Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » Ліля (Кремп) З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!)))


Ліля (Кремп) З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!)))

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Лілічька, вітаю тебе з Днем Народження, хочу насамперед побажати творчої наснаги, щоб струни не рвалися і голос не зривався, щоб здоров*я не підводило і благополоччя щоб не оминало ;) ...
Гарно тобі відсвяткувати днюху ;)  :friends:  :beer:  ВІТАЮ від себе та від імені гурту,  з Днем Народження Лілька!!!УРА!!!УРА!!!УРА ))) :com:  :friends:

0

2

:) Від щирого серця вітаю тебе з ДН! Гарного настрою на цілий рік,  мега великого творчого натхнення, багато перемог і досягнень!!!  Залишайся і надалі бути нашою ІЗЮМИНКОЮ Чернівецького андеграунду:bravo:

0

3

:bravo:  :bravo:  :bravo: Мадмуазель ЛІЛЯ,ми всє вам хлопаєм стоя!!! :bravo: і паздравляєєємммм с єтім бальшим і харошим празнікам :yes2:  ВІТАЄМОООООО!!!! :thank:

0

4

з ДР тя))!!всього найкращого і найпозитивнішого :bravo:

0

5

привет! мы не знакомы еще, поскольку я не давно здесь сижу...., но поздравить тебя хочу!
Лиля, с днюхой тебя! пускай твоя дорога к славе будет настолько проста, что тебя бы это удивляло еще и еще! естественно, как же без этого, любви и радости тебе в жизни!
Желаю тебе из 1000 звезд одну - самую яркую.
Желаю тебе из 1000 слез одну - самую сладкую.
Желаю тебе из 1000 встреч одну - самую счастливую.
Желаю тебе из 1000 ночей одну - самую длинную!!!
:rose:  :rose:  :rose:

0

6

Вітаю!!!Бажаю ще більших творчих успіхів і щастя!!Rock'n'Roll will never die!!!

0

7

ВІТАЮ!!!! всього всього найкращого  :)

0

8

Не zнаю хто такая, но мнє шо ніпофіг?

Вітаю празднічно-ріфмованимі рядкамі

В гараже стаїт машина,
Под машинай дядька...
Всё би било хорошо,,,
Єсліб донкрат, нафіг, нє сламался.

...так вот, шоб в тебе було все не так. :bravo:

0

9

Вітаю вітаю вітаю!
Вього найкращого бажаю.
:thank:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » Ліля (Кремп) З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!)))