Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Від Кохання до ненависті 1 чи 2 кроки ? ))


Від Кохання до ненависті 1 чи 2 кроки ? ))

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

дійсно є такі моменти і ця фраза таки напевно була в кожному житті в певній мірі ;)
але чому так ?
чому кохання переростає в ненависть? :)
ця фраза це правда чи міф ?

0

2

Ну не знаю, оскільки ніколи не кохала. Але була така ситуація (досить давно, можна сказати моя перша симпатія), коли думала: "Як він міг мені подобатись?", коли прозріла ненависті не було, але якась неприязнь, чи що... Взагалі я не така людина, щоб когось ненавидіти. Ну, було, минуло і забили, життя іде далі.

0

3

:O  неприязнь ? )))
асоціація одразу така тіпа " Принцеса і Чудовіщє" ))

але цікаво чому любоу і ненависть крокують разом, крок в крок і між ними тонка смжечка ;)

0

4

UFOs написал(а):

асоціація одразу така тіпа " Принцеса і Чудовіщє" ))

Ну, на принцесу я явно не тягну, навіть якщо почну розчесувати свої малинові патли і зачищати джинси від болота. А на рахунок Чудовіща - зовсім ні, просто нецікава для мене людина, шкода лише, що я це трохи запізно зрозуміла.

UFOs написал(а):

але цікаво чому любоу і ненависть крокують разом, крок в крок і між ними тонка смжечка

Може тому, що людина, яку кохаєш, більше за інших впливає на твій емоційний стан і тому їй легше зробити тобі боляче і викликати ненависть (хоча частіше буває навпаки, тобто коли кохана людина змушує нас страждати, ми ще більше її кохаємо)

0

5

ну може не "ненависть", а щось пом'якше))
то від випадку все залежить
і завжди потрібно саме кохати людину, щоб таке сталося, деколи досить і симпатії

0

6

UFOs написал(а):

але цікаво чому любоу і ненависть крокують разом, крок в крок і між ними тонка смжечка

а потому что человек своими поступками, действиями и видом может все испортить! и если у кого-то случается полубить, то все эти 3 довода все убивают! обидно, но факт!  :)

0

7

скажу кароче па-пацански)))) : от любви к ненависти есть 1 шаг...но этот шаг может быть громадным....(если человек терпит терпит терпит до поры до времени), а может быть малюююююсеньким шажком....в этом, как мне кажется, и есть вся суть даной фразы.....

...те, кто придерживается больших шагов.....такие люди заслуживают уважения...:)

+1

8

UFOs написал(а):

але цікаво чому любоу і ненависть крокують разом, крок в крок і між ними тонка смжечка ;)

Бо так воно е й буде саме головне цю смужечку неперетнути.

0

9

а если вас девушка/парень бросали...и вы потом оч ненавидили от обиды этоо человека....вы делали чтото?? пакостили? делалали на зло чтото тому человеку???

0

10

Strawberry написал(а):

...те, кто придерживается больших шагов.....такие люди заслуживают уважения...:)

Жизнена фраза просто писец...................+1

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Чувакі і Чувіхі » Від Кохання до ненависті 1 чи 2 кроки ? ))