Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Яка Зрада Гірша?


Яка Зрада Гірша?

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Яка Зрада Гірша?
Моральна чи фізична?і взагалі ваше ставлення до зради і чи можете це пробачити...якщо можете то яку легче моральну чи фізичну?

0

2

Паскольку я ФІЗІК :D ,Фізічіская адназначна....Нє рєально...  :evil:  Убіл би нах за єто...

0

3

для мене гірша моральна зрада....гірше аніж брехня для мене нічого не буває....краще вже сказати прямо і я постараюсь зрозуміти....а на рахунок пробачати чи ні, це напевно буде залежити від моїх почуттів....якщо людина кохає, то напевно багато чого зможе простити....хочь це і боляче

0

4

моральна

0

5

У тому і в іншому випадку буде боляче.Просто фізична зрада можлива тільки з людиною яка близька фізично(партер,коханець-нка),а от морально може зрадити і кохана людина,і друзі і навіть рідні...

0

6

хм....ніяку....зрадила знач всьо.....якщо зрадила один раз,то де гарантія що це не буде повторятися......

0

7

пілять парні ви шось тут таке задушевне гонете!яка зрада фізічіска а яка хімічіска???поясніть бо я ще в садіку в абєд сплю!..)

0

8

Patlatui написал(а):

хм....ніяку....зрадила знач всьо.....якщо зрадила один раз,то де гарантія що це не буде повторятися......

:) а якшо сильно кохаєш цю людину...а вона от так замутила...і ти розумієш це але любиш і тваї пачуття више всєго %)

0

9

Гуф написал(а):

пілять парні ви шось тут таке задушевне гонете!яка зрада фізічіска а яка хімічіска???поясніть бо я ще в садіку в абєд сплю!..)

ну тіпа пацан сатрі...тьола тіпа еслі фізічєская то комуто дала, ну ти понял шо дала?))))))а еслі моральная то нє дала фізічєскі но дала морально? ну ти понял?)вєсіт она на всєх шеях і прі етом гаваріт шо любіт, тіптаво;)

0

10

UFOs написал(а):

тьола тіпа еслі фізічєская то комуто дала, ну ти понял шо дала?))))))а еслі моральная то нє дала фізічєскі но дала морально?

Мляя....я думаю єслє тьола камуто дала фізічєскі,то туда входіт ужє однозначно і маралноє даваніє.....Бо нє думаю,шо когда койта трахарь поріт твою дєффачку(сука говорю аж заікаюсь со злості %) ,то она думаєт про сваєго любімаго  :crazy:  :evil:

0

11

badbunny написал(а):

сука говорю аж заікаюсь со злості

:rofl: о набалєвшем?))))

даж не знаю що сказать...хотя я думаю, шо когда фізічєскі то свій любімий асоціюється ось так -  :fuck:

0

12

UFOs написал(а):

даж не знаю що сказать...хотя я думаю, шо когда фізічєскі то свій любімий асоціюється ось так - :fuck:

прально чувак.....сучькі мля.... :D

UFOs написал(а):

о набалєвшем?))))

:lol: нєєє у мну такова нє случалось....бо мая рука мнє нікагда нє ізмініт.... :P ......просто когда подумаю про такоє то сразу бля дурка хапаєт :evil:  :D

0

13

badbunny написал(а):

бо мая рука мнє нікагда нє ізмініт

:rofl:  :rofl:  :rofl:
во во.... :rofl:

0

14

ооуууу)))0ну ви тут і позаганялі однакош))) :O уороч,не зраджуйте і вам зраджувати не будуть))))

0

15

ага,піздабол!сідіт тут всех учіт а сам ти як робиш?)))))

0

16

Гуф написал(а):

ага,піздабол!сідіт тут всех учіт а сам ти як робиш?)))))

я не ізменяю))) :D пакрайней мере тобі))) :fuck:

0

17

Бла е така думка лiпша нiяка.

badbunny написал(а):

Паскольку я ФІЗІК :D ,Фізічіская адназначна....Нє рєально...  :evil:  Убіл би нах за єто...

А нарахунок такоi розправи нетреба лiпше :D

0

18

IoanIliesky написал(а):

А нарахунок такоi розправи нетреба лiпше

ок... поскольку я добрий чєлавєк :an: ,то нє убіл би :) .....а СПАЛІЛ к їбіням :evil:  :lol:

0

19

badbunny написал(а):

ок... поскольку я добрий чєлавєк :an: ,то нє убіл би :) .....а СПАЛІЛ к їбіням :evil:  :lol:

ГАгагагагагагагагаг так i нада нефiг розслаблятись МЯСА  МЯСА   МЯСА   МЯСА   МЯСА   МЯСА!

0

20

зрада... вона затягує...це,як наркотик... читала одну книгу, там писало, що той адреналін, який одержує людина зраджуючи, зрівнюється зі стрибком з парашюта...

я б сказала, що моральна... але моральна тяне за собою фізичну, а фізична - моральну... тому, на мою думку, не буває такого чіткого поділу.. але , можливо, я помиляюсь)))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Яка Зрада Гірша?