Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Що головне в чуваку/чівіхі?


Що головне в чуваку/чівіхі?

Сообщений 41 страница 60 из 133

41

пенис самое главное))))

+1

42

UFOs написал(а):

мені здається чт ьт себе ставиш више всіх? )))прям як нацистка ))))

тебе явно кажется!  :yahoo:

0

43

Strawberry написал(а):

пенис самое главное))))

:rofl: люблю тебе Алєська)))) в мене аж з піською разом настрій піднявся)))) :D
але не забувай шо ВІН ПОВИНЕН БУТИ ))хоча б видний, я вжемовчу про розмір )))) :D

Алєся + 1 ))заслужила дєтка )))

0

44

UFOs написал(а):

незабувай, що в тебе є друзі, то вони тоже козли і ублюдкі?  еееееее, відмовляєся від своїх слів ? )))Раджу спочатку писати в чорновику думки, корегувати та обдумувати їх, ну а потім можна і нафорум ))
Спілкуємся суто по темі, а то шото нафлудив тут я, ну звичайно не без допомоги ))

ты говоришь друзья??? я тоже так думала...не нужны мне твои советы запомни это раз и навсегда!!!!!! кажется я тебе уже говорила, чтобы ты отвалил???

0

45

ЁлоЧка
якась ти зла )) :crazy:

ЁлоЧка написал(а):

ты говоришь друзья??? я тоже так думала...

ну тобі це вирішувати, це не моє діло ;)

ЁлоЧка написал(а):

кажется я тебе уже говорила, чтобы ты отвалил???

Вибачте ваше ВИСОКОСТЕ :) дозвольте відвалити ? ))) :D

всьо базар акончєн чіста канкрєтна ))абщаємся па тємі ))

0

46

UFOs написал(а):

Вибачте ваше ВИСОКОСТЕ  дозвольте відвалити ? ))) 
всьо базар акончєн чіста канкрєтна ))абщаємся па тємі ))

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo: Амен :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

47

і тут флудєри йобані :lol:

0

48

badbunny написал(а):

і тут флудєри йобані

че не прет затри! :)

0

49

ЁлоЧка написал(а):

че не прет затри!

а мня па жизнє всьо прьот :lol: єслє замєтіла я тож флудєр йобаний :rofl:

0

50

badbunny написал(а):

єслє замєтіла я тож флудєр йобаний

ага валерик,заметила! но ниче не мы такие, жизня заставляет... :rofl:

0

51

бани...чуеш...пакажЫ мне сваю писюльку  :D

+1

52

Strawberry написал(а):

бани...чуеш...пакажЫ мне сваю писюльку

:oups: пані Алєся (скарєє всєго Максімка гад прікалуєтса с маєй пісі :cray: ),а мнє за єта малачка дадітє? :rofl:

0

53

нИа...Максик на работе...а ты давай не отходи от темы....))

0

54

Strawberry написал(а):

нИа...Максик на работе...а ты давай не отходи от темы....)

:D харашо Алєсінька....но баюсь аднаво,шо Максімка маю пісю праклєньот і будєт мнє біда :D

0

55

А мені, в людині бодобаЄться душа...

Зовнішність--оманлива, деколи люди стараються приховати свої душевні недостатки і стають гламурними подонками,
а здавалось нічим не примітна дівчина чи парЄнь, виявляЮться хорошими людьми і добрими друзями.
Головне, коли парЄнь чи дівчина не приховують своїх недостатків і не виставляють свої достоїнства.

Головне, коли людина, розмовляючи дивиться тобі в очі.

Головне коли людина Є людиною......

Хіба не приЄмніше спілкуватись з тим, хто маЄ що сказати і з ким ти можеш сміливо розмовляти???

Такі люди маЮть величезну внутрішню енергію( харизму), яка проявляЄться в їхньому умінні спілкуватися!!!

От дивишся , наприклад на дівчину, фігура ,всьо супер, а починаЄш розмовляти і бачиш шо під гламурним виглядом
в ціЄї людини цілий букет комплексів, найчастіше комплекс неповноцінності, який чітко виражаЄться нарцисизмом,
рядом психологічних проблем, без цілі в житті, таких людей називаЮть High Rollers або прожигатЄлямі жизні.

Не обов"язково мати хорошу зовнішність...

PS/ Некрасивих людей не буваЄ...так говорять тільки ті в яких завищена самооцінка...

ГлавВрач Форума                                                   Васілій Ілліч ОгнЄнний

+4

56

Takeandburn
Главрач руліт 8) Васьок,ти правий курва....+1 ^_^

0

57

Takeandburn
молодец!!!!!

0

58

Takeandburn
да чел  :cool: ты прав

0

59

да Васьок, але в кожного різні погляди і якби ж ці слова були правдою то вони б були непросто словами ;)

всі говорять про душу, а це нічо інакше як прикриття, яке списується до душі... от мені наприклад подобаєжться душа однієї людини, в неї трохи заниженність зі своєї сторони стосовно зовнішності, але я не розумію наприклад яке це відношення має навіть до простої розмови :)

це все рпосто слова і підписуючись під них не факт, що людина дійсно себе так веде...ви скажете тіпа а хулі я так пишу тут? :) я вам скажу, тому, що для мене дійсно головне душа, головне щоб приємно було, а все решта це наприклад зовнішність - це мінливість, яка проходить з часом ; ) ...хоча кожен собі шукає для своїх намірів...я наприклад маю принцип стосовно цього і можу вічно в поуках...хоча...Істина завждипоруч, просто люди бувають сліпі ))

коли дійсно знаєш наприклад людину, дівчину і любиш і цінуєш її душу, то тобі лячно навіть подивитися в очі, які є дзеркалом душі і надзвичайно приємно таки в них заглянути і просто слухати :)

0

60

краса є в кожній людині, но не кожен може її побачити не розібравшися в собі, в своїх намірах, почуттях та емоціях

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Що головне в чуваку/чівіхі?