Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Невзаємне Кохання...


Невзаємне Кохання...

Сообщений 21 страница 30 из 30

21

але, якщо так подивитися, невзаємність є і нажальт її багато...навіть йдеш на вулиці чи то їдеш в транспорті чи інде, навіть саме рпосте, посміхаєшся дівчині, просто так без лєвих мислєй, щоб можливо передати частинку настрою, то багато наприклад вівертаються, щось собі бурмолчачи під носом )))

невзаємне кохання...якщо таке буває, то хіба це кохання чи це вже одностороннє? а одностороннє то хіба кохання ?..хєр його зхнає де правда, а де брехня...декотрі люди все життя живуть про це не замислюються і в один прекрасний момент приходить кохання і вони живуть далі щасливо, а декотрі люди переймаючись і вічно шукаючи зустрічаються тільки з невзаємністю...так влаштоване життя :crazy: можливо це і прикро, але воно на мою думку не повинно ламати духу, а навпаки...

0

22

Ех де наша молодость Сiрожко нада забити на це все i не паритися!!! Час вiдчасу нелегче будемо прориватись Антип Петрович!!!

0

23

невзаимнная любовь- это закон  жизни

+1

24

+1 Тож правда!!!

0

25

Невзаємне кохання - це не так погано, як більшість думає. Це надзвичайно сильні емоції, ейфорія вперемішку зі страшною болючою ломкою (вибачте за наркоманську лексику). І головне, воно не проходить, не трансформується так швидко, як взаємне кохання. Коли ви разом, стан ейфорії поступово зникає, з'являється апетит, повертається нормальний сон, вже не трясуться руки, не підкошуються коліна і по тілу не проходить струм при зустрічі. Невзаємне кохання взагалі саме по собі сильніше, гостріше взаємного, бо тільки не будучи разом з коханою людиною можеш пропустити через себе всю гаму відчуттів, як позитивних, так і негативних (а без них наше життя було б сірим і нецікавим).

+1

26

ну кожен варе це ведет по свому)))

декотрі до цього всього нє сазрєлі або нахєр це не потрібно напевно :) )) я не думаю шо без цього не можна аж прямо жити, хоча хтось сохне без цього, але напевно в того немає мети якої він прагне досягти чи там мрії, фіг його знає шо напісать шото я задумалось))

+1

27

+1. Справді, без цього, тобто без кохання, можна прожити, ще легше. А от без мети в житті - ніяк, це вже тоді буде просто існування.

+1

28

Так все життя наше шото стоiть на однiй метi !!!! як так можна...... Таки згоден без неi нiкуди.....ЕХ...

0

29

IoanIliesky написал(а):

Так все життя наше шото стоiть на однiй метi !!!!

нє, ще є любов та ненависть))

насправді це складні питання шо стосують кохання і відносин :) особисто я можу бзданути шось тиит неподумавши, але якщо пагрузітса в питання...виникає багато противорічь і так далі, навіть ціла дискусія, але сам з собою спорити не люблю))))

0

30

Ну це саме собою але що поробиш таке воно життя!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Невзаємне Кохання...