Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » МЕТРО!


МЕТРО!

Сообщений 1 страница 20 из 126

1

МЕТРО или по другому тунель (труба короче) ахуена тема! иде вид фана и выходить на Гагарина возле танка реально обрыганы проверили  :D

0

2

:bravo: да это реальная тема.... особенно когда ты не идешь по всему этому дерьму а тебя несут!

0

3

kashTan написал(а):

или по другому тунель (труба короче)

я це називаю БЄТОННА ВАГІНА ))))))))) :rofl: ти шо під градусом тєму цю замутив? )))))кульно ))) :rofl:
фоткі стосовно метра і етого паходу в Фотках фарумчан))...откриваєм клюб любітєлєй Бєтонних вагін)))))

ЁлоЧка написал(а):

да это реальная тема.... особенно когда ты не идешь по всему этому дерьму а тебя несут!
0+-

ага)))ногами вперед з оркестром)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

0

4

Мєтро єт рєальная тєма :cool2: ,но там би єшьо куєта Ваганєтку зафігаріть і то вашє будєт заіпісь :D

0

5

вот до чого прыводить ця кончена жызнь!

0

6

бля реально сами натуральни обрыганы собрались и замутылы цю хуйню, я ва люблю!

0

7

kashTan
Каштан ви мля как румунскіє рабочіє каториє удліняют тот тунель па начам :rofl:

0

8

офигенно вы там посидели! трио обрыганов! :good:  :good:  :good:

0

9

kashTan написал(а):

вот до чого прыводить ця кончена жызнь!

:rofl: де твоя чолка? ))))))) :rofl:

kashTan написал(а):

бля реально сами натуральни обрыганы собрались и замутылы цю хуйню, я ва люблю!

:rofl: хуєю)ви ще там біля танка б простітутку зняли і з нею вернулися і пройшли б ще раз ))))))) :rofl:

Раджу поїхати в Київ наприклад, там в метро цікавіше ходити і води під ногами немає і рано чи пізно появляться ззаді чи з переді вогникі, які скоро будуть прібліжатса і які будуть останніми вогнами в житті любітєлєй МЄтро )))))))))

0

10

сережка, твое остроумие надо в книге описывать :rofl:

0

11

kashTan написал(а):

бля реально сами натуральни обрыганы собрались и замутылы цю хуйню, я ва люблю!

:O у нас так не пообрыганишь- поезд превратит тебя в одно большое кровавое пятно)))

0

12

хельга написал(а):

кровавое пятно))

ООООООО..ет апять ка мнє :D ....ви ток прєдупрєждайтє кагдатам крававає пятно будєт,шоб я падгатовілса :P  :P  :P  :rofl:

0

13

ЁлоЧка написал(а):

сережка, твое остроумие надо в книге описывать

ага і везти їх ( книги ) вАфрику і роздавати їх, може якось поможуть боротися зі СНІДОМ та голодом))або цією книгою лікувати гімарой, прикладаючи книгу до наболєлого мєста)))))))) :D

хельга написал(а):

у нас так не пообрыганишь- поезд превратит тебя в одно большое кровавое пятно)))

:rofl: в цьому метро поїздів немає, це заброшене метро і тут не поїзди а ВАГОНЄТКІ тільки можуть їхати)))) але якшо тобі не слабо то мсожеш в Пітєрі спуститися метро і зробити пару таких фоток)))))))))))))))) :rofl:

0

14

UFOs написал(а):

е якшо тобі не слабо то мсожеш в Пітєрі спуститися метро і зробити пару таких фоток))))))))))))))))

не спустишься просто так)))камеры и милиция везде))))не видела ни разу что бы там у нас люди бегали, разве что, когда под поезд бросаются в метро-это жесть!своми глазами видела!!!!

0

15

хельга написал(а):

когда под поезд бросаются в метро-это жесть!своми глазами видела!!!!

хто бросаєтса, а кому хтось помогає ;) )))

0

16

ДЕ це в нас таке є!??!!??! :O

0

17

а где-то на щепкина возле 9-й школы

0

18

Patlatui написал(а):

ДЕ це в нас таке є!??!!??!

:P трохі нижче нашої роєп бази ;)

0

19

UFOs написал(а):

трохі нижче нашої роєп бази

я там ток баскетбольне оле бачив.))ше якусь розваліну)

0

20

Patlatui написал(а):

я там ток баскетбольне оле бачив.))ше якусь розваліну)

то тре спускатись аж до самого низу...до дороги :) ...там ви і увідітє дорогу в ад :evil:  :D ....тьомную тьомную дирочку :D

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » МЕТРО!