки, СИЛЬНІШИМ :)...невзаємність - це один з уроків життя...

П.С. насправді в цьому плані в мене стільки було невзяємності ( не з моєї сторони) що можливо це одна з пречин взагалі відрази до цього всього...це все гра, не хочеться бути знову пєшкою в чужій грі з фатальним для пєшкі кінцем...ліпши зі сторони подивлюся :)

0

8

UFOs написал(а):

ми прям как МУЖ і МУЖ

:rofl:  :rofl:  :rofl:

UFOs написал(а):

хоча чуствуєтса шо я тєбя люблю а ти дозволяєш себе любити)))))

:cray: нє гаварі так... :cray: єт нє правда.... :cray: нє хачу такоє слишать...... :cray: я ТЯ больше ЛЮБЛЮ :love:  :D  :P  :D  :love:

0

9

Єщьо буває всяка хуйня, Вєни ріжуть-- но то вже краше ЕМО питатися , як то робити ,вони суїцид роками деколи плануют

0

10

у мене питання, чому невзаємне кохання асоціюється з суїцидом... якшо б так було, то, думаю, половина форуму б вимерла давно...

0

11

Так ненада тут гнать половина весь ну крiм мене!!! :fuck:

0

12

Takeandburn написал(а):

вони суїцид роками деколи плануют

:rofl: ААААААААААААААХАХАХАХАХАХХАХА))))))) ПІДЙОБ ОТМЄННИЙ))))))) з мене + ))))) :rofl:

Anahi написал(а):

у мене питання, чому невзаємне кохання асоціюється з суїцидом... якшо б так було, то, думаю, половина форуму б вимерла давно...

:crazy: я в отсанню чергу)))

IoanIliesky написал(а):

Так ненада тут гнать половина весь ну крiм мене!!! :fuck:

:rofl: а в тебе не СУЄЦИД , а нещасний випадок буде на виробництві :rofl:  :rofl:  :rofl:

кохання коли воно чисте і прекрасне...і коли невзаємне то мабуть це одне з самих болючих речей, хоча фіг з ним, пєрєживом, хоча свій слід в душі воно лишавє і чим більше кохаєш тим глибша рана ;)

0

13

UFOs написал(а):

кохання коли воно чисте і прекрасне...і коли невзаємне то мабуть це одне з самих болючих речей, хоча фіг з ним, пєрєживом, хоча свій слід в душі воно лишавє і чим більше кохаєш тим глибша рана

ото факт, підтримую,

а ше кажут шо спірт, водка,  то є хороший засіб проти любих інХфекцій і шрамів

                                               РЄЦЕПТ
da.talis.dosis  C2H5OH

назначєніє:                                           ДЛЯ ОБРИГАНІВ
фармакологічні властивості:                   БИСТРО УБІВАЄТ ЖЕСТЬ НА ДУШЕ, БОЛЬ, СОВЄСТЬ І ДРУГІЄ ЄСТЄСТВЄННИЄ ПРІЗНАКІ HOMO SAPIENS
                                                            лЄхКо ПРЄВРАЩАЄТ чЄлоВЄка в МАКАКА , ІЛІ свінью

Прінімать только во внутрь, трі раза в дЄнь послЄ, ілі вмЄсто єди.
На сЄбя не разлівать, шоб нЄ було пЄрЄвондяка.
Во ізбЄжаніЄ пЄрЄдоза прінімать возлє кустов і желатЄльно с компаніЄй.
ПротівопоказаніЄ: НЄТ( ЗА ЧУЖОЙ СЧЬОТ ПЬЮТ ДАЖЕ ЯЗВЄННІКИ...)

ГЛАВВРАЧ ФОРУМА                                  ВАСІЛІЙ ІЛЛІЧ ОГНЄННИЙ  ________________подпісь

+1

14

Takeandburn написал(а):

лЄхКо ПРЄВРАЩАЄТ чЄлоВЄка в МАКАКА

:rofl:  :rofl:  :rofl: +1...ххахаха

Takeandburn написал(а):

На сЄбя не разлівать, шоб нЄ було пЄрЄвондяка.

:rofl:  :rofl: от курва....

0

15

badbunny написал(а):

от курва....

оборван і обриган-- однозначно

+1

16

UFOs написал(а):

кохання коли воно чисте і прекрасне...і коли невзаємне то мабуть це одне з самих болючих речей, хоча фіг з ним, пєрєживом, хоча свій слід в душі воно лишавє і чим більше кохаєш тим глибша рана ;)

Да чувак повнiстю згоден от найдиб лiки вiд цих ран булоб супер.

0

17

Takeandburn
:rofl: красава + 1 ))))))нада запісатса на твой прійом))

IoanIliesky написал(а):

Да чувак повнiстю згоден от найдиб лiки вiд цих ран булоб супер.

:lol: у тя єсть такіє рани? )))давай нє будєим лєчіть поврєждьонниє мєста, місє ГЛАВРАЧ говріт шо нада АМПУТІРОВАТЬ і ампутірованиє конєчності ПРІПЄКАТЬ ВОДКОЙ ілі СПіртом, ну а на крайняк півом ілі шмурдом)))

Невзаємне кохання - ета тєбє  :fuck:

0

18

UFOs написал(а):

Невзаємне кохання - ета тєбє :fuck:

нє чувак,мало ;)  ВОТ ШО ЄЙ  :fuck:  :fuck:  :fuck:  :fuck:  :fuck:  :fuck:

0

19

badbunny написал(а):

нє чувак,мало   ВОТ ШО ЄЙ

:friends: не нервуйся Валєрік))дєржи себе в руках)))я знаю, що для тебе ця тема болюча)))) :crazy: ..старайся брати з усього уроки, уроки жизні ;) і нє муті суєцид, хіба шо можна суецид замутити шляхом упіванія півом і розривом мочового пузиря))))))))

0

20

UFOs написал(а):

не нервуйся Валєрік))дєржи себе в руках)))я знаю, що для тебе ця тема болюча))

під"їбау трясця :D

UFOs написал(а):

..старайся брати з усього уроки, уроки жизні

я старанний учєнік :crazy:  :friends:

UFOs написал(а):

і нє муті суєцид

а чо так :cray: я ужє хажу па уліце і висматріваю дама па вишє ^_^  :rofl:  :rofl:

UFOs написал(а):

хіба шо можна суецид замутити шляхом упіванія півом і розривом мочового пузиря))))))))

чувак,це наші з тобоу будні :beer:  :yahoo:  :good:  :D

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Невзаємне Кохання...