Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » Палац "Академічний" (28 лютого) :)


Палац "Академічний" (28 лютого) :)

Сообщений 1 страница 20 из 36

1

28 лютого в Палаці "Академічому" відбудеться кунцєрт за участю таких гуртів:

"F.A.B." (ex - "Chronos")
альтернативний джаз

Breaking Brain Without Aim

Вхід: 5 грн.
Початок: 18.00
Довідки за телефоном 52-01-44

Це благодійний концерт і гроші отримані з кунцєрту підуть на студентів сиріт та онкохворих студентів.

Ласкова Просимо долучитися всіх до благодійного заходу та послухати гємаройний ббва та гурт ФАБ :)

0

2

прікольна)))

0

3

херова шо четвер!..ну ладна!..хатя бля білєт дарагущій.пацани не паймут скажут мажор.но я бля ценітіль іскуства паетаму пайду))

0

4

а ваш драмер одужає до четверга?

0

5

а ты сученок откуда знаешь что я больной?

0

6

$_WANTED_$ написал(а):

а ты сученок откуда знаешь что я больной?

та ти пажизнено хворий)))

0

7

Може завтра відсканерю і виставлю афішу))хоча навіть незнаю покишо сам нафіга)))

0

8

я пайду... нада ж как та развлєкатса..

0

9

та я тоже буду)

0

10

Дякуємо вам чувакі))ми пустимо Дєню до вас в зал якшо в нього буде радіомікрафон)))може збере якихось квітів шолі))))

0

11

бля пускайте)))ми йому дві гвоздичкі купім)))і пад ногі кінем на сцену)))))))))))))))))))думаю макс цьому абрадуєцця)))))

0

12

UFOs
мой план тєбє ізвєстєн..)))так шо не пали..і готуйся патєрять дєвствєннасть..)))

0

13

Rock'n'Rolerblader
не пали кантору)))))запригнеш на сцену а там вже подивимося хто потіряє перший)))))))))))))

0

14

хммм....может и я прийду....посмотрим,тоже может потрясусь поразвликаюсь....не знаю канеш или стоит идти...но посмотрим...если много народу соборется то и я пойду!!

еще вопросик....а там что-то нормальное будет играть?



пс: я за цветы!!!! ДЕня пойдет в зал собирать,а когда вернется,там будут 2 гвоздики....

Отредактировано $_WANTED_$ (28.2.2008 09:40:11)

0

15

ГАГаГагГАгА

0

16

кароче,був я на етом!..якшо і є слово яке може описать цей піздєц,то я його точно не знаю))пасанє ВИ АХУЄННІ!!!!!!!!!ПОХУЙ ШО ЗВУК ГОВНО ВИ БУЛИ МЕГОПІЗДАТІ ЕМАКІ))))))))то шо зал говно адні гапи!..а ті шо пісял вас виступалі ніочінь парніши....вощем парвали ви всіх нахуй!...

0

17

це срка як я наржався))))))))))))))незнаю чого так, але напевно у всівх склалося враження шо ми шось курили веселе або нухали шось перед цим)))головне шоб було весело!)))))))

0

18

Дякуємо за підтримку :) Мені сподобалось сьогодні, все культурно так - клас.
F.A.B. дуже приємні люди, кавер на Ніно Катамадзе розірвав мене :)
Дякуємо їм за запрошення :)

+2

19

wonder написал(а):

кавер на Ніно Катамадзе розірвав мене :)

ооооОО да!!!!!!! Это было очень очень очень ахуеееееннно!!! Еще очень красиво сыграли Аэросмит и песенку из фильм "Достучаться до небес"....сууууууупер!

0

20

таккк дякуюєсо гурту за запрошення)) мені також сподобалося))було позитивно і всім всім всім всім дякуємо хто прийшов підтримати нас :)

П.С. А Дєні так і квіти не дали)))гигигигигигигиии)))))))))))))))))))))))йому просто напевно нада було насок в штані засунути для абйома як в Кіркорова))))))))може тоді б дали шото))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Сейшони,кунцєрти,тусовкі » Палац "Академічний" (28 лютого) :)