Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Ваш Улюблений Жанр Кіно та улюблений фільмась


Ваш Улюблений Жанр Кіно та улюблений фільмась

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

шо кто сотріт?))шо кого прьот?)

мені подобаються документалки та фільми про Другу Світову, також відморожені комедії люблю та стильні ганстерські фільмасі...і мультікі мона пасатрєть, особливо люблю компютерну графіку (Фінал Фентезі)

0

2

Тащусь от МЄСЄВА :rolleyes:  :cool: Так шоб тапор в голову і павсьому... :D Ну канєш і нє забиваєм про ПОРЄВО :P

0

3

Мабуть найбільше драми люблю,і психологічні трилери :crazy: Ну ще можна якійсь екшн гостросюжетний подивитись,але без фантастики.Ще подобаються деякі сучасні російські кіна,типу там "Наачной Прадаавєц" чи"Жмурки".А ще люблю совкові кіна про гопоту)

0

4

якісь документальні фільми,екшени....

0

5

badbunny написал(а):

Так шоб тапор в голову і павсьому...

:kill: как гаварітсо фільми з глубокім смислом))))

KeithMoon написал(а):

А ще люблю совкові кіна про гопоту)

:O шо навіть таке є?

0

6

Є один.Бачив на ютубі кадри,мрію цілий фільм пробити.

0

7

а мої улюблені це фільми з Кері і Віном Дізєльом!а також "Жмуркі" то ваще йопт реальнасть 95 гадов!)))

0

8

UFOs написал(а):

как гаварітсо фільми з глубокім смислом))))

нєє чувак....от напрімєр "Тєхаская рєзня бєнзапілой" галімий фільм?Єто вашє мєгафільмась :good: одін із маїх любімих... ^_^  А єшьо "Поворот не туда", "ПИЛА", "Джиперс Криперс", "Пятница 13", "Хеллоуин"... і т.д. :good:  :good:

0

9

badbunny написал(а):

Тєхаская рєзня бєнзапілой" галімий фільм?

нєєє чувак....це класний фільмась..на реальних фактах, що мали місце в Техасі... :out2: жесть.

badbunny написал(а):

Поворот не туда", "ПИЛА", "Джиперс Криперс", "Пятница 13", "Хеллоуин"

:D ну ето мєсіо харошоє, но різня на фактах...Халми імєют глаза 1,2 тоже так нічьо фільмась))

хочу достати іпасатрєть фільм Прарок)))і ще той треба взяти ш оми з тобою бачили...Кібаргі 2  :lol:  :lol:  :lol:  :face:

0

10

UFOs написал(а):

ще той треба взяти ш оми з тобою бачили...Кібаргі 2

:lol:  :lol:  :rofl: ага....там єшьо два кєнта полу люді-полу кібаргі нарісованих с аффтаматамі :crazy:  :rofl:  :rofl:

0

11

Я не люблю современные российские фильмы  :bad: Ну и не очень люблю импортные малобюджетные... А все остальное - было бы время смотреть  :)

0

12

badbanny це наш мяснiк кльовий чувак от мясца нада. :good:

0

13

IoanIliesky написал(а):

badbanny це наш мяснiк кльовий чувак от мясца нада.

:D пасіб чєл... ^_^ ...ти тож штріх шо нада :bravo:  :beer:

0

14

Так ти не знаеш хто я це тiпа мое приiмущество))))

0

15

badbunny написал(а):

Так ти не знаеш хто я

знаю :P  :D

0

16

Хтож? невже спалив?

0

17

IoanIliesky написал(а):

Хтож? невже спалив?

Вітьок,нє шифруйся :lol: Будєм вмєстє Омаха Біч брать в тилу на пєрєдавой!! :D  :lol:

0

18

гагагагагаагагагагагагагга Полюбас))))

0

19

badbunny написал(а):

Вітьок,нє шифруйся  Будєм вмєстє Омаха Біч брать в тилу на пєрєдавой!!

badbunny написал(а):

гагагагагаагагагагагагагга Полюбас))))

:D віжу ви тут вже свій фільм збираєтисе знімате варе)))і без мене....СУКІ :fuck: ....а я в бліжнєм баю нє замєнім...прямо як в фільмі "Врятувати Рядового Раяна" ;) :good: також офігєнний фільмась...вартує перегляду і не один раз ;)

0

20

Раджу подивитися фільм КУБ, по можливості всі частини, фільм давіт на мозг %)  :good:  :crazy:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Ваш Улюблений Жанр Кіно та улюблений фільмась