Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Вплив вишок МОБІЛЬНОГО ЗВ*ЯЗКУ на організм чєловєка.


Вплив вишок МОБІЛЬНОГО ЗВ*ЯЗКУ на організм чєловєка.

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

читав недавно і бачив по тв як в якійсь Буковинській школі діти хворіють, є онкозахворювання і у всьому звинувачують вишку мою зв*язку...і вона поруч школи...на даху будинку де я живу і Вантед біля 5-7 ВИШОК МОБІЛЬНОГО ЗВ*ЯЗКУ, причому ВАНТЕДУ ДО НИХ РУКОЮ ПОДАТИ БО ЖИВЕ ВІН НА 9 поверсі.........жесть...ось шо думають про це науковці, цікаво почути і ваші думки :) хоча таки впливу негативного не виявили на організм людини ( не думаю шо вони це вивчають дуже усєрдно і не думаю шо навіть через негативний вплив буде демонтація цих вишок)...

                                                Радіація по сусідству

Чесно кажучи, у таке не зовсім віриться. Але, щоб мати точну інформацію наскільки шкідливим є таке сусідство, ми звернулися до лікаря відділення комунальної гігієни Івано-Франківської обласної санепідемстанції Юрія Здорового та заступника головного санітарного лікаря Віталія Пантазі.

– Кажуть, що найбільш шкідливий вплив на наш організм мають ретранслятори мобільного зв’язку, наскільки це вірно ?

Юрій Здоровий: – Звісно, що вплив вишок може бути шкідливим, якщо не відповідає нормам. Згідно з “Державними санітарними нормами і правилами захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань ? 239 від 1996 року” щільність потоку електромагнітної енергії на висоті двох метрів не повинно перевищувати 2,5 ват на метр квадратний. Але, скажу вам, якихось серйозних підстав для тривоги немає, оскільки у нас порівняно із зарубіжними країнами значно суворіші норми. У кожному окремому випадку проект монтажу мобільного ретранслятора суворо перевіряється. Перш за все, повинен бути санітарний паспорт. Право видавати цей документ в Україні мають тільки спеціалісти Київського інституту медичної екології ім. Марзєєва, а також Львівської, Київської, та Харківської облсанепідемстанцій. Після того коли вже ретранслятор включено, він повторно перевіряється.

– А хіба ці норми не застаріли, адже пройшло десять років?

Юрій Здоровий: – З практики відомо, що норми суттєво не змінюються. Із цим немає проблем, норми не так часто міняються.

– Коли ж люди все-таки не хочуть мати таких “сусідів”, що їм робити і куди звертатися?

Віталій Пантазі: – Люди мало що розуміють у цьому питанні, проте всі кричать: “Погано, шкідливо, нам цього не потрібно!”. Тому таким крикунам, перш ніж заявляти про “велику” радіацію, варто хоча би дізнатися, а що це взагалі таке. Якщо ви вважаєте, що вашому здоров’ю шкодить вишка, то можна викликати працівників санепідемстанції, які зроблять заміри. Щоправда, така послуга платна.

Окрім того, якщо ви побачили якісь суттєві порушення, то слід звертатися до власників компаній мобільного зв’язку. А ще – в суд. Знаю, що у США, коли хочуть будувати якесь підприємство, яке, на думку багатьох, може бути екологічно небезпечним, чи ставити, скажімо, ту ж вишку, то публікують в газеті оголошення з проханням надсилати свої пропозиції на ту чи іншу адресу. І, врахувавши розумні зауваги, знаходять золоту середину, Чи буде таке в нас, наразі невідомо.

– Чи зафіксовані медиками випадки захворювань, спричинених близькістю мобільних ретрансляторів?

Віталій Пантазі: – Я про це не знаю, тому не можу говорити щось конкретне. Як спеціаліст я заявляю, щоб серйозно захворіти, то треба напевно взяти цей передавач, покласти його в себе біля ліжка і постійно біля нього перебувати.

– Гаразд, з вишками ми з’ясували, а чи може бути шкідливою сателітарна антена?

Юрій Здоровий: – Ну, це вже зовсім дитячі вигадки (сміється – Авт.). Такі антени нічого не випромінюють, а тільки приймають сигнали. Адже ніхто не кричить на весь світ, що їм заважає звичайна телевізійна антена.

Мене особисто тривожить більше те, що у численних комп’ютерних клубах за старими машинами, які дуже шкідливі, годинами сидять дітлахи. Так само машини старшого покоління – і це вже цілком доведено медиками – викликають рак молочної залози у жінок. Але про це чомусь або взагалі не говорять, або тільки епізодично. Отже, це комусь вигідно.

                                                                                                                      Мирон Леміш, вільний журналіст "ХайВей

П.С. я вивчав різні думки і бля може з 10 тільки 1 таки схиляєтьсяд о негативного впливу :) всі інші такі позитивні і добрі шо аж дивно...я коли підіймаюся на дах де дохєра цих вишок, я вам не піжжю В МЕНЕ ТЕЛЕФОН НАГРІВАЄТЬСЯ))))))ПІЗДЄЦ, НЄ? а якшо ти в антенному тому раю рповодиш біля 30 хв. то починається біль в голові і слабкість....якось антену пару раз поправляв і аж прозрівав...а антени всьо ростуть в геомертичній прогресії))я реально в шоці)

+1

2

Учені з'ясували, яким чином мобільний телефон впливає на мозок

    Мобільники все-таки провокують рак

    Досить десяти хвилин розмови по мобільному телефону, щоб в мозку людини відбулися зміни, пов'язані з раковими захворюваннями, стверджують учені.

     Вони з'ясували, що навіть низький рівень радіації від телефонних трубок впливає на поділ клітин головного мозку, що провокує виникнення ракових пухлин.

Хоча учені не знайшли точних доказів того, що сигнали мобільного телефону шкідливі для здоров'я людини, отримані дані свідчать про таку можливість. Декілька масштабних досліджень не виявили ніякого зв'язку між використанням мобільних телефонів і раком мозку, пише The Daily Mail.

     Проте нове дослідження, проведене інститутом Вайзманна (Ізраїль), припускає, що на мозок впливає "нетеплове випромінювання". В ході експерименту ізраїльські учені піддали клітини людини і щура дії слабкого випромінювання в 875 мегагерц - така частота використовується в багатьох мобільних телефонах.

Незважаючи на те, що радіація була набагато слабша за випромінювання, що витікає від мобільників, вона почала впливати на хімічні процеси в клітинах вже через 10 хвилин після початку дії, зазначають дослідники у виданні Biochemical Journal.

     Хімічні процеси, які виявили дослідники, впливають на поділ клітин головного мозку. Учені стверджують, що реакція не була викликана термічними процесами, і заявляють, що знайшли новий спосіб, за допомогою якого мобільні телефони можуть шкодити здоров'ю.

Хоча ізраїльські учені припускають, що зміни в хімічних процесах, які відбуваються в мозку, можуть бути пов'язані з раковими захворюваннями, вони не стверджують, що виявили які-небудь безперечні докази цього.

Зазначимо, раніше дослідники заявляли про те, що постійне використання мобільних телефонів дітьми може негативно вплинути на їхнє здоров'я, спричиняючи неврози, головні болі, втрату пам'яті і порушення сну. Реальна загроза виходить від випромінювання низької інтенсивності, що впливає на мозкові ритми,  завдає удару по стабільності клітин тіла, стверджували експерти.
P. S. дуже сподобався ваш виступ в Астарті, мегапотенціал)

0

3

CREEPYgirl
Задрали ці оператори, реально посрати їм на людей, вони ще б на спини людям устанавлювали вишкі ці)))))))

CREEPYgirl написал(а):

P. S. дуже сподобався ваш виступ в Астарті, мегапотенціал)

ДЯкуємо!))дуже приємно :)

0

4

CREEPYgirl написал(а):

Повнiстю згоден це доведено але не на кожного такий сильний вплив робить вiн але мае дуже вiдчутний вплив радiацiйного фону!!!!

0

5

із-за тіліфона я свічусь па вєчерам...http://gif.vio.ru/05/hang.gif

0

6

шановні панове , високочастотні випромінювання і їх вплив на організм лешень починають вивчатися.....
так шо про реальний вплив їх на організм ми навряд чи дізнаЄмся...принаймні в цьому столітті....
це нікому не вигідно шоб люди знали правду... якою б вона не була...

а реально від прийомної теле антени...спутникової тарілки.... ти ніколи в житті на рак не захворіЄш, це я 100% вам кажу

0

7

Так це понятно але антени радiо зв`язку  мають радiацiйний фон ЛАбух!!! I цей вплив негативно позначаеться..

0

8

а мені похуй сяровно помру от і не боюся я тої хуйні, радіація  :rofl:  :rofl:  :rofl: тому думаю ніхто не відкажеться користуватись мобільником бо це вже увійшло в наше життя!  :jumping:  :shine:

0

9

ото точн факт , скільки б не говорили про вредністть мобільного  ...... я думаю шо то очЄрЄдна спроба УкрТелЄкому вернути свою билу славу

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Вплив вишок МОБІЛЬНОГО ЗВ*ЯЗКУ на організм чєловєка.