Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » МОУбіла =)))


МОУбіла =)))

Сообщений 1 страница 20 из 41

1

Новинки Мабіл, тощо, все мона кінуть сюда.
Ділимося враженнями стосовно мабіл, шо кого пре, тощо.

от мене наприклад пруть дуже Соні Еріксони :) практичні телефони...

Apple iPhone Diamond – мобильный телефон за 41000 долларов США.

http://www.interstar.ua/mobile/img/news/news_5383.jpg

Тюнинговая компания Alexander Amosu Luxury Phones представила мобильный телефон Apple iPhone Diamond украшенный 420 белыми, черными или розовыми бриллиантами общим весом 5,65 карата. Изменения коснулись не только внешнего декорирования корпуса бриллиантами, так же существует три варианта корпуса - стальной и из белого или жёлтого 18-каратного золота. Телефон будет выпущен ограниченным тиражом, и средняя цена одного экземпляра составит около 41-й тысячи долларов США. Телефон будет предлагаться с международным сервисом "консьерж" (бесплатное обслуживание в течение 1 года).

0

2

хе..не цікавлюсь новинками кіліфоніу..у мене затараханий сіменс, який і на акві в атстойніку плавав і в снігу валявся і і і.. і сука не дохне..так шо нічаво нє атвєчу, бо нічаво не знаю і не хочу знати..шо та ета тєхніка мєня нє маніт..))

0

3

когдатор людіф ходили з копями, потім з мєчамі, револьвєрамі і до чого докотилися? )))евалюція бля )))зараз істінний воїн має Обладункі - це смокінг і його орудія - мобіла і берсєтка або діпломат :) і впєрєд!!!)) ;)

0

4

срня еріксон то адское))так шо я за соню..))камери в них іпсаті,але звук мене ене оч....

0

5

да ну!..СЕ сакс!вони шо не практичні,розлітаються швидко,шо якісь странні вопше...немає звичної клави з зільоной і красной трубкой а якісь стрелкі букафкі!..вопшем мабіла каказ для інапланєтних кібаргау як Серьога)))а може це навіть він і притащів їх з собою відкись!бо я ж бля знаю шо ти Серьога не с Землі;)))))))))))))

0

6

Гуф написал(а):

бля знаю шо ти Серьога не с Землі;)))))))))))))

:rofl: от тут ти і пропадєш бєзслєдно, забєру я тєбя на родіну свою)))а там люблять валасатих )))))))) :rofl:

мене Соні Е пруть)) і не тільки камерою, але й дизайном, от вони хоть і кірпічі, але стильні, мене наприклад Нокія така кірпічна не пре а Соня пре))стільна така)))

Раджу пасанам тєлєфон біля піські не носити))))))я серйозно, хоч сам ношу в кармані, а особливо біля серця ;) :)  :P  :rofl: куда тоді ставити? в задній карман штанів )))))))))))))))))))поближе до анусая))))))

0

7

не реально Соні Еріксон це самый ахуенный телефон дохуя можлывостей низьки цины дизайн  :good:
у мене к510 нормальн маловато памети ну ничо как телефон так супер!

0

8

Я патірял, мабуть, свой тіліфон :cray:
...у мене ще є надежда шо в машинє на работє випал... фпанідєльнік буду знать точна

0

9

:)  доречі зараз стандарний вид мобільної розмови почуть перенаправляє русло в сторону відео дзвінка ;) ...з часом я думаю що він стане стандартом, поки щосьще панавєє не придумають :)

так шо люді КУПУЙТЕ СОБІ КАМЕРОФОНИ і будєм соврємєнними відео торговцамі  :rofl:

0

10

бля був вчора на калинці з Вітьком і ахуел там Sony Ericsson k800i можна взяти за 1199 грн
Вітьок думае брати собі його  :good:

0

11

пісєц вони в цене упали .... :) мені аж трохи абідна )) вже хочу К850І )))

0

12

я якюи брав то щосб мізікальне)
наприклад серії волкмен....

0

13

засранци грьобані !!!нокіа руліт і нііпьот!!!!а соні еріксон - какаха!!!!!!!!!!!)))))))

0

14

Гуф написал(а):

засранци грьобані !!!нокіа руліт і нііпьот!!!!а соні еріксон - какаха!!!!!!!!!!!)))))))

неспорю нокіа тож нормальна тема но все ж соні еріксон круче  :good:

0

15

ага, шо НокіА шо СЕ тєлєфони- кірпічі для самооборони і для виєбона :rofl:

взагалі класно мати телефон з сенсорнимекраном з відеотелефонією, якось себе відчуваєш на крок вперед в технологічному плані )))) але з таким розмахом хіба шо сам до себе дзвонити, особливо по відеофонії ))) :D

будете бачити, ще рік , ну два від сили і Новий Стандарт 3G будєт правіть тут ))будемо бачити один одного і торгувати ліцамі :) мобіли без такої от фукції капітально впадуть в ціні і появиться багато відеофонів))вот увідітє ;)

0

16

http://telesmart.ru/index.php?name=Files Класний сайт

0

17

UFOs написал(а):

http://telesmart.ru/index.php?name=Files Класний сайт

хуйня бачив кращі http://gif.vio.ru/05/wink.gif

0

18

kashTan написал(а):

хуйня бачив кращі

ну то викладуй сюда :) я б шпіля покачав для тєлєфончіку :)

Доречі вчора бачив як представляли телефончік, камерофон LG Vіewty  :) класний агрегат, подобається сенсорні дисплеї дуже ну а 5.0 мєгап. камєра говорить сама за себе ))це вже фотік з функцією дзвінків ))

0

19

wap.siemens.club.ru--ігрухі кульні бЄсплатно нЄ тока на сіменс
wap.wapos.ru--різні картінки муза готова обрізана
Залазити з Опери...Експлорер не канаЄ

0

20

wwwtegos.ru всякои хуйни купа найдеш шо треба http://gif.vio.ru/05/wink.gif

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » МОУбіла =)))