Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » 8 березня


8 березня

Сообщений 1 страница 20 из 40

1

лучше чєм параньше саздать ету тєму, а то мало лі шо...
Скора уже настаніт ОН: дєнь всєвладія жінок, дівчат і всєх астальниз у кого нєту кадика,,, а я не знаю шоманірабить...???

0

2

Шось пізно ти згадав...Вже всі всіх дівчат поздоровили давно...

0

3

)))) Это день, когда нам можна разговаривать шоли?

0

4

Типо тово но вмеру!!!!

0

5

Саме найголовніше це мам привітати))подарувати квіточку, поцьомати і сказати теплі слова :)

ну а дівчата поки не стали мамами то обійдуться)))))))шучу я)))просто навіть не знаю шо сказать)) напевно в цей день необхідно всім ждівчатам усміхатися і ківати головою))))))))

0

6

Це сама страшна дата що кидае мене у безвихiдь та запаморочення а що роботи коли воно настае????? Напевно iти на вихiднi так на пару недiль бо бiльше неспадае на думку нехренаhttp://gif.vio.ru/05/brainy.gif

0

7

Кончене свято,вже два роки підряд чудом співпадало в мене з розставанням з дівчатами...Йобана...На цей раз всьо вроді буде ок,бо як то кажуть "ноу тьолка-ноу проблем")))

0

8

KeithMoon написал(а):

"ноу тьолка-ноу проблем")))

оооо да чувак))))але своїй мамі я зроблю подарунок у вигляді квіточки :) ну і найкращим подругам шось напишу))ну і поцьомаю може ))

...доречі знаю дівчат, які не люблять це свято, вважають його навпаки пригнічуючим фактором, ніби вони самі напрошуються :)

0

9

8 березня святковий день робимо умовивiд!!!!

0

10

какие-то вы ребятки совсем не романтические......какая нам разница, что вам не прет этот праздник??? Ведь мы же вас поздравляем на День армии....шо-нибудь....некрасиво так....

а от себя хочу сказать такое:

Дорогие девочки, девушки, мамы!!!!!!!!!

Поздравляю всех Вас с 8 марта!!!!!!!! Желаю весеннего и теплого настроение!!!!!!! Желаю никогда не терять женственности и желанности!!!!!! Желаю в этот день найти ту половинку (если ее нет), с которой б Вы прожили всю жизнь...а ребяткам в этот день желаю не терять бдительность и романтику!!!!!!!!! С праздничком!!!!!!!!!

0

11

Приєднуюся до Алєсі і в етот бальшой дєнь всєх женщін, дєвушек, вітаю їх ! :) 

всіх вам благ і надміцного здуровлє :)

0

12

всіх вітаю,у якого нема між негу пісюна)))бажаю вам теплих та сонячних днів коднього дня)

0

13

я теж приєднуюсь до привітань!))всю жіночу половину с празнікам і заадно всіх підарасау етава форуму))))))))))))

0

14

В цкй день хотілось би привітати всю жіночу половину з святом 8-го березня і побажати їм великого та щирого кохання, міцного здоров'я та вдачливості, яка так потрібна в житті!

0

15

Пааздравляйу деффтчьонги!!!!

0

16

Вітаю всіх дівчаток :) І жіночок і бабусь, а також педерастів)))))))))

0

17

ВІТАЮЮЮЮЮ усю жіночю палавінку  :cool:  :flag:  :shine: http://i.smiles2k.net/holidayes_smiles/Party-Time.gif

0

18

wonder написал(а):

також педерастів)))))))))

ми понялі друг друга)))

0

19

Ну шо...и я поздравляю всех телок с днем 8 марта...чтоб вы ввсе были дальше телками....хм...кароче да....и подровляю свою любимую беларусинку с етим днем,чтоб ты всегда мне цвела и пахла,чтоб и 70 лет мы могли заниматся сексом как сейчас!! чтоб всегда оставалась такой прекрасно и привлекательной телкой..хоть ты и пацан.....но я всеравно тебя лоюблю!!!!

+1

20

$_WANTED_$ написал(а):

и пахла

))))) тільки я подумав тут про шось? )))))))

$_WANTED_$ написал(а):

чтоб и 70 лет мы могли заниматся сексом как сейчас!!

))))))))))))))))))))))))))))))))))))) звєрі!!!)))))

ааааааа Макс жжощ))красун !))))) +1 )))

wonder написал(а):

а також педерастів)))))))))

Гуф написал(а):

і заадно всіх підарасау етава форуму))))))))))))

Гарі Півен і я дякуємо за привітання нам ))))))

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Свята і Днюхі » 8 березня