Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Література » Раджу Почитати


Раджу Почитати

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

рубрика стосовно того, що ви б порадили прочитати і що останнім часом читаєте чи прочитали...

Раджу прочитати Брема Стокєра "СКОРБЬ САТАНЫ" :good:  %) то напевно моя палітологічєска тяга ))

ще досить цікава річ є в Стівена Кінга під назвою " Мабільнік"...ось Анотація до твору:
Мобильник...
Он есть у каждого — у мужчин и женщин, у стариков и детей.
Но — что, если однажды чья то злая воля превратит мобильники в источники смерти и ужаса?!
Если десятки тысяч ни в чем не повинных людей в одночасье падут жертвой «новой чумы», передающейся через сотовые телефоны?!
Немногие уцелевшие вступают в битву с кошмаром.
Но чтобы победить зло, с ним надо встретиться лицом к лицу!

0

2

UFOs написал(а):

"СКОРБЬ САТАНЫ"

:O опанькі......я б нє атказалса ^_^

0

3

UFOs написал(а):

ще досить цікава річ є в Стівена Кінга під назвою " Мабільнік"

то вже читав, офігЄнна річ, я уже було задумався чи не викинути через вікно свій старий сіменс, но передумав((джпрс модем все ж пропадаЄ)) через інет та хуйня мене не зловить,а дзвонити не буду, шоб не перетворитися в ходячого, плотоядного зомбі.

хотя, якшо серйозно, шоб стати озвірілим зомбарьом, достатньо по 6 годин говорити по мобілі, толкаючи канкрЄтні рассказИ, в зоні хуйового покиття!!!

антіРЕКЛАМА    МТС:

МТС---найбільший яйцеподобний, януковічо-устрашитЄльний оператор України, тому шо ВІЛУПОК.

0

4

badbunny написал(а):

опанькі......я б нє атказалса

:face: незнаю чи тебе попре реально, там політичне мєсіво ;) ))) :good:

0

5

UFOs написал(а):

ам політичне мєсіво

палітіка :bad: .....а я внатурє павьолса шо пра САТАНУ :yahoo:  %)  :)

0

6

badbunny написал(а):

.....а я внатурє павьолса шо пра САТАНУ

і це там є ;) ))щоб поняти треьба почитати :) досить небагато , біля 150 стр. ;)

найшов цікаву книгу, думаю прочитати, бо вже бачив гру по ній та фільм...називається це все коротко і ясно
" Метро 2033 ",автор ДмитроГлуховский...
  Сюжет твору розгортається в московській підземці, яка після ядерної війни, по волі автора, стає останнім притулком для десятків тисяч москвичів. Фактично Метрополітен стає їхньою домівкою, а на поверхні їх чекають радіація та мутанти.
За три літні місяці було розпродано більше 100 тис. екземплярів романа, а на європейському літературному конкурсі «єврокон» фантастику Дмитра назвали «Кращим дебютом» 2007 року.

http://metro2033.ru/i/metro/pic/2.jpg
http://metro2033.ru/i/metro/pic/13.jpg
http://metro2033.ru/book/ - сама книга :)

мене такий сценарій і поворот подій чомусь завжди своєрідно манило...мабуть напевно це все мої роздуми про людство та цивілізацію і її кінець... :crazy:

0

7

ніколи не чула... треба почитати...

0

8

Anahi написал(а):

ніколи не чула... треба почитати...

ну книга на любітєля;) так сказать для любітєлєй фантастики :) хоча це як з якої сторони подивитися ;)

0

9

раджу почитати інтимну лірику Неруди та Ретамара.. от сиджу вжже 3 години і шоковано перечитую...

+1

10

Anahi написал(а):

інтимну лірику

шось дійсно цікаве ?  :)  ...бо пам*ятаю ще з школи що інтимна лірика саме більше тягне на сон )

0

11

Іздрик - однозначно!!!

0

12

Haruki Murakami forever..))ce vzhe v mene po rahunku 11 4y 1o roman)) ot ostannij buv "moj Ljubimyj Sputnik"..))..a ukr.lit.su4asna..we raz pere4ytuvala "stari Ljudy"--Sofiji Andruhovy4-- klasno i pidnimae nastrij..)..we prykol'no Griwkovec--vse wo znajdetsya vse supers'ke 4y to "sledy na mne", "rubawka", "reki", "planka", ..berit' use i bizhut' wvydko dodomku 4ytatky..)) intymna liryka..hm..nedavno znajwla odnu Anni Erno--ya ne znala hto -to e..ale vzyala po4ytatky "Prystrast'"--duzhe nepogano;)

+1

13

раджу почитати слова наших пісень ......

+1

14

Раджу почитати Анну Ахматову, оФіГЄнна чувіХа і її поеЗіЯ тож офіГЄнна

0

15

Гоголя,Булгакова,Пушкина,Маяковського. Просто та сердито.

0

16

Сьогодні купила здоровенну книгу "Бу-Ба-Бу" "Вибране"... цілий день тащусь!!! там поезія просто офігенна!

+1


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Література » Раджу Почитати