Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Ваш Улюблений Жанр Кіно та улюблений фільмась


Ваш Улюблений Жанр Кіно та улюблений фільмась

Сообщений 21 страница 31 из 31

21

:D

UFOs написал(а):

віжу ви тут вже свій фільм збираєтисе знімате варе)))і без мене....СУКІ  ....а я в бліжнєм баю нє замєнім...прямо як в фільмі "Врятувати Рядового Раяна"   також офігєнний фільмась...вартує перегляду і не один раз

Обижаещ ми стобой снимим документальний фильмась....

0

22

Люблю драми, триллери, фільми на реальних фактах...

0

23

а я люблю комедії і мультікі)) і ще шось страшне можу подивитися

0

24

от...
фільми, які я можу по декілька разів на день дивитись...
21 gramm, reqiem for a dream, beautiful mind, рremonition, butterfly effect, vanilla sky, the doors, lost in translation

0

25

Lori_M написал(а):

і ще шось страшне можу подивитися

йой)це ти так на німєцкіє фільми кажеш? :D

Lilya написал(а):

фільми, які я можу по декілька разів на день дивитись...
21 gramm, reqiem for a dream, beautiful mind, рremonition, butterfly effect, vanilla sky, the doors, lost in translation

:O ого))) :good: хоть роби паузу і в туалєт ходи бо лопнєш))))

Bage написал(а):

фільми на реальних фактах...

^_^ ооо да :good:

0

26

UFOs
я ще іноді роблю паузу і плужу з тобою в асі
а взагаліто деякі і тобі б радила подивитись)

0

27

Bage написал(а):

Люблю драми, триллери, фільми на реальних фактах...

Да це дуже кульна штука особливо на реальних подiях! Сама кульна штука ще про другу свiтову!!!

0

28

IoanIliesky написал(а):

Сама кульна штука ще про другу свiтову!!!

угу ;) такі наприклад як Пєрл Харбор, Врятувати рядового Раяна, Ворог біля воріт і навіть совєтскі фільми про Другу Світову є класні :) ...
а мені ще подобається дуже сильно наукова фантастика, особливо про космос...от як фільм Пекло наприклад або Аполло 13 і так далі ;)

0

29

UFOs написал(а):

от як фільм Пекло

да, Пекло - цікавий фільмєц... стильно знятий....  :good:

0

30

UFOs написал(а):

угу ;) такі наприклад як Пєрл Харбор, Врятувати рядового Раяна, Ворог біля воріт і навіть совєтскі фільми про Другу Світову є класні :) ...
а мені ще подобається дуже сильно наукова фантастика, особливо про космос...от як фільм Пекло наприклад або Аполло 13 і так далі ;)

Цi також куцльнi штуки я iх люблю за те що вони знятi по реальним або приблизеними до реальних подiй!!!

0

31

"Крєпкій Арєшєк" адназначна - такого вже не знімуть
Герой, каторому ото нахер не нужно, але он панімаєт шо більше нєкаму, патаму так надо...

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Ваш Улюблений Жанр Кіно та улюблений фільмась