Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » Зустріч випускників..


Зустріч випускників..

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

Хто йде сьогодні?)
Я йду, бо вже дуже давно багатьох людей не бачив, а ми вже замовили ресторан і сьогодні пагуляєм, как рєальниє пасани і діффчонкі  :D  :D
І взагалі, рахую, що збиратися треба, бо хто знає, як там далі доля розкидає..

0

2

Ага....це крутоо.... :cool: ....але в моїй бувшій школі вашє ніфіга такого нема і хрєн вашє когось собереш  :suspicious: а так я би хотів зібратись тусою бувших школяриків :confused:  і спалити когось :nuts:  :lol:

0

3

не хочу нікуди йти!!!
зі школою зв*язані тіки паршиві спогади про кумарних вчителів, які ніяких знань не дають...
всіх своїх бачу в універі, хто винен, що відсотків 90 на економічному, а решта 10 у столиці...
брррр.... :x

0

4

Anahi написал(а):

зі школою зв*язані тіки паршиві спогади про кумарних вчителів, які ніяких знань не дають...

ну особисто я йду не на вчителів дивитися, а дійсно з друзями зустрітися
нас якраз збирається та половина класу, котра завжди була дружньою)) перевірена))

0

5

Cold написал(а):

нас якраз збирається та половина класу, котра завжди була дружньою)) перевірена))

заздрю... у нас така половина роспалась разом і 10 класом...
11 ввесь був на голках та жжосткіх подколах...

всім ниньки файно повеселитись... а мене вбовтати Улю піди туди теж))))

0

6

фак фак фак фак ...точно ....це сьогодня, як каже мій бивший однокласник Бед Банні в 16 школі пофіг всім...зато це не моя єдина школа )))) йду напевно зараз в іншу школу, бляяя я вже 3 роки не бачив однокласників

Anahi написал(а):

заздрю... у нас така половина роспалась разом і 10 класом...
11 ввесь був на голках та жжосткіх подколах...

ну без цього нєльзя нікак ;) )))

0

7

еее..ну як мені не піти, як сцуко, та школа у мене прямо під вікнами..)) цього року ніякого бажання не маю збиратись з однокласниками, так як кого треба, бачу, а кого ні - й бачити не хочу..) нічого не вирішили, то ж думаю, після школи піду додому..але це наврят..думаю шось придумається..))хоч пити навіть пива не хочеться..але як не тяпнути того раздувающого пузо напітка с тємі падонакамі..))

0

8

UFOs написал(а):

бивший однокласник Бед Банні

уже просто для тебе бивший однокласнік? :lol:  :lol:

UFOs написал(а):

йду напевно зараз в іншу школу

а Пєтька? :lol:  :lol:  :lol:

0

9

badbunny написал(а):

уже просто для тебе бивший однокласнік?

а як тебе називати ліпше? другом бившим? ;) твої вчинки заслуговують ляпаса і дуелі ))немає ніякої поваги, я твій однокласник колишній,хоча б сьогодня посиділи як колишні однокласники в старій компанії, навіть просто мовчки б попили пивка, сука скільки ми разом пережили ;) з самого дитинства, а ти сука мене сьогодня проміняв і Пєтьку на Тралку... от так от буває, дякую Валєра ти показавсвоє відношення сповна

badbunny написал(а):

а Пєтька?

шо ПЄтька? не розумію хід твоїх думок  .

був сьоня на зустрічі...майже всі дівчата вже мами або з животами такими симпатичними )) моя класна керівничька колишня сказала, що їм шось зарано і їхнім глопцям треба голову відкрутити, а я переправив, що не голову а шось інше )))))ну то вона посміялася і сказала шо мене пам*ятає але моєї фамілії ні )) мені одразу аж приємно стало )))))))

0

10

більше рада була бачити випуски на рік і два швидші...
нормально, одна однокласниця вже заміж вийшла, двоє заручені...
так і жівьом)))

0

11

UFOs написал(а):

а як тебе називати ліпше? другом бившим?  твої вчинки заслуговують ляпаса і дуелі ))немає ніякої поваги, я твій однокласник колишній,хоча б сьогодня посиділи як колишні однокласники в старій компанії, навіть просто мовчки б попили пивка, сука скільки ми разом пережили  з самого дитинства, а ти сука мене сьогодня проміняв і Пєтьку на Тралку... от так от буває, дякую Валєра ти показавсвоє відношення сповна

Апять зробив з себе гєроя,а з мене хуйло? ;) це в тебе добре виходить.....

UFOs написал(а):

навіть просто мовчки б попили пивка

пивка блять?я с Пєтькою про це базарив....

UFOs написал(а):

твої вчинки заслуговують ляпаса і дуелі

а твої прям букєт роз і апладісмєнти :x

UFOs написал(а):

дякую Валєра ти показавсвоє відношення сповна

дякую Сєрьожа ти своє відношення показав і написав в асю ше раніше....мні реально тоді сука стало обідно.... ;) а тепер ти ше і піздиш? :push:

П.с. і нєхуй тут з себе робити гєроя і розписуватись за Пєтьку ;) ....я з Пєтькою вчора гуляв і базарив!!!а ви вибачте шо ваша чєсть неможе просто підійти на Тралку,бо це тобі огидно.....доречі там гарно :)

+1

12

а у нас сегодня днь встречи выпускников!!!!!!хотела идти, но что-то перехотелось))_максимум  из класса хотела бы увидеть человек 10, а остальных даже и не хочется!!!потому что не одноклассники они!! хотя уже прошло 5 лет как окончена школа ,а ведут себя как позеры и кто перед кем лучше выглядит и кого бы опустить в очередной раз!!!
но до сегодняшнего дня сохранила крепкую дружбу с двумя одноклассницами!! :)  :)

0

13

а в мене мала бути зустріч сьогодні, але замість зустрічі ми йдем завтра на похорон класної керівнички.... я в шоці.. вона була така кльова....

0

14

Lori_M
співчуваю.. :(
а я вчора з декількома однокласниками, одні пасани..блять, не розумію, шо так тяжко прийти в ту школу раз в рік, до класної керівнички, їй так приємно, мабуть..короче пох..але ми сбі зібрались, чоловік 8, поїхали в турбіну, офорими собі файний стіл, посиділи, поржали..я погнав з свого однокласника..сука, він такий кумедний..))короче було весело, навіь з цими декількома хлопцами, яких я часо й так бачу..)

+1

15

badbunny
твоя біда шо ти ніколи не визнаєш і не бачиш помилок навіть якщо вони і є ;) я говіорити на цю тему не хочу і повагу до своїх однокласників ти вже показав. Якшо тебе не пре в день зустрічі випусників потусити з випусниками навіть через силу, то ти тільки показуєш своє відношення до тих ж випусників і геройом завжди зробитися хочеш ти ;) але не забувай, що герої хоть краплю моральності повинні мати.
Lori_M
співчуваю...в нас також був подібний випадок, чувак з паралельного класу розбився...не дожив буквально лічені дні до весілля.

+1

16

UFOs
харашо, шо ти можеш напиздіти всякої хєрні і видалити себе з асі))))в єтом дєлє ти мастєр бля......

0

17

блін,як же класно дійсно знов побачити старих друзів і ще краще відпочити!
прийшов додому о пів на третю і побачив всіх, кого хотів, навіть більше..
на ранок правда трошки пити ходив, але то нічого)))

0

18

badbunny написал(а):

в єтом дєлє ти мастєр бля......

а ти  майстєр шарокатанія і упаданіям за чувіхами...
ти втратив друга, я надіюся твоя нова тусовка вартує старого друга, однокласника, пацана  с района  ;)

0

19

UFOs
шо ти бля заладіл :D ти що флудєр? :D ніфіга я не втрачав ;) я на тебе вашє зла не тримаю за цю всю кашку :idea:
Я те поважаю і буду поважати!!!Ти мені як був другом так і будеш назавжди :rolleyes:  А ці всі сварки це всьо хуйня,Сєрий,повір 8) і нетреба всякі дурниці писати :)

0

20

badbunny
курва, в мене гарний настрій і я тебе матюкати не буду )))) я б зараз або рпосто вистрілив тобі межеочі з гранатамьота))))))або показав блескуче яїчко і дав би поцьомкати його )))ммммммм )))))))

спілкуємося по темі і неберемо приклад з мене і ще одного штріха-гєроя-грузіна ))))))))))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » Зустріч випускників..