Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » З Старим Новим Роком!!! :)


З Старим Новим Роком!!! :)

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Вітаю всіх з цим святом і бажаю, щоб старий новий рік пройшов для вас неначе дежавю Нового Року ;) ))))гарного настрою вам і веселої компанії :)

0

2

піздец свято!..сука панідєльнік ще й знову школа....блядь усраццо...і взагалі то це Василя здається а не камуністіческій йоабний старий новий год!..

0

3

та це так..аби нажратца ішчо раз.. але тож всіх вітаю..і тож блять празднавать ні буду, та як заватра йобані пари..сука, бля..не знаю чи видержу цей триместр..треба гранатку в сумку кинути..ну ета ні сюда..так шо вітаю з цим святом і всіх Василів з святом Василя.. йдіть маланкуйте, лиш не бикуйте..))

0

4

Я ЧЄЛАВЄК- КУРВА-МАЛАНКА  :lol: шя всєх замаланкую к їбіням :rofl: .....ВСЄХ с празнічкамммммм ^_^ ....ІЩЄМ завтра ВАСЬ :P ...ОДНОГО УЖЄ намєтіл :gg:

0

5

ну держитесь все а то я к вам приду колядовать и сееть и маланковать только косу с собой прихвачу! :D

badbunny написал(а):

Я ЧЄЛАВЄК- КУРВА-МАЛАНКА   шя всєх замаланкую к їбіням  .....ВСЄХ с празнічкамммммм  ....ІЩЄМ завтра ВАСЬ  ...ОДНОГО УЖЄ намєтіл

нетрогай васю курва он еще пригодится  :rofl:, меня точно не замаланкуеш  бо дам по печени  :D
С СТАРЫМ НОВЫМ ГОДОМ! вас всех  :beer:

0

6

kashTan написал(а):

меня точно не замаланкуеш  бо дам по печени

у меня ее нету :rofl: ...такшо Каштанчік дєржисььь :rofl: а потом і Ваську возлє Майдана замаланкуєм :beer:  :lol:

0

7

вітаю всіх підарів,геїв,лесбіянок,наркоманів,алкашів,некредитоспроможних,бомжів,маньяків і прочіх атбросів суспільства.Решта всі пішли на х...!!!  :D

Отредактировано KeithMoon (14.1.2008 03:40:53)

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » З Старим Новим Роком!!! :)