Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » tattoo


tattoo

Сообщений 1 страница 20 из 40

1

Ваше ставлення до татттооо )) може в когось є якісь татуювання? з якою метою ви це зробили і чи це має значення для вас ? у кого є купола на спині ? )))) все про тату ))

...я собі хочу 2 ))) на руці одну, а інші можливо з часом біля серця ;)  :-р
не люблю тату зараді понту, які зовсім без смислу, рпосто перевод шкіри, а шкіра - це паспорт на все життя :)

0

2

UFOs написал(а):

Ваше ставлення до татттооо ))

позетивно отношусь к татуеровкам...мне нравится как они выглядят на теле...)) не люблю татуеровки, которые люди демонтрируют для понта...глупо!

UFOs написал(а):

оже в когось є якісь татуювання? з якою метою ви це зробили і чи це має значення для вас ?

..у меня есть на левой лопатке татуеровка..."меты" определенной не было, когда я это делала....мне просто очень нравится как оно смотрится...делала без смысла себе тату...не хочу чтоб оно что-то означало....знаю многих людей, у которых есть тату со смыслом...а на самом деле тот смысл не отвечает действительности....поэтому не хотела себе делать со смыслом....хочу себе сделать еще на ноги татуеровку....думала или абстракцию красивую...или же иероглифы)))

+1

3

у меня есть альбом тату!!!!!!!!там де две телки пают!!!!! Алеся у тебя на лопатке група ????ты фанатка??

0

4

))) шучу блядь..у меня тоже есть татуироффка, на левой руке, там голая тетка нирисована)))) нее снова блядь шучу....там абстракция,без смысла...мне она просто нравиться,набил ее потому что меня прьот!! я считаю,что со смыслом набивать тату- тупо...и смыслы вседа тупые, типа  шлюха,постою за друзей..тра та та...

+1

5

$_WANTED_$ написал(а):

там голая тетка нирисована))))

даааааа, ми всьою групою на неї ганяєм )))))

$_WANTED_$ написал(а):

я считаю,что со смыслом набивать тату- тупо...

філосаф сука )))) я тобі самостоятєльно на сраці ім*я групи витатую бля)))))

а я как вже гуворіл хачу 2 тату))на рукє такі одного дядю)) тобто його фейс і слова сказані ним, для мене це великий смисл і велике значення ;) можна так сказать шо ця людина св*язуєт мєня з музичькай (тобто Розенбаум )))))))))))) )))))))
на друга тату будєт на груді в області сєрца, десь в районі ніже соска )))) там буде ім*я супругі )))але про другу татуіровку можна поки шо забути )))

0

6

я теж хочу дуже татуювання у вигляді дракона на праве плече, так як родився в рік дракона
але батько до цього дуже негативно відноситься, старої закалки він))
ще не знаю, як вчиню

0

7

всьо це брєд!клубніка і Максік всьо правільна сказалі!німа у тату смисла!набиваєш собі якшо це пре!а якшо є "смисол" то це вже понти!такі панти шо камазам ні паднятЬ!бо бля буш хадіть і гаваріть от жена у міня твайо тату на серце бля!і шо це не буде понтом?це всьо дешово!..і жінку завжди памінять можна а тату як виведеш то шрам!..а шрами нікого не прикрашаютЬ!.

0

8

ТАту то фігня...її потім виводити важко..і практично на все життя вона.....кончено))от я набагато ткраще ставлюся до пірсингу)

0

9

Гуф написал(а):

німа у тату смисла

а краще ходити розмальованим татуюваннями і не знати шо то є,да?
ніхто не каже, шо ти там маєш відповідати за те тату, чи там всім пояснювати шо то є
просто коли набиваєш щось, має бути причина, чому саме те а не інше
в кожному татуюванні можна знайти якийсь смисл, просто не завжди треба

0

10

Cold написал(а):

просто коли набиваєш щось, має бути причина, чому саме те а не інше

а я шо казав шо треаб набивати іїрогілфи??це як на мен ваще тупо!а всякі зекавську купала "са смислам" набівать ніхто не буде набивати напенво!..треба робити тату тоді коли тебе це пре!коли ти цього хочше!а не коли увидів смисо лі всьо піздєц,нада!..

0

11

Я взагалі-то противник всього безповоротного. В випадку з тату, якщо воно вже є - повинно мати зміст, зміст не для оточуючих, а для людини-носія конкретного тату. І той хто каже що у тату не може бути змісту - говорить брєд повний.
Але зміст не такого плану, що людина за 5 хв до того як набивати подивилась розшифровку там якогось ієрогліфа і їй сподобалось що воно означає, і для неї воно вже має зміст.
Коротше, що я зрозумів, що не вмію коректно висловлювати свої думки. Якщо в мене буде тату, то буде тільки щось дуже значюще для мене.

+3

12

wonder написал(а):

В випадку з тату, якщо воно вже є - повинно мати зміст, зміст не для оточуючих, а для людини-носія конкретного тату. І той хто каже що у тату не може бути змісту - говорить брєд повний.

і я це хочу донести до тих, хто яро заперечує цей факт...

0

13

хочу тату!!!
щось мініатютненьке на праву гомілку... це місце дуже подобається)))

0

14

мені подобаються тату на руках такі зверху донизу. різнокольорові. у дівчат
але тату це не для мене
не буду ж я ходити в 50 років з тату. а , думаю, шоб його забрати треба добре попсувати шкіру

0

15

Lilya написал(а):

не буду ж я ходити в 50 років з тату

а почему??? какая разница сколько лет?? Ты что в 50 лет собираешься ходить с широким декольте или в маечке на бретельках??? Это полнейший бред!!!! Выводить....да нах выводить? Если человек решается сделать себе татуеровку....значит он согласен на то, чтобы быть с ней всю жизнь....идиотские представления....те кто хотят когда-либо выводить татуеровки....лучше напейтесь на те деньги...и забудьте...

и еще что хотела сказать Патлатому....

вот пирсинг это пиздец!!! Пробей се все шо можна....и будь неформалом....пойдешь на серьезную работу...да на какую-либо работу....начальство будет от тебя требовать нормального внешнего вида....нормальной реакции и поведения...тебе прийдется придерживаться неких мер в поведении и во внешнем виде....ну и + ко всему это ты все еще переростешь.....невормализм...это только так....некий период в жизни,когда можешь подурачится...как-то себя показать, выразиться среди остальный людей....и если ты счас не будешь с моими словами соглашаться....чесноговоря, МНЕ ПОХУЙ)))) Просто когда это случится...ты вспомнишь мои слова....

ПС: если ктото чтото будет мне перечить в моем посте, вы будете автоматически мною посланы нахуй)))) :D  пис!

+1

16

Гуф
я для себе це роблю і це має своєрідний смисл для мене ;)

wonder написал(а):

Я взагалі-то противник всього безповоротного. В випадку з тату, якщо воно вже є - повинно мати зміст, зміст не для оточуючих, а для людини-носія конкретного тату. І той хто каже що у тату не може бути змісту - говорить брєд повний.
Але зміст не такого плану, що людина за 5 хв до того як набивати подивилась розшифровку там якогось ієрогліфа і їй сподобалось що воно означає, і для неї воно вже має зміст.
Коротше, що я зрозумів, що не вмію коректно висловлювати свої думки. Якщо в мене буде тату, то буде тільки щось дуже значюще для мене.

Красун +1 ))) цілком згідний ;)Strawberry
+1 )))

0

17

Strawberry написал(а):

ну и + ко всему это ты все еще переростешь.....невормализм...это только так....некий период в жизни,когда можешь подурачится.

от і я про те шо коли виросту, не думаю, шо буду дуже рада шо робила то тату
і от цікаво, як воно виглядатиме через років 30

0

18

Lilya написал(а):

от і я про те шо коли виросту, не думаю, шо буду дуже рада шо робила то тату
і от цікаво, як воно виглядатиме через років 30
0+-

так же само просто на вісящєй коже ( раджу на ціцьках тату не робити )))) бо зробиш на груді а на старості воно вже на животі буде ))))))))))))))))))))))))

0

19

Strawberry написал(а):

робей се все шо можна....и будь неформалом....пойдешь на серьезную работу...да на какую-либо работу....начальство будет от тебя требовать нормального внешнего вида....нормальной реакции и поведения...тебе прийдется придерживаться неких мер в поведении и во внешнем виде....ну и + ко всему это ты все еще переростешь

нач так..!!пірсинг можна зніти спокійно і він заживає на диво дуже швидко!так шшо,колия  устроюся на роботу,то з цим ніяких проблем не буде!

0

20

Patlatui написал(а):

ага, особливо тунелі ;) оййй вони як заживають, тільки треба трохи шоб хірург шото там намутіл ;)
Стосовно теми переходимо до теми Пірсінг )

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » tattoo