Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Кохання та Закоханість :)


Кохання та Закоханість :)

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

UFOs написал(а):

але моя закоханість саме в направлена на душу  бо я всерівно ту людину бачу рідше чим свої яйця )))))))

Ух ти кокой за щирiсть +1 Сiрожко хароший ти человек да щастя немаеш :cry:

0

22

IoanIliesky написал(а):

Сiрожко хароший ти человек да щастя немаеш

а я навіть і не знав о в цьому полягає основне щастя )))))я щаслива людина ;) але як і більшість людєй тайно сєбє люблю ;) всерівно це крім мене більше нєнада нікаму так шо якшо мова рпо мене пішла то буду відвертим :)
в ничьку влюблєнним також бути прікольно і нікого не париш і душа радуєтса кожному тайному момєнту связі, зустрічі, тощо ;) ))))

0

23

Скiльки розщумних та добрих слiв чувак так i далi!!!!!!! Good!!!!!

0

24

IoanIliesky написал(а):

Скiльки розщумних та добрих слiв чувак так i далi!!!!!!! Good!!!!!

ти наркаман ))))))))))))) так сказав ніби я спездів по доброму ))) кажу як є )))

і не підлизуйся я всерівно буду тебе срати за то о ти Наді руку поцьомав а сьогодня післав на.... ... .... .. . . .. . ))))) Джентельмен бля )))))))

0

25

UFOs написал(а):

і не підлизуйся я всерівно буду тебе срати за то о ти Наді руку поцьомав а сьогодня післав на.... ... .... .. . . .. . ))))) Джентельмен бля )))))))

Бля недобрий ти человек джентельменiв нахуй але нада мати трохи iногда фацу та совiсть такшо раз можна!!!

0

26

я закохався в машонку))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))так так))))))бля))))) шо я таке кажу)))мене Юра вб*Є))))))))

0

27

драчун бля..

0

28

Группа исследователей задавала детям от 4 до 8 лет один и тот же вопрос: "Что значит любовь?" Ответы оказались намного более глубокими и обширными, чем кто-либо вообще мог себе представить.
Когда моя бабушка заболела артритом, она больше не могла нагибаться и красить ногти на ногах. И мой дедушка постоянно делал это для нее, даже тогда, когда у него самого руки заболели артритом. Это любовь.
Ребекка, 6 лет
Если кто-то любит тебя, он по-особенному произносит твое имя. И ты знаешь, что твое имя находится в безопасности, когда оно в его рту.
Билли, 4 года
Любовь - это когда ты идешь куда-то поесть и отдаешь кому-нибудь большую часть своей жареной картошки, не заставляя его давать тебе что-то взамен.
Крисси, 6 лет
Любовь - это то, что заставляет тебя улыбаться, когда ты устал.
Терри, 4 года
Любовь - это когда моя мама делает кофе папе, и отхлебывает глоток, перед тем, как отдать ему чашку, чтобы убедиться, что он вкусный.
Дэнни, 7 лет
Любовь - это когда ты говоришь мальчику, что тебе нравится его рубашка, и он носит ее потом каждый день.
Ноэль, 7 лет
Любовь - это когда твой щенок лижет тебе лицо, даже после того как ты оставила его в одиночестве на весь день.
Мэри-Энн, 4 года
Когда ты любишь кого-нибудь, твои ресницы все время взлетают и опускаются, вверх-вниз, а из-под них сыплются звездочки.
Карен, 7 лет
Любовь - это когда мама видит папу в туалете и не думает, что это противно.
Марк, 6 лет
Если ты не любишь, ты ни в коем случае не должен говорить "я люблю тебя". Но если любишь, то должен говорить это постоянно. Люди забывают.
Джессика, 8 лет
Ну, и наконец - автор Лео Баскаглиа однажды объяснил смысл этого опроса. Целью его было найти самого заботливого ребенка.
Так вот, победителем стал четырехлетний малыш, чей старенький сосед недавно потерял жену. Увидев, что мужчина плачет, ребенок зашел к нему во двор, залез к нему на колени и просто сидел там. Когда его мама спросила, что же такого он сказал соседу, мальчик ответил "Ничего. Я просто помог ему плакать".

+1

29

Strawberry написал(а):

драчун бля..

Гравітону прівєт))))))))

4ебурашка
Дуже цікава фігня іслєдоватєльсая)) улибнуло )

0

30

от так то , недарма ж хіміки стараЮться винайти " формулу любві"
так, Є певні хімічні речовини, які супроводжуЮть процес Любві.
вони називаЮтси дофінамін і допамін. І тЄоретично іх можна видерти з Людского арганізма
Ала, при тому любов, це таЄмниця до якоЇ не підходЯт жодні наукові методи...
До сих пір нема чітких визначень поняття лЮбві, як з погляду
біологі та хімії, так і з старани псіхАлогії та псіхіатрії.
І тут справа не лише в структурЄ людскої сЄксуальності, у вмінні відчувати.
Підсвідомо , то  закон еволюції, шо керуЄ світом...
Ми шукаЄм партнера , іДЄального для продовження роду...навіть використовуЮчи кантрацептіви...

ЗЫ: UFOs , і навіть Машу Кулачкову ілі МАШОНКУ...http://gif.vio.ru/05/girl_smile.gif http://gif.vio.ru/05/laugh.gif http://gif.vio.ru/05/neigh.gif http://gif.vio.ru/05/guffaw.gif 

Людина шукаЄ підсвідомо найкращого сексуальнаго партньора в даний час і за даних граНічних умов...

0

31

Takeandburn
але цікава це фігня, нє? ))) я вважаю шо тут не потрібно шукати формули і хімічні процеси в організмі, хоча якшо є якийсь ЙОБАРЬ який хочє тільки трахатися то він нічим не відрізняється від тварини, іто тварини для продовження роду)))ну незнаю...памоєму це потрібно до психології звертатися тому що кохання і закоханість це не тільки потяг там фівзичний а більше душевний, саме у випадку кохання а нє прихоті і задоволення сваїх ізвращонних секс фантазій з асобою)))

+1

32

Серий з тобою согласен!!!

0

33

весна це дійсно буйний період ))) напевно тому шо і душа разцвєтаєт або може розцвєла давно))))))))))

ну спочатку закоханість а птом коханнє, але всєравно яка саме різниця? ваші камєнти...

0

34

Не всегда закоханiсть доходить до кохання бо недоживае до того моменту ось в чому весь прикол!!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Кохання та Закоханість :)