Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Синдром Самогубця


Синдром Самогубця

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Що штовхає людину до такого ?
хіба це вихід ?
ваше ставлення, думки.

0

2

цу ні в якому разі не вихід, а навпаки слабкість

штовхає, як на мене, слабка, нестійка психіка, проблеми в особистому житті, небажання боротися з ним і думки, що суїцид - це вихід

0

3

Cold написал(а):

а навпаки слабкість

хм...я б не сказав так...адже якби людина була б слабка,то вона б не змогла стривнути з хмарачоса,або дома ремньом повішатися....на це здатні сильні люди!!!слаькі люди б в такому випадку б не скоїли акт самогубства...

0

4

Patlatui написал(а):

на це здатні сильні люди!!!

сильні?? кому вони хочуть цю "силу" показати? кому вона знадобиться,якщо людина з життя піде?
навпаки ти сильний, якщо викидуєш дурне з голови і сам вирішуєш свої проблеми, а не втікаєш від них шляхом самогубства

0

5

Cold написал(а):

навпаки ти сильний, якщо викидуєш дурне з голови і сам вирішуєш свої проблеми, а не втікаєш від них шляхом самогубства

ага..100 %Сашок.....але бля мені так цікаво шо таке смерть? ^_^ бля ну так цікавоо.....

0

6

badbunny
Валєрка, ми всі дізнаємось, шо то є
але поки не тре про то думати

+1

7

блінн,от клінічіская смєрть єт навєрн сіла ^_^

0

8

але ж бля...буває, що з людиною всьо ок, а потім вона не з того ні з чого кальосами закіналася))) я читав, що самий суіцедальний період це 16-30 ( 35 р) :)
Якшо вже життф заїбало і хоче вбитися, то займися супер екстрімом, хоть не так обідно ))) піднімись на К2 ))) вірну смерть всюду мона найти, а ось накласти рукі...то є гріх.

+1

9

Також можу погодитись iти з життя методом самогубства ненормально але це метод пiти з життя тим хто незмiг найти себе в цьому життi!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Синдром Самогубця