Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Що головне в чуваку/чівіхі?


Що головне в чуваку/чівіхі?

Сообщений 1 страница 20 из 133

1

ну що особисто для вас є головним або на що ви спершу звертаєте увагу і може які часті тєла вас пруть ;) або ваші варіанти ))

0

2

моя бабуся ввесь час повторювала... хлопець має бути голоане - НЕ скупим, і НЕ алкоголіком... а все решту фігня... підтримую цю думку...
а про часті тела.. я завжди звертаю увагу на спину))) так сказать фейсконтроль)))) :D

0

3

Anahi написал(а):

я завжди звертаю увагу на спину)))

ага))на спину))буш тут росказувати))) :rofl:

а я звертаю увога на Очі..,)))адже очі це дзеркало душі))
саме на ОЧІ!!!!

0

4

А я на лавэ обращаю внимание,если многа лаве то пох пасан или тела,буду палюбэ кадрить)

0

5

Patlatui
Ах ти, випередив мене! Угу...очі.... ^_^  хоча вони дуже оманливі, бо дзеркала бувають криві ;)

+1

6

Patlatui написал(а):

а я звертаю увога на Очі..,)))адже очі це дзеркало душі))

ага ПАЛЮБЕ ))))))))))і ти тут тоже мені розказуй ))))))) :rofl: ТИ НА ЧЬОЛКУ ВТИКАЄШ СПОЧАТКУ )))) :D

Anahi написал(а):

а про часті тела.. я завжди звертаю увагу на спину)))

тобто на попу!!!)))))ПАСАНИ!!!качаємо собі зади :rofl:  :rofl:  :rofl: і БРИЄМО ЇХ!!)))))))) :rofl:

:rofl: ну нафіг))))шас паалюбе шото напишу і мене підїбуть))))
а мені подобаєтсе вулосся, ну на голові звичайно ))) а от в деталях вжене буду ))кудряві подобаються)))це так сексі ))Да Юра?  :D

але шо б чувакі неказали, то це 3 частини тєла...і не треба відмазуватися і в краску падати, я також людина і звертати увагу люблю на такі 3 часті тєла:
1. риса фейса
2. оооооооооооо )))))ну да да, ГРУДЬ ))))))))
3. а тепер скажіть хтось шо вас попа ідеальна не зачаровувала ))) :D
ну ще можна БОНУс - ногі ))))) ну це так візуальне, а якшо це всьо ще укутане у казкове валосся ( тільки не зелене і малинове ))))))) бажано натуральне і таке збуджуюче...то всьо срака )))знаєте шо тоді? )))а тоді пасани або ведуть себе як ДЕШЕВІ ГРУЗІНИ катаючи шари )))))або тупо падають в краску і на мароз бо в них встає ))))))) або вони відкривають рот і в їх очах сцени любві горять))))) або просто мовчки очі говорять ВАУ!!!!!!!!АЛІЛУЯ БРАТ!!!!Я СКАЗАВ АЛІЛУЯ БРАТ!!!ТИ ЦЕ БАЧИШ !!!:???_)))Брат, АЛІЛУЯ!!ЦЕ АНГЄЛ )))от так от )))
і пішли до дупи чувакі я нас видав не нада на мене наїжжати бо це правда )))) :rofl:

цікаво хтось з чувіх проізнесе такого роду істіну, бо я задумався про задніцу і буду її качати ))))))))

0

7

Patlatui написал(а):

ага))на спину))буш тут росказувати))) 
а я звертаю увога на Очі..,)))адже очі це дзеркало душі))
саме на ОЧІ!!!!

так на спину... чомусь, страшенно подобається ця частина тіла)))
та чому ніхто не вірить, що у чоловік, якшо брати до розгляду тіло - спина найприємніша штука... особливо частина де спина переходить у шию)))

а про очі... зараз в асі нагадаю деша)))

Отредактировано Anahi (23.1.2008 22:11:52)

0

8

Anahi написал(а):

а про очі... зараз в асі нагадаю деша)))

ага)))памятаю як Оксана сказала ))) АЛІЛУЯ СЄСТРА!!!! У УФОСа ОЧІ ОЛИВКОВОГО КОЛЬОРУ))))) :rofl:  :D  :rofl:  )))дааа очі це також ЗАМАНЧИВА ШТУКА)))якщо вони ще й підмігують або граються )))і ти дивишся в очі а вони так шалять і направляють свій радіус огляду на різні часті тєла то аж неудобно ))))

Anahi написал(а):

так на спину... чомусь, страшенно подобається ця частина тіла)))

Чувакі!!!в нас вже є 2 завдання)))
1 - працюємол над ЗАДАМИ!!бриємо і качаємо!!
2 - СПИНА!!!Бриємо спину!!!качаємо мишци, ходимо рівно і граційно рухаємо мязами на спині  :rofl:

0

9

Anahi написал(а):

а про очі... зараз в асі нагадаю деша)))

eee)нагадала)) :rofl:

+1

10

пасани упалі на мароз ))))))))))))))))))) да виходимть всі культурні і на марозі, один я такий ))))))

доречі в дівчат є багато частєй таких тєла і не тільки ;) якими навіть восхєщаєшся)))а ще коли любиш тьотку, то все для тебе ідеальне ))а якщо ще дівчина відкриває ротік і говорить і ти можеш слухати днями, тобі цікаво, то всьо )))когда свадьба ?* )))))) :rofl:

0

11

Ну шо я магу сказать? :) ...прі встрєчє палюбасу валаса :D (мні просто дуж подоюається дівочє волоссячкоо-хочу його понюхати ^_^  :D ),фєйс тож, і попа (тож хочу понюхати :lol:  :bad: бля дурне сказав :rofl: )!!!а сісі,ноги і прочіє прічяндалля мнє пох :P

0

12

Ну если у парня крутая попка,так чеб ее не памацать)

0

13

badbunny написал(а):

...прі встрєчє палюбасу валаса  (мні просто дуж подоюається дівочє волоссячкоо-хочу його понюхати

курва утачняй де саме :rofl:  :rofl:  :rofl:  бо я щас тут сасмєха утану в слюнє!!!)))))

badbunny написал(а):

фєйс тож, і попа (тож хочу понюхати

ці твої замашкі МАКАКа ))))))))))))))

badbunny написал(а):

а сісі,ноги і прочіє прічяндалля мнє пох

:rofl: бо ти в цьому просто розчарувався був напевно )))))))))))))))))) :rofl:

KeithMoon написал(а):

Ну если у парня крутая попка,так чеб ее не памацать)

Респект мен!!!!))))і не тільки її памацать можна а навіть ГЛУБЖЕ ПОЗНАЙОМИТИСЯ З попкою))))) :rofl:

0

14

KeithMoon написал(а):

О брат мой єта бальшой грєх :tcc: как гаварітса нє прілюбадєйствуй попай пасана бліжнява-друга аднаполавава  :yes2:  ібо будєт тєбє наказаніє вєчний стаяк в ніжняй часті тваєй :yes2: Адумайся брат!!Нє тварі зла :lol:

0

15

UFOs написал(а):

курва утачняй де саме

как гдє?імєнна там  :rofl: Нну тіпа на нагах ^_^

UFOs написал(а):

ці твої замашкі МАКАКа ))))))))))))))

ага :crazy: ...курва а єшьо я кідаюсь сразу на шєю і начінаю рєзко работать ніжняй частью тєла прі єтам гаваря У У УУУ УУУУУУУУ :rolleyes:  :rofl:

UFOs написал(а):

бо ти в цьому просто розчарувався був напевно )))))))))))))

нє прав ти тут пасанчік :D ...

0

16

да пасанчики устроили вы тут розговорчик  :D
уфос в большынстве ты прав конечно но ето токо с первого взгляда а вобще главное чтоб человек был хорошый и если имеются в комплекте положытельные параметры то ваще супер  :yahoo:
и каждому свое! мы все разные и у нас разные интересы и вкусы!  :good:

0

17

kashTan написал(а):

и каждому свое! мы все разные и у нас разные интересы и вкусы!

Каштанчік,ти шо сєктант? :rofl: ну прізнайся шо ти гочіш пагладіть чіюта попу ^_^  :rofl:

0

18

badbunny написал(а):

Каштанчік,ти шо сєктант?  ну прізнайся шо ти гочіш пагладіть чіюта попу

не пасан ну я люблю кроликаф  :crazy: особенно твою попку мечтаю погладить и не только погладить  :D

0

19

бабкі главнає!..і всьО!

0

20

а для мене чогось ну найголовнішого нема
все має поєднуватися)

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Що головне в чуваку/чівіхі?