Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Шо сьогодня по ЯЩІКУ?!Не пропустіть!!!


Шо сьогодня по ЯЩІКУ?!Не пропустіть!!!

Сообщений 1 страница 20 из 54

1

:D Чувакі, нагадуємо один одному коли футбол по ящіку і Памелу Андерсон показують :yes: ;)

0

2

сцуко помню в децтві по стб показували чемпіонат України по стріптізу!..а тепер вопше парнухі німа!..((нада в інтєрнєті шукати!)

0

3

:lol: дааа залатиє врємєна йо ма йо))))але ще є ж цікаві прийнаймні передачі по ящіку ;) :good:

0

4

а мня пьор ЯКУБОВІЧ  са сваїм полєм чудєс:P  :D Ящік ілі дєньгі.... :bravo:  :D І ПЛЄЙ БОЙ раньшє крутілі по ICTV,а сразу послє нєго койта фільмась для бальших ^_^ ...ото билі врємєна :bravo:

0

5

а я люблю "программу Максимум- интриги, скандалы, расследования"!!!)))а еще можно посмотреть что-то про инопланетян в программе "Необьяснимо, но факт"!!!а особо люблю передачу, не помню как называется, и по какому-то кабельномцу каналу про кастомайзеров- какую красотищу делают, какие мотоциклы!!!!ой!!! :love:

0

6

Якубовiч наш чувак ось коли капуста i кiрпiчi попадплись ото народ офiгiвав.!

0

7

в 22.15 сьоня по "ТРК Чернівці" концерт групи "Океан Ельзи" :)

0

8

UFOs написал(а):

в 22.15 сьоня по "ТРК Чернівці" концерт групи "Океан Ельзи"

вын ж був вчора здаэться!!!

0

9

Да ,я бачив,но мені шось не сподобалось,в акустиці все шпілили...

0

10

Patlatui написал(а):

вын ж був вчора здаэться!!!

KeithMoon написал(а):

Да ,я бачив,но мені шось не сподобалось,в акустиці все шпілили...

соррі я сплутав не концерт, а фільмпро них :) ще про тих Океанів в старому саставє ;)...я щас сатрю...респект чувакам

0

11

зараз вже добігає свого кінця серіал Хіромант ( інтер )...я в шоці від нього, велике враження на мене він справив...

0

12

Крутий серіал!Впреше бачив його на відео рівно 2 роки тому.І зараз із задоводенням дивлюсь.Мабуть найкращий вітчизняний серіал.

0

13

KeithMoon написал(а):

Мабуть найкращий вітчизняний серіал.

він поможму російський)))) :rofl:

...дааасеріал ульотний, навіть в дечому шокуючий, мені дуже сподобався :good:

0

14

тільки шо почався по НОВОМУ КАНАЛІ фільмась ( 20.15) " Непрохані Гості " ))))) Непогана комедія)))))

0

15

Опанькііі  :| шя па ICTV ідьот фільмась "Джипєрс Кріпєрс 2"....бля офігєнний фільмась ^_^

0

16

badbunny написал(а):

Опанькііі   шя па ICTV ідьот фільмась "Джипєрс Кріпєрс 2"....бля офігєнний фільмась

інтересно, скіки рас це кіно бачив ТИ...?

0

17

а я шя дивлюся халк....))

0

18

Map_Ko написал(а):

інтересно, скіки рас це кіно бачив ТИ...?

блін,ну як це так сказати?ееее...е.е.е.е.е.е.е........ееее...ну скажу так....еее...е.е... ДОХУЯ :lol:   :lol:   :nuts:  :nuts:

0

19

20 лютого по Інтеру буде передача в 22.40 " Нло. Вторгення прибульців " помоєму так вона називається, багато цікавих відяок там і розповідей ;)

0

20

UFOs написал(а):

20 лютого по Інтеру буде передача в 22.40 " Нло. Вторгення прибульців "

якшо по інтеру,то може шось буде і цікавеньке....тре зацінити...а то на СТБ бальшенство піздьо*уhttp://gif.vio.ru/05/brainy.gif

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Фільмасі » Шо сьогодня по ЯЩІКУ?!Не пропустіть!!!