Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Мрії та Бажання)))


Мрії та Бажання)))

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

яка у вас мрія, які бажання?
чи є ці слова для вас синонімами...

наприклад, у мене бажання, все те, що може здійснитись...
а мрії - щось нездійсненне та фантастичне)))

бажання, зараз, швидше поїхати до Аргентини...
а мрія - навчитись файно писати)))

Отредактировано Anahi (29.1.2008 20:32:35)

+1

2

Anahi написал(а):

а мрії - щось нездійсненне та фантастичне)))

не погоджуся... в мене одна ну дуже велика мрія вже здійснилася...вірніше ще трохи раніше здійснилась))
ну а бажань ще більше ніж мрій))

0

3

незнаю де ця межа між цими двома поняттями але шо то шо то рідко збуваються але напевно бажання частіше :)

0

4

Хочу, найшвидше до Аргентини...)))
хочу в Ла Бока у свою кімнату на 4 поверсі з балкончіком...

Отредактировано Anahi (1.2.2008 21:35:38)

0

5

мечтаю о правах и мотоцикле!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

6

мрію багато чого ))) одна з мрій полетіти в космос)) ооо да ))хочу накакати в космічному кораблю, а потім лайно викінути за борт і втикати як воно роззсікає космічний простір ))))))))))))))))))))))) :D
а бажань є багато)) не мене чим мрій, просто вони всі вульгарні   :D

0

7

Вульгарні мрії? Про секс в космосі? З інопланетянками... :)

0

8

Anahi
а я хочу в італію.........
а ще я хочу щоб завтра почалось літо

0

9

nIR1a написал(а):

Вульгарні мрії? Про секс в космосі? З інопланетянками...

)))))))))))))))))) я цього не казав, спалили ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ну це тільки кавалок тих мрій )))
доречі класна відповідь на місце росташування твоє :Плутон-Марс-Оріон ))планета, планета, сузір*я, доречі дуже гарне ;) ))))можливо якось тобі впаду на вухо з своїми байками рпо це сузір*я і про зв*язок його з Землею ;) )))

в мене є заповітні 2 мрії тільки...
1-космос
2-..ну повязано з музикою )))наполовину вульгарне ))))))))

0

10

Lori_M написал(а):

а ще я хочу щоб завтра почалось літо

точно!!!

0

11

прямо зараз маю велике та непереборне бажання озброїтисяахуєнно здоровим магнумом і засунувши його в есси комусь натиснути пару десятків разів накурок і сміятися при цьому істерично )))))))
а ще в мене бажання бахнути шось )))) напевно шмурд сойдєт )))

0

12

хочу політати на літаку, за штурвалом
Покерувати судном
і дьорнути  гудок у паровозі

+1

13

Takeandburn написал(а):

хочу політати на літаку, за штурвалом

вмене таке з віком відпало....і перетворилося в мрію )) я колись дужемав наміри велике поступити в льотне учіліщєєєєєєє)) але )) косоглазих і криворуких в пілоти не беруть ))))навіть в стюардеси ))))

красун ;) )))
доречі є можливість літом стрибнути з одногрупницею з парашутом з висоти понад 3000 м )))))але я шото зараз вагаюся навіть при самій думці , але водночас дуже хочу )))але мені реально очко грає ))))

0

14

UFOs написал(а):

але мені реально очко грає ))))

аналогічно))
теж міг би стрибнути, є знайомі, що цим займаються, але очко грає не по-дєтскі))

0

15

Cold написал(а):

є знайомі, що цим займаються

UFOs написал(а):

оречі є можливість літом стрибнути з одногрупницею з парашутом з висоти понад 3000 м

бля :nuts: ...пасанчікі....давайтєєє.....яхуууууууууууууууу......я тока заааааааааааааа ^_^ єслє канєшна мня с сабой вазьмьотє :lol:  :lol:  :lol:

0

16

badbunny
ГЕРОЙ ))))) на савєтском самальоті піднятися на таку висоту це вже подвіг )))))) я вже навіть боюся думати хто буде парашутік укладувати )) я хочу дуже сильно, але як думаю скільки то під дією гравітації летіти до матінки землі то аж кефір з попи тече))))особливо такі думки стосовно невіткритого парашутіка 0)так це бажання )))

0

17

UFOs
гоніш курва :tongue: гаварі Натахє шо ми сагласни убіватсааааа (ну тіпа пригать :lol: ) ^_^

0

18

UFOs написал(а):

)можливо якось тобі впаду на вухо з своїми байками рпо це сузір*я і про зв*язок його з Землею  )))

від дені набрався на вухо падати))

0

19

а в иене шяс одна мрія-ПОСТУПИТИ))))і тада все буде зашибісь круто))а ше шоб ніколи літом не закінчивався сир і хліб і всігда працвала вафільніца)))

0

20

UFOs написал(а):

стрибнути з одногрупницею з парашутом з висоти понад 3000 м

пасан це так класно пригнути с такої висоти та ще з парашутом :D  да і ще й з одногрупницею  :D я б еже пригав  :nuts: нечікаючи літа, якщо їдете то я з вами не можна пропустити таку нагоду вбитись з висоти 3000 метрів  :lol:  я собі представляю ти падаєш і твій парашут не відкривається ...

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Мрії та Бажання)))