Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



RHCP

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

мене ці чувакі пруть і рвуть всім, а їхні джеми мене добивають смертельним вистрєлом в голову))))

ось дивлюся зараз джемняк Frusciante, Flea and Omar і мене аж завертає, кідає, перекручує, блін))))

0

2

Да!!!! пасани круті :bravo: але то не майо :D  :P

0

3

Ого....в них кожна пісня це шедевр......ФЛлІІІ ая лаф ю  (пригаю трусячи сіськамі))

0

4

californication ------------------ то пЄснь-- по кілька раз в день слухаю , стара но прикольна , бля

ше чув колись один альбом но то було давно і не помню назву, но
сподобалось.

шо тут говорити --гарячі перці

0

5

^_^ а я не думав шо тут будуть вабщє пісать))так нєєє пішут))я люблю перців ^_^ всіх разом і кожного по атдєльності...в цій групі є 4 особистості, які знімалися в кіно, випускали свої альбоми, тощо...23 роки вони вже на сцені якщо я не помиляюся...про них багато мона гаваріть, але краще не теревенити а включіть койта альбом і просто ловити кайф))
П.С. ФЛІ ЗВЄРЬ!!!!4 фотка жесть...прощай музло))хоча не думаю що так легко зломати басло у якого гріф на 6 болтах тримається)))))))))))))але бля...ця фотка...вона за душубере))

0

6

Накiнецьто тема зявилась крутi чуваки  :good:  а фотки ще лiпщi. Уфос подумайте на щот таких виступiв теж хулi вже далi терятись :gg:

0

7

Cерий,я хочю тебе побачити,як на 4 фотці))))щоб ти був в тако

0

8

обожнюю їх і всі їхні албуми...
чуваки - легенда світового фанку, та й взагалі світової рок-музики
маю їхній "Live at Slane Castle" на ДВД... кожен день дивлюся і не можу нарадітись))))

0

9

крута група.Мазерс Мілк мене порвав на гавно,супер,мій улюблений альбом,вживу теж пісєц жарять пацани.Грейт ріспект!!!

0

10

IoanIliesky написал(а):

Уфос подумайте на щот таких виступiв теж хулi вже далi терятись :gg:

Patlatui написал(а):

Cерий,я хочю тебе побачити,як на 4 фотці))))щоб ти був в тако

:rofl: ладно..голим то таке, прікольно , АЛЕ МУЗЛО!!!!!!!ЧЕРЕЗ МІЙ ТРУП!!!)))давайте ІБАНЕЗИ БИТИ)))))))))

мене перців повністю всьо рве на гімно....без виключення ;) ..люблю старі їхні виступи..
KAWASAKI CLUB CITTA, JAPAN, 26 JANUARY 1990 - це ШОСЬ З ЧИМОСЬ!!!
Rockpalast Festival, Loreley, Germany, 17 august 1985 - блінн...тут з Словаком...мега класний ^_^
Red Hot Skate Rock, Vans Skate Park, 20 september 1987 - оригінальний в скет парку, чувакі молоді , такі запальні)))вони і зараз запальні, але роки своє показують ;)
Pink Pop 1991 - ууууххх)))) ;) ще Пінк ПОП 2006 гляньте для зрівняння...

ну це подивитися то вже аж в душі харашо, а новими виступами можна добити себе ;)

Cold написал(а):

"Live at Slane Castle"

джем перед піснею Каліфорнікейшен..він такий емоційний..така гра душею..фак...я не раз стримував емоції.

0

11

мені подобається Лайв-97 з дЕйвом Наварро,там ще дощ іде.Фуджі рок називається вроді.Також шукаю лайв на Голівуд рок фест з невідомим гітаристом,то врді їхній технік чи шо.Це коли Джон пішов а Дейв ще не прийшов.А ще планую скоро скачати ДВД про тур по Європі 1988)))Щодо більш пізніх виступів,то вони мені не дуже подобаються,вони втратили багато своєї ранньої енергії на мою думку.

0

12

UFOs написал(а):

Rockpalast Festival, Loreley, Germany, 17 august 1985 - блінн...тут з Словаком...мега класний

Хе)))Коли вони на біс голі виходять щоб злабати Хендрікса...Це щось !!!!)))))))

+1

13

KeithMoon написал(а):

Також шукаю лайв на Голівуд рок фест з невідомим гітаристом,то врді їхній технік чи шо.

а помоєму сесійний музика, друг Джона ;)...помоєму :)

KeithMoon написал(а):

А ще планую скоро скачати ДВД про тур по Європі 1988)))

мммммм ^_^  :good:

KeithMoon написал(а):

Хе)))Коли вони на біс голі виходять щоб злабати Хендрікса...Це щось !!!!)))))))

:bravo: ФАЄР ДЄТКА!!!!!)))дааа))у Флі тіки струни рвалися))))кульно... ;)

0

14

UFOs написал(а):

а помоєму сесійний музика, друг Джона ...помоєму

Я точно не знаю.Вони там ще в касках вогняних)Унікальне відео.Уфос,заціни кіко їхніх відосів на rock-video.net.

0

15

В вогняних касках то вроді на Вудстоку було, вони лиш першу пісню в них зіграли - Гів іт евей

0

16

На Холівудрок-93 по ходу цілий концерт зіграли в касках)А Флі в цей же вечір підіграв Нірвані на трубі в Смелзлайктінспіріт___)))

0

17

red hot chilli PIPERS  :rofl: бенд не чуть не закос )))але грають чувакі наволинках :)))))))) МАКС!!!АЛЄСЯ!!!читайте уважніше, бо я такий був радий, ви мене так агітували шо є якійсь такий альбом перців )))))я ще ржу))))))))))

0

18

UFOs
а назва теж палєвна, дослівно: "рок-сумка - в маси"!!!!  :lol:

0

19

Cold написал(а):

а назва теж палєвна, дослівно: "рок-сумка - в маси"!!!!

))))))))))))))))))це жесть)))))))))))))))

0

20

трібьюти трібьютами,ят от зараз дивлюся лайв ін нью-зіленд 1992 року - крутєйший відморожений концерт!!!)))пацани гонять шо ну нах.Джона вже нема,але все одно дають жару пісєц!!!Viva Red Hot Motherfucking Goddamn Chili Fucking Peppers!!!

0