Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Література » Книга,що змінила ваше життя


Книга,що змінила ваше життя

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

Чи була у вас така книга від якої ви настільки б прозріли?Чи ви взагалі читати не любите :crazy:

0

2

:D я прозрівав...1 раз від Букваря...ця книжка відкрила мені очі  :lol: і я ПРОЗРЄЛ :D

0

3

UFOs написал(а):

я прозрівав...1 раз від Букваря...ця книжка відкрила мені очі   і я ПРОЗРЄЛ

аліуя аліуя...давай всє скажєм ААААЛЛІІЛУУЯЯЯ :love: ...я в дєтсвє тож бил бальний хвараблівим рєбьонкам....ну когда мнє учілка дала букварь і сказал ЧІТАЙ і я пачітал..єто чудо!!!...она сказала іді ти здоровий і я ПАШОЛ..... :rofl:

0

4

СУКИ!!! :D  :D  :D Я ж серйозно!!!))))))))))

0

5

:lol:  :lol:  :lol: оооо Чудо!!!!!Бед БАнні...ми прозрєлі!!!! :pioners: ДА ЗДРАСТВУЄТ ПРОЗРЄНІЄ!!!!...для наших батьків напевно ця книжка це вчення Карла Маркса і Лєніна :lol:

0

6

Пасани книги це добре особливо якiсь пригоди документальнi чуть фентазi але головна кн :ига всеж повинна зостатися Букварь та пiсля Букваря :)

0

7

Сміт "Багацтво народів...")))

файна книга, ток я до неї недоросла...
а, взагаліто, Дереш "Архе)))"

0

8

Для мене це був "Мартін Іден" Джека Лондона,якого я прочитав в 9му класі.Як не дивно,я зрозумів,що треба обдумувати свої вчинки,взагалі думати,не соромитися бути розумним і освіченим,і також ,що слава,відомість і багатство це не так вже й круто як здається.І взагалі сільнєйша книга!

0

9

Та багато книг я прочитав i кожна книга зробила свiй вклад для мене.

0

10

IoanIliesky написал(а):

Та багато книг я прочитав i кожна книга зробила свiй вклад для мене.

^_^ угу, помоєму одна книга не може в повній мірі змінити життя, а ось певна сукупність книг ;)  :)

0

11

Чим бIльше книжок прочитаеш тим бiльше буде розширений погляд на все що вiдбуваеться навколо теби.

0

12

ну в мене такого немає шоб шось вже настільки на мене вплинуло, але книга Покальчука "Хулігани" насправді справила на мене враження

0

13

Та так багато е кныг що можуть змiнити жыття такщо не треба зацыклюватысь на одний!

0

14

Aga.harri potter)i kamasytra dlj lizbianoj:-D

0

15

о да камасутра це саме то.

0

16

Анна Франк "щоденник"

0

17

Anahi написал(а):

Анна Франк "щоденник"

...десь я це чув)) :crazy:  :good:

Lori_M написал(а):

о да камасутра це саме то.

:D Камасутра - це взагалі окрема тема)))крім пріколу, вона нічого не може змінити)))) :D

:D цікаво, а є камасутра для ананістів?!)))може вона змінить комусь життя)))Да Бед БАнні?!)))) :rofl:

0

18

Anahi написал(а):

Анна Франк "щоденник"

Самий оффiгенний щоденик про життя евреiв тяжко було :(  :cray:  ЖАЛЬ МЕНI ЕВРЕIВ БУЛО!

0

19

UFOs написал(а):

цікаво, а є камасутра для ананістів?!)))може вона змінить комусь життя)))Да Бед БАнні?!))))

Палюбому.... :yahoo:  :lol: Я б тє даж єйо зичіл.... :D

0

20

Ну зачем для Ананистив просто для нормальних чувакив хто пользуеться руками!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Література » Книга,що змінила ваше життя