Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Band's room » It's Easy If You Try (Record)


It's Easy If You Try (Record)

Сообщений 1 страница 20 из 48

1

тут живуть ссилочькі на наші записи :)

пропонуємо вашій увазі ссилочьку на перший запис наш, пісня Its Easy If You Try.

It's Easy If You Try (Rapidshare)

It's Easy If You Try (Depositfiles)

It's Easy If You Try (Megaupload)

П.С. незабаром буде ще один запис ;)

0

2

ОЙ БЛЯ Я СЦУСЬ ребята!!!! я бля ваш фанат пиздец.....а урааа...наконец то.......
*$_WANTED_$ сцит под себя и растирает мочу по телу*

+1

3

УЖЕ КАЧАЮ!!!!!

0

4

$_WANTED_$ написал(а):

*$_WANTED_$ сцит под себя и растирает мочу по телу*

:rofl: ну ти сука ізвєрг.....бля і аватарка у тя піздатая :rofl: .....

0

5

бля я послухав,я ахуєл!!ви реально самі круті!!!!клаасно попрацювали!!ваще!..

0

6

Поздоровляю із записом! вже качаю)))

0

7

сцуко, грьобаний айпі
не хоче ні там, ні там качати...
бляааааа

0

8

Гуф написал(а):

бля я послухав,я ахуєл!!ви реально самі круті!!!!клаасно попрацювали!!ваще!..

:) ДЯкую чувак

Cold написал(а):

Поздоровляю із записом! вже качаю)))

Сенкс а Лот - коу під Фрікі))))))))))))))))

Cold написал(а):

сцуко, грьобаний айпі
не хоче ні там, ні там качати...
бляааааа

ось будемо вирішувати, я Дєнісу написав вже, треба ще на якийсь абмєннік залити ;)

0

9

послухав....АФІГЄТЬ!! ТАК ДЄРЖАТЬ!  :bravo:

0

10

Bage
Дякую чувак :friends: ...будєм дєржать, поки ще є що тримати )))

0

11

гг))мені деніска кинув лінк на пісеньку))я чуть со стула не впав..))охуїв)))нарешті я дочекавсяҐ)))дуже кулно))і пісато,особлово коли включити на повну колоночГІ)))не вистачає ток перед очима стрибающого Фрікі))а так всьо крута))ви навіть майому таткові спадобалися))тепер він буде їздити на джигулях і вас слухати)))

0

12

Cold
Сашок попробуй з Мегауплоуда закачати :)  ;)
Patlatui
:friends: Данке мен )) А баті ліпши не включати в машині цб пісню, бо ДПС буде зупиняти )))) :rofl:

0

13

UFOs написал(а):

Cold
Сашок попробуй з Мегауплоуда закачати

буду пробувати зараз
дякую, Сєрьога))

0

14

а на аплоаді взагалі вибиває херню якусь,бля(((
чуваки, закиньте на ibox як час мати будете
там має все ок бути
або на Ifolder

все ок, почав качати з рапіди)

Отредактировано Cold (26.1.2008 22:34:14)

0

15

Чуваки! дуже гарно все прописано,дуже гарно чути кожен інструмент і вокал, ну супер!
дуже радий за вас!

ще раз повторюсь, що запис дуже якісний ;)

0

16

пасанє.реальн онема вам хвали!..я цілий день слухаю і сцу під себе кіпятком!!як я слухаю це то здаєтсья шо це якісь мегпіздаті зірки галівуду!але потім роузмію шо я вас знаю і вчоар на рєпі сидів і вопше!..кароч нада з вами фоткацца і знімать на відіо а потім це за мільони буду прадавать)))релаьн о ви самі круті в місті,в області,в світі я не знаю де ще!..ще й на рідній планеті УФАса звідки він прилетів ви ще напевно не грали того там про вас не знають)))ацко парні!так держать!..

0

17

Ітс ізі іф ю трай ітс нат е лай...ляля....! Мені вже стає страшно скіки раз на повторі слухаю цю пісню :D ВІТАЮ, мазафака BRAINS ROCKkKkKk!
Гуф

Гуф написал(а):

кароч нада з вами фоткацца і знімать на відіо а потім це за мільони буду прадавать))

Гуф давай здєлаєм свой бізнес, у мене ексклюзівні відіо "зільоних" Брейнів, пару свіжих фоток робим імєнні футболки  і ми міліанєри :yahoo:

0

18

FANCY написал(а):
FANCY написал(а):

уф давай здєлаєм свой бізнес, у мене ексклюзівні відіо "зільоних" Брейнів, пару свіжих фоток робим імєнні футболки  і ми міліанєри

вісіте))))в мене є відео брейнів з останього виступу)) :P  :love:

0

19

ви самі вісіті!!мені сам Юра помогає гітару куплять а у Дєні я атсасувать маю за ета)))))))))))))))))))))так шо я самий крутой)))))))

0

20

Круто пацани!Кльовий запис,кльова пісня.Вітаю)))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Band's room » It's Easy If You Try (Record)