Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Queen

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

люблю Квін ^_^
недавно батя подларував Віп діск їхній)))вся діскографія...мм)))
хто що дума? :)
ось доречі їхня дискографія:
01_At The BBC (1973)
02_Queen - 1973
03_Queen II (1974)
04_Sheer Heart Attack (1974)
05_A Night At The Opera (1975)
06_A Day At The Races (1976)
07_News Of The World (1977)
08_Jazz (1978)
09_Flash Gordon (1980)
10_The Game (1980)
11_Hot Space (1982)
12_The Works (1984)
13_ A Kind Of Magic (1986)
14_The Miracle (1989)
15_Innuendo (1991)
16_Made In Heaven (1995)
17_The Very Best Of Freddie Mercury Solo remixes (2006)

Вічна Память Фреді Меркурі...........він пішовши з життя залишив слід в історії музики...респект йому.

0

2

я фен Квін.Маю всі альбоми на аудіо-СД :) Крута група,люблю всіх її учасників Брайена Мея,Джона Дікона,Роджера Тейлора,і звичайно неповторного Фредді)))На мою думку у гурту було 2 періода-  70-ті- більш жорсткий рок,хард,трохи глему)) і 80-ті більш поп,трохі диско.Що цікаво все це у них виходило просто чудово!!Останній альбом за життя Фредді "Іннуендо" на початку 90-х пірвав абсолютно всіх,зібравши в собі практично всі тодішні напрямки,вважаю цей альбом одним з найсильніших творіннь року взагалі!Взагалі писати про них можна вічно,зараз на жаль обмаль часу(пізніше ще напишу!!Queen rocks!!!

+1

3

:good: +1 Алєжка, красава :friends:

0

4

мля, хлопці, через вас прийшлось тривожити ГУГЛ,ше  почитав багат чо інтересного про цю стару і всесвітньо відому групу! як буде час скачаю і я шось послухати.

0

5

Великий вклад зробивби в Оперу недожив до 1992 До Барселони чемпiоната :cray:  Мав виступити з Монсерат Кабалье то сила :(

0

6

Він і так виступив з Монтсеррат,навіть цілий альбом записав.Взагалі сольна творчість Фредді Меркюрі заслуговує окремої уваги.Послухайте такі пісні як Living on my own,Love Kills,Time,In my defence,The great pretender ,і ви зрозумієте про шо я))))
А зараз супер фото)))\

0

7

KeithMoon написал(а):

А зараз супер фото)))\

:rofl: КУЛЬНО!!!)))))такі сексуальні строїні ТЬОТКІ ( перша асоціація) )))))))))))

0

8

Господм, это кумиры моего детства!!!!!!!Я ИХ ОЧЕНЬ ЛЮБЛЮ!!!!!!!!!только вчера смотрела концерт!!!!!!!!!!!!!!!!аж слёзы навернулись......

0

9

у мене їх концертів дофіга!))Шоу завжди просто мегакруте!!!Нажаль перестали давати концерти ще в 1986 році коли Фредді лиш дізнався про хворобу(((Найкрутіші лайви на мою думку:
Queen on fire-1982
At Hammersmith-1975
We Will Rock You-1981
Evening Races-1977
Live in Japan-1985
Маю на ДВД,кому цікаво)))
а ще звичайно Wembley86,який я на жаль досі повністю не бачив.Весь час якісь глючені ДВД купляв,то без звуку,то без зображення...
Кліпи в Квінів це окрема тема)Вони перші,хто ввів рок-відео у жанр мистецтва.Спочатку кліпи правда досить однотипні,просто стоять і грають,однак вже в 80-х кліпи просто шедевральні))))Останнє відео за участю Фредді зняли за півроку до його смерті...Він там дуже погано виглядає.. дивитись боляче і сумно...(((

0

10

I ти мовчиш що у тебе дохуя iх концертiв де ти жевеш я дотебе iду!!!! БЛя сам шукаю iх концерти!!!

0

11

ббля,у мене є 10 Двд Квінів.просто марожуся,шоб такі як ти не кумарили))))))

0

12

ех жалкоhttp://gif.vio.ru/05/sad.gif http://gif.vio.ru/05/cray.gif

0