Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » СубКуЛьтУри » СубКультури або Позерство???????????


СубКультури або Позерство???????????

Сообщений 1 страница 20 из 38

1

В мене останiм часом починае викликати роздратування, що зараз в мiстi бiльше тупих кедiв та значкiв чим самих справжнiх панкiв та емо хто як до цього вiдноситься? Та якi мiри потрiбно приймати??? Як так сталося що цей потрах давить справжнiх прихильникiв цiеi теми???

0

2

Кожен має право на і снування.Щодо панків наприклад,то зараз в більшості молоді уявлення про панк зовсім інше,аніж було спочатку(ще в 70-х),зараз-це тіпа позитивно,значки там ,стрейт-едж,а починалась культура як нігілістична і пофігістична хєрь)Ви хоча б Секс Пістолз згадайте...Щодо емосів,то...навіть не знаю,хто там з них тру чи не тру,просто в черговий раз боляче дивитись,як наша молодь копіює моду заходу,іноді навіть не задумуючись,шо то всьо значить.І якшо в тебе депрессія,то не обовязково бути емо і показувати це всім.По-моєму це простоспроба звернути на себе увагу.Не може також не насторожувати все більше розростаюча субкультура пацанів в спортивних кастюмах,лисих і з сігарєтами,які просо так мимо тебе не пройдуть,якшо відрізняєшси від них))А взагалі,бля,будьте собою!!!

+2

3

в нас тепер всі 5-7 класи в значках)))тіп як вони кажуть вони змагаються в кого найбільше)))http://gif.vio.ru/05/laugh.gif

0

4

KeithMoon написал(а):

Мен з тобою згоден ось ця думка мене поперла!!!! Е ще люди нормальнi.....

0

5

всьо це позєрство) таким не страдав і не страдаю, для мене це наприклад не важно, хоча слухаю багато музики різних напрямків)) в кожного бачення цього різне)

0

6

шото тут найобом пахнеhttp://gif.vio.ru/06/acute.gif

0

7

а от ви знаєте ті самі пасанчіки в спартівках люблять кзати "пацан,будь папроще"!так от давайте всі послухаємось цієї поради і будем папроще!самі живіть і дайте жити!і не хай кожен робить собі шо хоче!тупі малалєткі пусть страдають своїм емо!панкі собі своїм!я себя вапщета атнашу до субкультури кіллєрав-ценітєлєй творчества разенбаума!;))

0

8

Гуф написал(а):

я себя вапщета атнашу до субкультури кіллєрав-ценітєлєй творчества разенбаума!)

за это уважаю.но патлы все равно состриги!!!

0

9

KeithMoon написал(а):

за это уважаю.но патлы все равно состриги!!!

бля сірьйозна німа лаве свабоднава!всьо вложена в бізнес!харчуюсь па талонам!ти пака мнє сваю резінку позич,а потом састрігу))))))

0

10

Гуф написал(а):

ля сірьйозна німа лаве свабоднава!всьо вложена в бізнес!харчуюсь па талонам

сука,тив  мене харчуєшся!!!)))я тобі в кінці місяця чек дам,на скільки ти мажрав в мене)

0

11

на ратєц в мене вазьмьош па тому чеку))))

0

12

Значки і кеди - ні що інше, як спосіб виглядати тіпа модними, популярно блін стало бути емо (чи там панками, а запитай у таких людей щось про панк - хрєн скажуть, бо не знає ніхто). А деякі ще називають себе емо-панками - це означає що вони просто тупі, панк і емо не можуть поєднуватися, як ви собі уявляєте такий коктейль пофігізму і загруженості та депресії? Позерів повно і з цим нічого не зробиш, треба просто забити і не звертати уваги. І ділити всіх підряд на субкультури - нерозумно, людина - індивідуальність, всі різні і неможливо так взяти і розкласти по поличках: гот, панк, металіст, х.з хто.

KeithMoon написал(а):

Щодо панків наприклад,то зараз в більшості молоді уявлення про панк зовсім інше,аніж було спочатку(ще в 70-х),зараз-це тіпа позитивно,значки там ,стрейт-едж,а починалась культура як нігілістична і пофігістична хєрь)Ви хоча б Секс Пістолз згадайте...

Я їх не згадую, бо і не забувала. А які ще можуть біти уявлення про панк, окрум єдиних правильних, таких, як у 70-х роках? Які нафіг значки і стрейт-едж, що за збочення над культурою? Панк - таки і є нігілістичною і пофігістичною херю, як ти дозволив виразитися. Але, чувак, якщо тебе не пре, будь ласка, не треба так експресивно висловлюватись, бо хтось може мати іншу думку. Щодо нігілізму, я не прихильниця, ці ідеї мені не подобаються, а нонконформізм і пофігізм - не така вже й погана штука. Панки таки позитивні люди, але зараз їх "дньм с огньом не сіщеш". Може десь вони і є, та точно не на тралці.

0

13

ви єщо увідітє после емо стане популярною моя субкультура : всі будуть атращівать лисіну і стрічь си!!!как мой ідал - Саньок Разембаум!!!)))))))))))))))))))

0

14

Ну народ загнав з чеками та талонами а Розенбаума не треба ображати це дуже прикольна людина та талоновита!!!

0

15

IoanIliesky написал(а):

Ну народ загнав з чеками та талонами а Розенбаума не треба ображати це дуже прикольна людина та талоновита!!!

хтось його ображав??чи щось казали погане про нього?взагалі мені не подобається твоя манера висловлювання : " Та якi мiри потрiбно приймати??? Як так сталося що цей потрах давить справжнiх прихильникiв цiеi теми???" - чого ти думаєш шо треба саме тобі чи саме нам якісь міри приймати?ми що тут себе богами об*явили?чи вищою нацією??ні з ким нічого не треба робити!є якісь малолєткі позєри?та вони завжди були і завжди були!раніше були позери панки.тепер позери емо і яка всім різниця до них?живіть і дайте жити,а не морочте собі голову якоюсь фігньою!

+1

16

ууу)))ну ти і виговорілся)))аааа бял..я щось нажав,і  в мене з екрану всьо зниклло))
круто)))
гг(

0

17

Так немае бути як це так скiни тут у нас не скiни а хуйня на посном масле сука такого немае бути винищувати це все!!!

0

18

Позеры есть в каждой субкультуре!!!!и с этим ничего не поделаешь!!каждый выделывается как может и старается себя поставить выше других субкультур!У нас в Питере в полной мере процветают все- правда эмо уже отошли от своей популярности!Ну бывает - скины погоняют их немного по дворам снимут шнурки и кеды с напульсниками, и еще попугают их заженными фаерами)))Ну это всегда было, правда до эмо они приставали к готам, но готы тоже умеют дать сдачи))))

0

19

Да готи сила но всьоровно так недолжно быть потомушто они позорят истенных нефоров потому нужно придпринемать меры!!!

0

20

IoanIliesky написал(а):

Да готи сила но всьоровно так недолжно быть потомушто они позорят истенных нефоров потому нужно придпринемать меры!!!

Вітьок,готав нє трож!!!!! :glasses: Я за ніх буду мазу тянуть :crazyfun:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » СубКуЛьтУри » СубКультури або Позерство???????????