Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Спорт і Екстрімчік » Стрибки з парашутом =)


Стрибки з парашутом =)

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

також непоганий вид спорту, якшо він є видом, бо помоєму це адреналінова терапія для людей з серцево - судинними захворюваннями )))))))
НАйшов пару сайтів українських, які займаються трейнінгом і викідуванням з літака на повному ходу з нехілої висоти ))))))

wwwskok.kiev.ua
wwwskyorder.com.ua - всьо для дісантніка, навіть парашут мона купіть ))

в нас вроді тоже в місті можна пригнуть, але чи з парашутом чи без я точно не знаю ))

+1

2

+1 за тему. Я просто фанатка екстремального спорту, але поки що пробувала себе лише в скелелазанні. З парашутом дуже хочу стрибнути, та у нас в місті, здається, справді  можна лише без. А от літом в карпатах, по моєму, можна було здійснити стрибок, але я провтикала можливість. Крім того, там ще вага має бути не менше 50кг, якщо не помиляюся, так що я за зиму 2 кг прибавлю і цього літа, сподіваюся, стрибну.

0

3

nIR1a написал(а):

там ще вага має бути не менше 50кг,

ХАХАХАХАХАХА )))))))) БЕД БАННІ ВЖЕ ВІДПАДАЄ )))) хіба о з гірьою на шиї буде :D

в нас на також в місті вроді мона, шото таке чув ))) а літом є 100 % можливість зробити це на байк фестивалю ;)
я також люблю екстрім, але баюся всьотакі за укладку парашуту і його справність, бо обідно вмирати дєвствєнніком )))))))

0

4

Стрибки то кльова тема але чуть опасно це не пейнтбол!!!

0

5

о це круто. в косові можна стрибати, там є якесь кльове місце і ціна здається невисока.  може весною стрибну

0

6

А то нестрашно бо розповiдали в яких умовах стрибати то ппц повний. Лiпше на землi.

0

7

IoanIliesky
та ти якийсь боягуз. у всіх написав шо все страшно. а ти хоча б ходити не боїшся, бо то можна і впасти та й побитися

0

8

Всім страшно буде вперше стрибнути!

0

9

Lori_M написал(а):

та ти якийсь боягуз. у всіх написав шо все страшно. а ти хоча б ходити не боїшся, бо то можна і впасти та й побитися

Mc7 написал(а):

Всім страшно буде вперше стрибнути!

СТрашно стає коли навіть кукурузнік іржавий взлітає і весь трясеться)))))))а ще напевно адреналіну підкидує всюду на уніформі маркіровка, ЗДЄЛАНО В СССР 1960 г. ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

0

10

UFOs написал(а):

СТрашно стає коли навіть кукурузнік іржавий взлітає і весь трясеться)))))))а ще напевно адреналіну підкидує всюду на уніформі маркіровка, ЗДЄЛАНО В СССР 1960 г. ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ну якщо вже тобі страшно даже кукурузніка, то тоді ти точно у воздухє обосрьошся))))))

0

11

Mc7 написал(а):

ну якщо вже тобі страшно даже кукурузніка, то тоді ти точно у воздухє обосрьошся))))))

канєшно абасруся))))ще більше абасруся коли кукурузнік не далеко взлетить і дуже з бальшим грохотом впаде)))ото під час падєнія буде пробка у вихода із самальота )))))))))))по 3-5 людей у двері будуть застрявати ))))))
я люблю небо, хтів колись пілотом стати ;) висоти не дуже боюся і пригнув б ліпше з повітряного шара ніж з літака ;)

0

12

Lori_M написал(а):

та ти якийсь боягуз. у всіх написав шо все страшно. а ти хоча б ходити не боїшся, бо то можна і впасти та й побитися

Так я нехожу мене всюди носять!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Спорт і Екстрімчік » Стрибки з парашутом =)