Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Думка про форумчан


Думка про форумчан

Сообщений 1 страница 20 из 85

1

:friends: Висвітлюємо тут думки стосовно один одного :)

0

2

:friends:  :friends:  :friends:  :friends:  :friends:  :friends:  :friends:  :friends:  :friends:  :friends:  :friends:  :friends:  :friends: туто є багато класних пасанів і дівчат  :good:
незнаю що про мене хто думає то нехай тут скаже, а я скажу що вас всіх люблю! :crazy:  :beer:

0

3

kashTan написал(а):

а я скажу що вас всіх люблю!

;) брихати не гарно, а шари катати ще більш негарніше ))))) всіх любить тільки Бог  :P

0

4

...от я....сука, злая как черт на Уфаса.....я тебя когда-нить убью!!!!!!!!!!!!!

ПС: ...он знает из-за чего))))))

ППС:...я тащусь от форумчана Вонтеда....это просто мегапиздатый хлопец)))))))))))))))))

0

5

Усіх хачу! :D

0

6

а я от атказуваюсь атвечать на тєму!!!я тут реально не всіх люблю канеш.але більшість мої дурзі,хоороші знайомі або класні люде яких я взнав з форуму!просто ублюдкаф і всякіх уродав музика бва самі бвашнікі і їх форум атпугіваєт як чарівний амулєт!і вот вони запишуться я запишу їх музечку на діск і вцеплю собі на шею ат зглаза!!))))всі класні - от моя думка!

+2

7

Гуф написал(а):

)всі класні - от моя думка!

не піздякай))ти ЗАСРАНЕЦ))) :D

0

8

UFOs написал(а):

брихати не гарно, а шари катати ще більш негарніше ))))) всіх любить тільки Бог

серий ти поц, я шари не катаю! ясно тебе  :D

0

9

Strawberry написал(а):

...от я....сука, злая как черт на Уфаса.....я тебя когда-нить убью!!!!!!!!!!!!!
ПС: ...он знает из-за чего))))))

:rofl: ну Алєсічька...ну майа картошечька ))))))))ну мой чіпсік малосольний )))))))ну так получілось ))))) :rofl: думаєш мені не стидно? )))))да ти права, мені не стидно )))))зато я тебе люблю і всі тебе люблять з 2бва і не тільки тому що ти картошку по дішовкі нам скідуєш, а тому шо ти класна, весела тьотя )))) :D

Гуф написал(а):

а я от атказуваюсь атвечать на тєму!!!я тут реально не всіх люблю канеш.але більшість мої дурзі,хоороші знайомі або класні люде яких я взнав з форуму!просто ублюдкаф і всякіх уродав музика бва самі бвашнікі і їх форум атпугіваєт як чарівний амулєт!і вот вони запишуться я запишу їх музечку на діск і вцеплю собі на шею ат зглаза!!))))всі класні - от моя думка!

малий курварь +1 )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) амулєт )))))))))у нас просто заклятіє магії протів зла ))))))))люблю тебе Ростік і люблю тебе підйобувати )))ти коли бісишся то дуже серйозний і як старий варчун )))))

kashTan написал(а):

серий ти поц, я шари не катаю! ясно тебе

неа, ти рпосто граєш в Біліард, Боулінг, Гольф, Кьорлінг, навіть ЯДРО МІТАЄШ ))))))))))))))))))))))))))))))

0

10

UFOs написал(а):

неа, ти рпосто граєш в Біліард, Боулінг, Гольф, Кьорлінг, навіть ЯДРО МІТАЄШ ))))))))))))))))))))))))))))))

да пасан ты прав я граю на деньги и просто так  :D  не хоч со мной поиграть я те буду поддаватся милый мой  :love:

0

11

UFOs написал(а):

і не тільки тому що ти картошку по дішовкі нам скідуєш,

рррррррррррррррррррррРРРррррРррррр.... :fuck:

0

12

кльова тема... жалко я тільки нікого не знаю тут, а ще й так багато нових людей зявилося....

0

13

Strawberry написал(а):

рррррррррррррррррррррРРРррррРррррр....

Народ, вона в реалі б укусила )))))))) Алєся ти класна чувіха, буш на свадьбі то ми тебе украдемо у женіха і.... ))))і повеземо в Бєларусь, там обміняємо на БАРАБУЛЮ і приїдемо сюда ))))) :rofl:

kashTan написал(а):

да пасан ты прав я граю на деньги и просто так    не хоч со мной поиграть я те буду поддаватся милый мой

:rofl: с підарамі нє п*ю :rofl:

Lori_M написал(а):

кльова тема... жалко я тільки нікого не знаю тут, а ще й так багато нових людей зявилося....

:P ну да ладно, хоть би написала шо Форумчанєн УФОс став злішим )))))) :D

0

14

UFOs
та я тобі вже в асі то писала. та і не напишеш тут правду, бо деякі люди не розуміють критики (то я не про тебе)))

0

15

Lori_M написал(а):

(то я не про тебе)))

ну я ж знаю шо я засранєц, але ти також далеко НЕ АНГЕЛи ( знаєш ще такий гурт є  :rofl:  )

думка постійно видозмінюється :) я колись думав шо думка не може змінитися про людей, яких знаєш з дитинства, але це піздьож, люди міняються, це факт :)
аааа да ))забув сказати шо Вонтед тоже афігєнний дядько, але Аляся його забере в Бялорусь і це буде хєрово, тоді Алєсю прийдеться мачіть!!!!)))і нєхай прастіт нас Батька Лукашенка :rofl:

0

16

Напішитє хтота шота тут про мене... :rose:  :cray:

0

17

Map_Ko
а шо тут писатии? юмар понімаєш, панти нє кідаєш, вареники палюбляєш :rofl:

+1

18

UFOs
аааагагага, пабароооолл, пабарооол...
П.С. Сам такой...

0

19

UFOs написал(а):

Народ, вона в реалі б укусила )))))))) Алєся ти класна чувіха, буш на свадьбі то ми тебе украдемо у женіха і.... ))))і повеземо в Бєларусь, там обміняємо на БАРАБУЛЮ і приїдемо сюда )))))

^)) крадите, крадите...только потом мне моему мужу верните)))) желательно в целости :lol: )

Map_Ko написал(а):

аааа да ))забув сказати шо Вонтед тоже афігєнний дядько, але Аляся його забере в Бялорусь і це буде хєрово, тоді Алєсю прийдеться мачіть!!!!)))і нєхай прастіт нас Батька Лукашенка

...нет, не заберу...это он меня заберает по-ближе к тебе....на каличанку)))))) в Циганскую страну)

0

20

Strawberry написал(а):

в Циганскую страну)

:rofl: ну так будєм промишлять)))))в тебе є связі на ринку картошкі у мєня на ринку двдішкі у Макса єсть машина для развозкі, будєм БАРОНАМІ на районє :rofl:  :rofl:  :rofl:  ще слух в Бєларусь дойде про тебе і за твою голову буде винагорода, 2 мішка картошкі)))))тоді пів Білорусії почне ахоту  :rofl:  навіть фільм можна зняти і назвати його, "hurry potato, hurry" :rofl:  :rofl:

Map_Ko написал(а):

П.С. Сам такой...

ну а шо менітірятися ))))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Думка про форумчан