Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Українські звьозди » Сестри ТЕЛЬНЮК


Сестри ТЕЛЬНЮК

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

потянуло мене на справжню якісну музику... хто що думає про них, у кого є записи...  Сестри ТЕЛЬНЮК... я от 2 рік мрію попасти на їх виступ...

Отредактировано Anahi (27.1.2008 16:16:16)

0

2

а хто це ваще такі??

0

3

мене чомусь кумарять.починаючи від назви і закінчуючи музоном...навіть не знаю чому...певно я не шарю..

0

4

Гуф написал(а):

а хто це ваще такі??

http://www.telnyuk.info/pages/start.php

файні такі жіночки... мене пруть)))

0

5

в мене члмусь асоціація із чувіхами, що співають по російськи : "пусть гаварят што дружби женскай нє бивааааєт..." ))))))))))

не згадаю лише хто то співає)))

0

6

Cold написал(а):

в мене члмусь асоціація із чувіхами, що співають по російськи : "пусть гаварят што дружби женскай нє бивааааєт..." ))))))))))
не згадаю лише хто то співає)))

Сестри Тельнюк, вони ще з часів Братів Гадюкіних і т.д... То є один із симоволів Львова...
Співпрацювали із Пікадійською Терцією і т.д... є справжніми громадянами Українами, і роблять гарну музику... скажімо так. маломасовку)))

Отредактировано Anahi (28.1.2008 01:06:15)

0

7

Anahi написал(а):

Сестри Тельнюк, вони ще з часів Братів Гадюкіних і т.д... То є один із симоволів Львова...
Співпрацювали із Пікадійською Терцією і т.д... є справжніми громадянами Українами, і роблять гарну музику... скажімо так. маломасовку)))

все равно с Кругом не сравняться.Так шо телы пролетют реально...

0

8

KeithMoon написал(а):

все равно с Кругом не сравняться.Так шо телы пролетют реально...

С Кругом - точно))) НЕдарослі да уравня))) :rofl:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Українські звьозди » Сестри ТЕЛЬНЮК