Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » СубКуЛьтУри » СубКультури або Позерство???????????


СубКультури або Позерство???????????

Сообщений 21 страница 38 из 38

21

IoanIliesky написал(а):

Да готи сила но всьоровно так недолжно быть потомушто они позорят истенных нефоров потому нужно придпринемать меры!!!

а ти себе сам нефар?чи хочеш себе ним вважати?

0

22

Я нiколи нi пiдкого некосив i нестараюсь!!!! Нах воно нада саме головне в цiй жизнi як казав один ветеран менi з Афгана залишатись людиной а не хуйлом!!! Пiдзакосочним!!!

+1

23

бля.голова болитЬ((((((

0

24

Вітя + 1 , людину не може украшати і виділяти шмотка чи то стиль субкультури, то є моя думка...
а стосовно фрази людиною а не хуйлом то ...в кожного своя мораль ;) )))

тим не меньше це всьо не зникне, як це всьо єсть так і будєт, я просто не звертаю увагу на то всьо :) мабуть тому шо не прагну бить модним))

0

25

голова болить((((((((9

0

26

IoanIliesky написал(а):

Я нiколи нi пiдкого некосив i нестараюсь!!!! Нах воно нада саме головне в цiй жизнi як казав один ветеран менi з Афгана залишатись людиной а не хуйлом!!! Пiдзакосочним!!!

отета я блядь і хатєл услишать!якшо ти не нефар і не хочеш бути "нефаром" тоі забий ваще на це!..як на мене ваще це всьо дібілізм і понти!..

ПС. Серий Тралка єщо прідьот за табой)))))

+1

27

Гуф написал(а):

ПС. Серий Тралка єщо прідьот за табой)))))

в мене в асоціації Тралка через ЗБОРІЩЕ переважно обриго нєформало малолєток ( всі мають право там тусити я не спорю, але асоція тим неменше) з якоюсь ........ну тіпа далі мат сплошний, я знаю історію Театральної площі, це прекрасне, унікальне місце яке оточено архітектурними шедеврами ( крім Буд Офіцерів )...там де зараз тралачнікі тусять колись було озеро напроти театру, невеличьке таке, потім зробили площю, збиралися колись там місцевий бамонд, вельможі і освітчені люди, які теревенили на цікаві теми, а нє на теми ахуєнних скєйтерській шарів, виїбонів, емо інтриг, тощо. хоч б ці тралочнікі сукі бережно ставилися до місця ОБІТАНІЯ...не раз йшов бачив як сука сидять на спинках лавок, ногі на лавці, це піздєц...сруть там всюду, ще й скейтами, вєліками йорзають бардюри...от так от, субкультури і їх місця абітанія, то шо в тому модного і до цього прагнуть шоб бути модним?...пріадєтса тіпа, вивчити назву пару груп і пайті затусіть...мда :)

0

28

вапщета там була казарма типу ангару!озера там ніколи не було перед театром!...і вапще как я уже гаваріл ти завідуєш))))))))))))))))))))))))))))))

"ЗБОРІЩЕ переважно обриго нєформало малолєток" - ще й сука спіздив мої слова,які коли я тобі сказав ти мене засрав)

0

29

Гуф написал(а):

вапщета там була казарма типу ангару!озера там ніколи не було перед театром!...

Ростік, я вчив історію рідного міста ;) і десь була фоткі я тобі найду і покажу.

Гуф написал(а):

і вапще как я уже гаваріл ти завідуєш))))))))))))))))))))))))))))))

100 % :)

Гуф написал(а):

ще й сука спіздив мої слова,які коли я тобі сказав ти мене засрав)

ти казав шо вони "ГЕНІЇ"...

0

30

Гуф написал(а):

отета я блядь і хатєл услишать!якшо ти не нефар і не хочеш бути "нефаром" тоі забий ваще на це!..як на мене ваще це всьо дібілізм і понти!..

ПС. Серий Тралка єщо прідьот за табой)))))

Мен ти всеж с нами в одному вагонi з уфосом та зi мною ще губна гармошка та боби!!!

0

31

ну шо я магу сказать)) Тралка то атке місце))) короч))в цьому році тралка то не то шо було в том році))це рахується взже пантовим якщо ти тусиш на тралці)ніби якісь клани б"ються між собою за місце проживанія))да,я тусив там в тому році))але в цьому м ене там ще не було і надіюся що не бде))))перебіраюся я короч до Бва в будку))+

0

32

UFOs написал(а):

ти казав шо вони "ГЕНІЇ"...

ах ти сука підар))))))ти нахуя брешеш???тобі  шо із історії з аські працитірувать7)))в мене вона зберінається))

0

33

Patlatui написал(а):

ну шо я магу сказать)) Тралка то атке місце))) короч))в цьому році тралка то не то шо було в том році))це рахується взже пантовим якщо ти тусиш на тралці)ніби якісь клани б"ються між собою за місце проживанія))да,я тусив там в тому році))але в цьому м ене там ще не було і надіюся що не бде))))перебіраюся я короч до Бва в будку))+

ага,ага!..верю курварь піздячій!..как ткоа паявіцца якась тьолка в тебе з тралки так сразу туда і пірібірьошся!

0

34

Гуф написал(а):

ага,ага!..верю курварь піздячій!..как ткоа паявіцца якась тьолка в тебе з тралки так сразу туда і пірібірьошся!

хахахахахах...Патлач разабьйот сє там палатку :crazyfun:  :rofl: .....

0

35

Patlatui написал(а):

перебіраюся я короч до Бва в будку))+

Планове переселення народiв!!!

0

36

апрыдыляЭм наву точку збора!!!! ФАН-Парк

0

37

Takeandburn написал(а):

апрыдыляЭм наву точку збора!!!! ФАН-Парк

ну нах далековато немног  :crazyfun: хотя тралка ет уебанство конечно ну шо поделать :rofl:

0

38

Фан парк то сила!!!

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » СубКуЛьтУри » СубКультури або Позерство???????????