Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 20.02. Нічний клуб " АСТАРТА " BBWA гламурні падонкі ))))


20.02. Нічний клуб " АСТАРТА " BBWA гламурні падонкі ))))

Сообщений 1 страница 20 из 60

1

Мабуть ви вже бачили афішки, нажаль я поки електронний варіант не пробив, але проб*ю, нам випала честь виступати ))) разом з діджеями і брейкєрами ))
можливо детальніше хтось шось знає ))
вхід вроді 45 песо )

0

2

шо за прикол?
ви - в астарті??? я шось не знаю?..

0

3

:D в маршрутках є афіши , ну і по місту є де не де ;) )))

0

4

ахахах)))ви мажори однакош))але мене не буде..)не люблю аткі дійства,)

0

5

я був шокови коли побачив афішу..жесть,як ви туди попали..:) я б пішов, ае там буде куча закинутих придурків..вони мене бісять..

0

6

а вхід кіко?я б пішов,якшо нарию бабла і файну дівку)
а мене в спартівном кастюме і с патлами пустять?

Отредактировано KeithMoon (5.2.2008 13:37:36)

0

7

вхід - 45 жетонав..))) думаю пустять, там сваі пасани на сікюріті.. так шо нє вапрос..

0

8

бля ну ви гонете!..піздєц мажори)))))може ви вже з фанпарку в філармонію репать переберетесь?))))))))))))))))

0

9

встрєчайтє на сценє Камєді...4 гламурних падонка - ББВА! )))))))))))))

0

10

:D сучькі )))))

0

11

KeithMoon написал(а):

я б пішов,якшо нарию бабла і файну дівку)

о браток,мож і мнє куєта малалєтачку падкінєш? :cool:  :lol:

KeithMoon написал(а):

а мене в спартівном кастюме і с патлами пустять?

єслє єшьо в туфєльках,то полюбасу....нє раз так проскаківал :cool:  :D

Rock'n'Rolerblader написал(а):

вхід - 45 жетонав..))

:nuts:  :lol:  :lol:  :lol: как в мєтро...

Гуф написал(а):

може ви вже з фанпарку в філармонію репать переберетесь?))))))))))))))))

хахаххаахахахаа...ржунімагуууууу :nuts:

Cold написал(а):

встрєчайтє на сценє Камєді...4 гламурних падонка - ББВА! )))))))))))))

:nuts:  :nuts:  :push:  :nuts:  :nuts: ....Дініска там будєт зажихать такімі двєжєніямі как у клюбє на діскатєкі :lol:

удачкі вам пасаниии ^_^ .... :idea:

0

12

у мене більшість одногрупниць, йдуть дивитись на Серого)))

0

13

badbunny написал(а):

удачкі вам пасаниии  ....

ну ти парєнь юмарной )))))))))ржіть ржіть сучькі ))))

Anahi написал(а):

у мене більшість одногрупниць, йдуть дивитись на Серого)))

Тобто на Юру з Дєньою ? ))) я наприклад нікого взагалі не знаю з дівчат, ну крім тебе і ще одна подруга з групи і всьо )))

мені самому цікава, яка буде на двіжухє рєакція на нас ))))))))))...хоча питав багато народу, клубних тусанів, просо діскатиєкарів і навіть опєрного пєвца, якого також запрошували на діскУО ;) то здебілього це екстраординарно і навіть прикольно, розбавляє атмосферу шолі...лиш б атмосфера не була зжата до 30 атмосфер ))))бо моє попа наприклад стільки не винесе )))

0

14

песдато...а я даже и не знал!!!!я знал только то, что есть такой вариант...я хуею))) барабанщик как фсехда))) су3ка Уфас,блдь,снова всю жизнь испортил

0

15

$_WANTED_$ написал(а):

от ти сука ))))))))))))))))))))))))))))))))) я тобі вжестільки це тру а ти як сістєма ABS )))))))) мені аж дивно чому про басіл більше анігдотів чим про ударніків )))))) хоть радує шо на Алєсінам райончікє )))

0

16

UFOs написал(а):

ну ти парєнь юмарной )))))))))ржіть ржіть сучькі )))

сучкоо,я сєрьозна   :/  ....надіюси клюбєрам сподобаєси :)  8)

0

17

Ми будемо участвовать в шоу, тобто ми частина шоу, а ще точнішеми представлятимемо пекло ))) ми походу будемо всі в чорному, паутині і з загримірованими рожами )))має бути весело та прикольно прийнаймні ;)

0

18

Уфос забув саме основне сказати, але скажу я)))))))))))
Нас вимусили грати під фанєру чорт забирай. Ми б відмовились, але ця сама контора робить потім рок-конкурс з кльовим апаратом, і якби відмовились зараз - не потрапили б і туди :) Осьо
П.С. Попса навсєгда!

0

19

wonder
я просто тобі надав честь сказати це ))))) Ну це насамперед шоу має бути, Денис як вчора дізнався про фанєру з нами то аж перекосило всіх ))зато класно посміялися )) і вже не відмовимся тому шо це дуже негарно, да й не думаю що це важливо буде для тої публіки в живу чи як А. Гросу під фанєру )))) одним словом чекайте нас в АМПЛУА ПЕКЛА )))надіюся шо ми будемо схожі якшо прийнаймні не на готів, то хоча б на чуваків "чорних" )))))) я думаю, що буде весело )) ;)

П.С. до мене підходять в унівєрі і питають шо, як, і кажуть шо вони таке не можуть пропустити ))))))) відчуваю шо має бути мега смішно ;) )))

0

20

бугогагага..от це жесть..ви как опитниє філіпи кіркорави і алли барісавни..під фанєру вже лабаєте..вот оо как, слава наступає швидко..))) я думаю шо вам наоборот круче..подьоргатись і повідкривати рот..))) за те буде шо гадати і поржати з чого..))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » 20.02. Нічний клуб " АСТАРТА " BBWA гламурні падонкі ))))