Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Що головне в чуваку/чівіхі?


Що головне в чуваку/чівіхі?

Сообщений 21 страница 40 из 133

21

Cold написал(а):

все має поєднуватися)

але попка повинна видіфлятися серед поєднання )))))))))

Да ГУФ , бабло ето ВСЬО )))))) :rofl:

шото тут дівчата так усіліно не пишуть, але урок про попу і спіну усвоїли ))) + треба голубі контактні лінзи )))

0

22

UFOs написал(а):

але попка повинна видіфлятися серед поєднання )))))))))

розкусив)))))

0

23

ндаааа, вас послушать, так вообще мечтаете о чем-то нереальном.....хааххахаах....что ж...мне нравятся руки и аккуратные ногти, светлые волосы и голубые глаза, одежда, обувь - это самое первое на что я обращаю внимание! ;) человек - "вещь" не плохая,его любить надо за все и всего!главное любовь...а вообще хрен с ней с этой любовью!!!!!!!!!!! ее нет!

+1

24

ЁлоЧка написал(а):

вас послушать, так вообще мечтаете о чем-то нереальном..

ЁлоЧка написал(а):

мне нравятся руки и аккуратные ногти, светлые волосы и голубые глаза

Танюха,єто развішо прінц на бєлам канє... :lol:

0

25

ЁлоЧка написал(а):

человек - "вещь"

:O  :rofl:

ЁлоЧка написал(а):

что ж...мне нравятся руки и аккуратные ногти, светлые волосы и голубые глаза

я десь такий образ в німецькій парнухі бачив )))))

ЁлоЧка написал(а):

одежда, обувь - это самое первое на что я обращаю внимание!

:rofl:  :D всьо чувавкі, качаємо сраку, дивимся за поставою спини, доглядааємо за ногтями, робимо манікюри і дєпіляцию рук + одягаємося як чувакі з журналів ))))по діловому, клавне шоб нє як бамж вигляжал )))))

а я то думаю , чого якшо я прікінуть + небритий то мені кажуть шо я похожий на грабітєля банка )))))))

0

26

ЁлоЧка написал(а):

человек - "вещь"

:O  :rofl:

ЁлоЧка написал(а):

что ж...мне нравятся руки и аккуратные ногти, светлые волосы и голубые глаза

я десь такий образ в німецькій парнухі бачив )))))

ЁлоЧка написал(а):

одежда, обувь - это самое первое на что я обращаю внимание!

:rofl:  :D всьо чувавкі, качаємо сраку, дивимся за поставою спини, доглядааємо за ногтями, робимо манікюри і дєпіляцию рук + одягаємося як чувакі з журналів ))))по діловому, клавне шоб нє як бамж вигляжал )))))

а я то думаю , чого якшо я прікінуть + небритий то мені кажуть шо я похожий на грабітєля банка )))))))

0

27

UFOs написал(а):

всьо чувавкі, качаємо сраку, дивимся за поставою спини, доглядааємо за ногтями, робимо манікюри і дєпіляцию рук + одягаємося як чувакі з журналів ))))по діловому, клавне шоб нє як бамж вигляжал )))))
а я то думаю , чого якшо я прікінуть + небритий то мені кажуть шо я похожий на грабітєля банка )))))))

я имела ввиду кисти рук!!!!!!!!! а одеваться можно и не со страниц журнала, а просто стильно! но теме этого не понять :(

0

28

badbunny написал(а):

Танюха,єто развішо прінц на бєлам канє...

а вот и нет! такие бывают, но крайне редко...

0

29

ЁлоЧка написал(а):

но теме этого не понять

а занєш чому ? )))тому шо для мене головне зручність і я ненавиджу ні субкультури ні вищу моду )))мені просто смішно )))
хто вважає що це саме найголовніше, той ніколи в душу не загляне, ну але в кожного свої погляди і цінності )))

якшо чесно я вважаю що дівчина повинна манити і звабити душею, тоді коли говорить і посміхається, дівчина це кішка, і чим більш грацію має ця кішка, тим скоріше в чоловіка калатає серце в грудях, а ФЕШЕНИ, БІЦИПСИ, СІЛІКОНОВІ СІСЬКІ))))))) це як МОД, або ПАТЧ, без якого ітак все класно і який не завжди доречний )))

0

30

UFOs написал(а):

а занєш чому ? )))тому шо для мене головне зручність і я ненавиджу ні субкультури ні вищу моду )))мені просто смішно )))
хто вважає що це саме найголовніше, той ніколи в душу не загляне, ну але в кожного свої погляди і цінності )))

ах вот как мы запели! до этого ты об этом и словцом не обмолвился! тебе все сиськи да жопу подавай! если бы я обращала внимание только на внешний вид, у меня был бы уже парень и не один! но меня,дуру такую, интересует душа, душа и еще раз душа! понял!

0

31

ЁлоЧка написал(а):

ах вот как мы запели! до этого ты об этом и словцом не обмолвился! тебе все сиськи да жопу подавай!

ти так думаєш тому що мене дійсно не знаєш ))) хоча ...нєєєєєє )))))) :rofl:

ЁлоЧка написал(а):

но меня,дуру такую, интересует душа, душа и еще раз душа! понял!

:rofl: от убєй, але не вірю ))))це говорить тьотка, яка слюню пускає від любого бландіна і яка вже гатова накінутса на нього)))) дєточка, в декого настільки рпозора і чиста душа, о її не видно, складається враження що її немає :rofl:

0

32

UFOs написал(а):

от убєй, але не вірю ))))це говорить тьотка, яка слюню пускає від любого бландіна і яка вже гатова накінутса на нього)))) дєточка, в декого настільки рпозора і чиста душа, о її не видно, складається враження що її немає

так уфос! мне твой пиздешь уже реально остопиздил!!!!!!!!!! ты блядь даже и доли меня не знаешь, а такую хрень пиздишь, противно читать! да что ты за чудовище?!хм...тебе небось завидно....

0

33

ЁлоЧка написал(а):

да что ты за чудовище

:rofl: я бальшой і сєрий волк, на жопє мохом вєсь аброс :rofl:  :rofl:  :rofl:

ЁлоЧка написал(а):

хм...тебе небось завидно....

:rofl: я від завєсті посінєу аж )))особливо машонка ))) :D

ну ти кажеш шо головне душа, а писала тут перед душою зовсім рпо інші речі ;) рпо прікід, рукі, а потім перемкнулася на душу, якшо тобі потрібна душа то не думаю, що ти б писала все те, що написано вище поста про душу ;) втім діло твоє, просто всі про душу говорять а ведуть себе зовсім по іншому  :)

0

34

UFOs написал(а):

ну ти кажеш шо головне душа, а писала тут перед душою зовсім рпо інші речі  рпо прікід, рукі, а потім перемкнулася на душу, якшо тобі потрібна душа то не думаю, що ти б писала все те, що написано вище поста про душу  втім діло твоє, просто всі про душу говорять а ведуть себе зовсім по іншому

да нет, ты как об :rofl:  :rofl:  :rofl: ычно ничего не понял! нет сейчас нормальных чуваков, может и есть, не спорю, но я их не встречала! все козлы и ублюдки!!! и ты далеко не ушол!

0

35

UFOs написал(а):

я бальшой і сєрий волк, на жопє мохом вєсь аброс

хахахаха, чет ты себя слишком ласково оценил! дурик волосатый! :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

36

ЁлоЧка написал(а):

и ты далеко не ушол!

:good: Вітаю, зато ти сама ідеальність та душевність :)

ЁлоЧка написал(а):

чет ты себя слишком ласково оценил! дурик волосатый!

:) вибачь, я забув що тобі подобаються бриті жопи ;)
мені здається чт ьт себе ставиш више всіх? )))прям як нацистка )))) :D

ЁлоЧка написал(а):

все козлы и ублюдки

незабувай, що в тебе є друзі, то вони тоже козли і ублюдкі? ;) еееееее, відмовляєся від своїх слів ? )))Раджу спочатку писати в чорновику думки, корегувати та обдумувати їх, ну а потім можна і нафорум ))

Спілкуємся суто по темі, а то шото нафлудив тут я, ну звичайно не без допомоги )) :)

0

37

так завтра сережа отвечу! ща ухожу, маме надо за комп!

0

38

мазгі головне!!!!!!!!!!!!!!!!
після довгиз роздумів...

0

39

Anahi
Я хотів це тобі сказати після того як ти сказала, що головне щоб не жадний і не пив :)
Він можи бути жорстоким, тупим, і ще багато речей яким не заважає непитущість :)

А від слів Ёлочки стає якось образливо за весь чоловічий рід, прям таки вже всі ублюдки і козли, серед моїх друзів є дуже хороші хлопці.

0

40

Anahi написал(а):

мазгі головне!!!!!!!!!!!!!!!!

якби ж воно було так...що б тут не говорили і як переконливо б не було, шукають тільки по зовнішності ;) я не правий?
якшо не правий то не думаю Оксано, що ти наприклад подивишся на розумного урода, якщо поряд буде стояти дуже симпатичний мачо ... може мені ставити -1 , але я в цьомувпевнений ;) і так зробив б кожний, хоча звісно є і виключення .

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Що головне в чуваку/чівіхі?