Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » tattoo


tattoo

Сообщений 21 страница 40 из 40

21

юлін то утнелі то фігня!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1я сам проти них!  я иаю на увазі звичайний пірсинг!!!

0

22

потом остаются некрасивые шрамы...дырочки такие...херня то все)))

0

23

Проти тату толку нiякого портить шкiру. Прийнеятне лише для зекiв щоб розлiчати один одного!!!

0

24

IoanIliesky написал(а):

Проти тату толку нiякого портить шкiру. Прийнеятне лише для зекiв щоб розлiчати один одного!!!

у тебя совковые понятия остались)))

0

25

Strawberry написал(а):

у тебя совковые понятия остались)))

савок тут нідочого Олеся ;) з одного боку правильно він говорить, хто попадає на Зону з таким татйоюванням як в тебе той стирає його уламком цегли чи вирізає заточкою :)

0

26

Strawberry написал(а):

у тебя совковые понятия остались)))

Нет ето дело принцыпа!!!

0

27

IoanIliesky написал(а):

Нет ето дело принцыпа!!!

...в чем принцип?

0

28

Ну ето плохо поросто кожа дана раз в жызне и портить ейо ненада штоб потом нежалеть.

0

29

IoanIliesky написал(а):

Ну ето плохо поросто кожа дана раз в жызне и портить ейо ненада штоб потом нежалеть.

а кто сказал "жадеть"...вот я не жалею...моя мне нравится...и не думаю что буду жалеть.....

0

30

Strawberry написал(а):

вот пирсинг это пиздец!!! Пробей се все шо можна....и будь неформалом....пойдешь на серьезную работу...да на какую-либо работу....начальство будет от тебя требовать нормального внешнего вида....нормальной реакции и поведения...тебе прийдется придерживаться неких мер в поведении и во внешнем виде....ну и + ко всему это ты все еще переростешь.....невормализм...это только так....некий период в жизни,когда можешь подурачится...как-то себя показать, выразиться среди остальный людей....и если ты счас не будешь с моими словами соглашаться....чесноговоря, МНЕ ПОХУЙ)))) Просто когда это случится...ты вспомнишь мои слова....

ПС: если ктото чтото будет мне перечить в моем посте, вы будете автоматически мною посланы нахуй))))   пис!

бля утета правда жиззі.учісь кабан,бо ти тупий!ніхера на диво швидко пірсінг не заживає!ясно що ти цього не знаєш в тебе ж з біології 6 )))))))

а татухі це іноді піздато!...якби в мене було дахуя дєніг я би всі рукі абтатуював!..

0

31

$_WANTED_$ написал(а):

а кто сказал "жадеть"...вот я не жалею...моя мне нравится...и не думаю что буду жалеть.....

Ну хто ево знаетhttp://gif.vio.ru/06/acute.gif

0

32

Гуф написал(а):

а татухі це іноді піздато!...якби в мене було дахуя дєніг я би всі рукі абтатуював!..

50 баксов 15-20 см))

0

33

Гуф написал(а):

якби в мене було дахуя дєніг я би всі рукі абтатуював!..

нєєє ГУФ!!!ТОБІ ТРЕБА ЗАДІ НА ЗАТИЛКУ ТРІХ КОД ВИТАТУЮВАТИ ))))))))))))))))

Strawberry написал(а):

50 баксов 15-20 см))

це шо за сантиметри? за 50 баксів можна попробувати 2 члєна, Пєтін і Юрин )))))))))))))))))))))))))))))))Алєся не пали КАНТОРУ!!!))))
колись давно вивчав одну штуку східну...ну там довго розповідати суть, але коротко скажу шо в людини постійно йде ніби протиборство знаків..тіпа інь і янь, але то стосувалося планет і знаків задіаків..ну хтів ще б собі дракона який в перепльоті мочиться з биком ( в смислі нє мочиться пяний бик на пару з драконом на забор ;) ))))

0

34

пшлі ви всі)) татухі то тупо і неібьот))) і в мене з біології 8 а не 6))http://gif.vio.ru/06/acute.gif

0

35

Patlatui написал(а):

і в мене з біології 8 а не 6))

ну так замути собі таку татуіровачку))))))

0

36

8 ?? бесконечность зафигач на сиськах))))

0

37

Не ето тупо крест на груди самое кульно!!!!

0

38

Сёдня придумав от собі, шо хачу татуіровку такую на рукє агонь около кісті. Как у чувака із LP... от

0

39

не знаЮ......блін ...от не пре мене шось собі проколювати....шось на собі вишкрябувати.....
і проча хуйня, тай не знаю як воно на мині буде виглядати....бо то тож пісЄц....зробиш татушку....а воно не йде тобі і не виглядаЄ нармадьно...і шо потом??? я якшо тату надоїсть??? процес виведення тату болючіший ніж процес нанесення.....

0

40

Takeandburn
чувак, та то можна і не на все життя, а так десь на пів року... То просто просиш, а вони тобі не дуже глибоко проколюють шкіру, і татушка згодом сходить
а на рахунок

Takeandburn написал(а):

тай не знаю як воно на мині буде виглядати....

та то ще є така штука як боді арт... можна снача шото нарісавать, пахадіть, оценіть рєакцию акружающіх,,, рас уж так...http://gif.vio.ru/05/smile.gif

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » tattoo