Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » МЕТРО!


МЕТРО!

Сообщений 41 страница 60 из 126

41

kashTan написал(а):

чоботи

які-такі чоботи???? для чого там чоботи???

0

42

Anahi написал(а):

які-такі чоботи???? для чого там чоботи???

а ти думаеш там пляж пісочок да  :D  там водічка тече і потрібно мати шкари які не пропускають воду вот я в чоботах хуярив і мне пох зато сухий  :crazy:

0

43

мені сказали, що в кросівках можна йти...

0

44

Anahi написал(а):

мені сказали, що в кросівках можна йти...

наібали тебе :D , чели теж взяли пакети намотали на ноги і промокли, а я ніс на спині одного раненего точніше одну  ;)

0

45

kashTan написал(а):

чоботи

Каштан,якшо іти так як ми ішли перший раз по краям,то можна і без чобіт.....трохи напряжно для ручєк і довгіше,але всетаки я тоді був сухий :)

0

46

там зараз напевно ще більше води...усе потаяло...корочє в чоботах туди йти це саме кльове :good: бо по стіні лізти усю дорогу то важкувато трохи...

0

47

badbunny написал(а):

Каштан,якшо іти так як ми ішли перший раз по краям,то можна і без чобіт.....трохи напряжно для ручєк і довгіше,але всетаки я тоді був сухий

ненаю пасан як для тебе, мени пох, а шо буде з тымы що першый раз воны ахуеють  :crazy:

cherrygirl написал(а):

там зараз напевно ще більше води...усе потаяло...корочє в чоботах туди йти це саме кльове  бо по стіні лізти усю дорогу то важкувато трохи...

це точно там потоп  :D  да фаинка  :good: тяжкувато але не для обрыганив  :crazy:

0

48

так када ви туди тур-паход організовуєте?))

0

49

Patlatui написал(а):

так када ви туди тур-паход організовуєте?))

ще точно невідомо але як я казав приблизно в перших числах наступного місяця  :)

0

50

оГ))

0

51

тіки скажете наперед десь днів зо два до того...

0

52

Anahi
:good: окі покі....ОКсанко,всьо будєт пучком....

0

53

бля ви тут пра Метро...помню бил такой писатый клубец на гравике.мы туда каждые выходные с пацанами и телами ходили на диско.обстановка-рулез,диджеи- профи,куча гламурных паадокафф и падонщиц...вообщем атвисали па полнай...жаль закрыли ....

+1

54

KeithMoon написал(а):

ля ви тут пра Метро...помню бил такой писатый клубец на гравике.мы туда каждые выходные с пацанами и телами ходили на диско.обстановка-рулез,диджеи- профи,куча гламурных паадокафф и падонщиц...вообщем атвисали па полнай...жаль закрыли ....

я раз ток приїжав міма.. і чув багато чого,що тіп закрили із-за травкі..чи шо.... :fool:

0

55

Patlatui написал(а):

я раз ток приїжав міма.. і чув багато чого,що тіп закрили із-за травкі..чи шо....

бля,реально терпилы галимые закрыли...нашол бы реально,пабазарил...во гонят!приходиться в Сферу ходить,но там вроде тоже нормас...

0

56

KeithMoon написал(а):

приходиться в Сферу ходить

у мня всє аднагрупнікі с сєла в сфєру ходят :rofl: Ані мнє гарят:"Моу,Валєріку,ходи з нами у СФееееруу погулєєм" :D я говорю " Нє пасани пасіб,я луч на Тралку пайду :lol:  :lol:  :lol: "

0

57

badbunny написал(а):

" Нє пасани пасіб,я луч на Тралку пайду

Бля пасан,ты реально не рубишь фишку,в клубах тусовать круто.там классные ребята,дефтченки,музычка,а на етой трале или как там,одни пьяные лица,еще и патлатые,фу...я лучше под забойный диджейский бит паатрываюсь и с дефтченами пазажигаю)

Отредактировано KeithMoon (23.1.2008 23:14:26)

0

58

KeithMoon
всьо пасан тє рєспєкт  :cool2: ти мня пєрєканал :D ...я тож хачу чучуть пазажигать і пазажиматса в тьомних угалках с малалєтачкамі :cool2:  :rofl: ....тож хачу наригать на ковата брєйкєра,каторий там вимахіваєтса на танц плащадкє :D ...всєм клубєрам уважуха і пачот :cool2: .... :lol:

0

59

:rofl: Спєлєолагі бля ))))))))))))))) :rofl: може вам в цьому заброшеному метро дійсно діско відкрити? )))))

0

60

UFOs написал(а):

може вам в цьому заброшеному метро дійсно діско відкрити? )))))

:rofl: ммммммммм.....я нє протів ток чєрєз ту щєль в варотах прі входє нє всє пралєзут :lol: ......а фіфачєк і прочіх ганарових пасанчікав будєм скідивать с той лєстніци :yahoo:  :lol:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » МЕТРО!