Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Кохання та Закоханість :)


Кохання та Закоханість :)

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

Як розрізнити ці дві штукі?
Чи спочатку закоханість, а потім вжде вона переростає в кохання?
Де межа між цими поняттями і як апрідєліть ?

ваші думки стосовно цього та можливо кавалкі із жизнєнного опиту )))

0

2

незнаю як роспізнавати...
у мене все на емоціях, якшо йде мороз по шкірі і у животі метелики, коли чую ім*я тієї людини, або ж її бачу...
то значить, шото тут не то...

0

3

або коли голова забита не тим, що треба...) і думати не перестаєш..)

0

4

Не хаваєш, не спиш і т.д? Це кортизол. А кохання, як на мене, це вже почуття такої сили, коли ти забуваєш про себе, і єдине, що для тебе важливо - кохана людина. Вона не центр твого Всесвіту, а ввесь твій всесвіт. Мені аж страшно від цього, повна втрата свободи, абсолютна звлежність.

0

5

Anahi написал(а):

незнаю як роспізнавати...
у мене все на емоціях, якшо йде мороз по шкірі і у животі метелики, коли чую ім*я тієї людини, або ж її бачу...
то значить, шото тут не то...

в мене так коли ЗАм. Декана або Декана бачу ))))))) :D

nIR1a написал(а):

повна втрата свободи, абсолютна звлежність.

:blink: да? ))) а кохати і бути закоханим означає не бути вільним ? :cry:
:D Свабоду я люблю, так де мій середній пальчіку ))))))))))

0

6

UFOs написал(а):

да? ))) а кохати і бути закоханим означає не бути вільним ?

Не знаю. Це моя особиста думка, а ніяк не істина. Та й взагалі, я не експерт в таких питаннях. Напевне, мені ще рано думати про кохання... або я забагато думаю про свободу.

0

7

nIR1a написал(а):

Напевне, мені ще рано думати про кохання... або я забагато думаю про свободу.

а ці поняття запросто можуть поєднуватися ;)

0

8

Може і так, поживу-побачу

0

9

zakohannist' pererostae v kohannya..odrazu jogo ne mozhe buty..tomu wo ce dovgyj process nalagodzhennya ponyat' doviry, turboty, rozuminnya..ce osnovy kohannya.. a yakwo kohannya ce obmezhennya svobody, to ya b hotila zawytys' v cij zalezhnnosti nazavzhdy..ya kohaju i vid cjogo ne ho4u nikudy bigty..)))

0

10

Anahi написал(а):

у мене все на емоціях, якшо йде мороз по шкірі і у животі метелики, коли чую ім*я тієї людини, або ж її бачу...
то значить, шото тут не то...

значіт,що пора до генеколога)) :D

0

11

хз шо то. ніколи не кохала. бля(((

0

12

Ви канєшна ізвіняйтє :push: ,но тє кто говоріт,шо єшьо ніразу нє любіл,то тєм я нє вєрююю :suspicious: .....от у мня била дєффачка ліш раз і то в 9 классє єшьо і то нє долга :lol: ....но єта нє азначаєт шо я нікаво нє любіл......і у вас так жє сама....хатя то можєт била влюбльоннасть %) ....кароч хрєн паймьош :D

0

13

badbunny написал(а):

от у мня била дєффачка ліш раз і то в 9 классє єшьо і то нє долга

молодость спомнив і ту разніцу в кілограмах ? ))))))))

любовь зла, нєвлюбляйтєсь нєкагда )))))) :D

0

14

badbunny написал(а):

Ви канєшна ізвіняйтє  ,но тє кто говоріт,шо єшьо ніразу нє любіл,то тєм я нє вєрююю  .....от у мня била дєффачка ліш раз і то в 9 классє єшьо і то нє долга  ....но єта нє азначаєт шо я нікаво нє любіл......і у вас так жє сама...

А що має кохання до "була дєвачка"? Якщо ви не разом, то значить нема почуттів? А як же невзаємне кохання?
  Можеш не вірити, але я таки не кохала. Були симпатії, закоханості (називайте як хочете), причому всі невзаємні. Зараз теж є, більше того, це взаємно і ми разом (хоча мені досі не віриться, що таке можливо). Та, на мою думку, кохання - це щось більше і приходить воно не так часто, як люди міняють партнерів, так що з "бути разом" воно не так сильно зв"язано.

0

15

nIR1a
о це точно

0

16

UFOs написал(а):

молодость спомнив і ту разніцу в кілограмах ? ))))))

хую ти темний :lol:  :lol: ну падумаєш на 50 кг больше чєм я :nuts:  :nuts:  :nuts: хахаха

nIR1a написал(а):

А що має кохання до "була дєвачка"?

ну це я так шоб проста папіздєть :lol: ....я вєду к таму,шо ви бля  навєрна встрічалісь с кіміта пасанчікамі  :suspicious: і ви хочітє сказать шо то била нє любовь?так нахуя тада встрічатсу? :D

0

17

От я не зустрічалася  дотепер і для мене справді неприйнятно бути з кимось разом просто так, без почуттів.

0

18

nIR1a написал(а):

і для мене справді неприйнятно бути з кимось разом просто так, без почуттів.

а кому це прийнятно?

а коли навіть вже таке сталося, то краще не мучити себе та її (чи його)

0

19

а я влюбльонний, але це сікрєт ))Макак сука, язик відріжу ;) ))) і всім решта також хто розпіздить ))) якшо скажете шо я закоханий в анонізм то вам срака )))))))

от я все в собі тримаю )) але я таки зізнаюся по справжньому, коли буде:
1. момент підходящій  ( але хулі толку, мене всерівно скоріше всього в прікол паймуть ))))
2. якшо любоу взаємна буде то я все буду робити, а мені треба тоді крім любві і матерія, тобто нада работать )) а я бомж і 1 варіант вже відпадає ))) маразм нє ?
3. скажу я тебе люблю, яле в мене ногі валасаті ))))))) якшо реакція буде така тіпа : фуууууууууууу, то значить я ошибався....і після цього буду брити ногі )))))

закоханість зла вєщь )) хоча дехто омже в собі в ничьку її тримати вічність ;) )) тільки час може показати істину і розпрізнити закоханість і кохання ;) але моя закоханість саме в направлена на душу ;) бо я всерівно ту людину бачу рідше чим свої яйця )))))))

+1

20

UFOs написал(а):

Макак сука, язик відріжу

і скорміш брадячім сабакам  :lol:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Кохання та Закоханість :)