Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Fun Park


Fun Park

Сообщений 1 страница 20 из 42

1

Люблю дуже фан парк і його специфічну атмосферу :) але не люблю бикаванство яке там час від часу відбувається, ось наприклад як вчора...може хтось чув

0

2

Да, я чув. Гопнічки вчора вирішили там вчинити розгром.
Люблю фан парк. Хороше місце. Знаю, шо якшо туда заходять гопчики, то треба зразу викликати наряд міліції, а може зразу й спецназ. Коли гопів багато вони себе кофортно відчувають і роблять шо хочуть.

0

3

Я майже чуть неполяг там короче ппц був!!!

0

4

IoanIliesky
ну ясно))з кущів в засаді десь втикав на то? )))))))))))))))))

Garry Peaven написал(а):

Знаю, шо якшо туда заходять гопчики, то треба зразу викликати наряд міліції, а може зразу й спецназ

ага або пагаварити па панятіям 1 на 1 ) ;)

0

5

UFOs написал(а):

Не ну нескажи мну тогда в самий розгар совсем небуло я прийшов на спад i сьоднi получив цiлу кучу iнфи вiд людей з цього приводу!!!

0

6

Вітьок, давай інфу в маси, шо за шняга, із-за чого, наслідки?

0

7

а чо за фігня була?!??!7вам треба було всі комбік іщо атм є направити на них і знищити їх крейзі рифами..))

0

8

Там короче е своя шняга та е багато негативного елементу!!! Короче то треба було бачити тепер пiздец буде !!

0

9

IoanIliesky написал(а):

ам короче е своя шняга та е багато негативного елементу!!! Короче то треба було бачити тепер пiздец буде !!

ну так роскажи нормально..в деталях...шоі  как і шо буде...

0

10

Там короче хуйня будуть Тралку  виносити та всьо неформальське!!!!
Е там своя шняга i це розмова не для форуму за таке непишуть той хто розумний той зрозумiе!!!
Короче щось зараз серйозно взялись!!!

Отредактировано IoanIliesky (4.3.2008 16:24:58)

0

11

Це тіпа гопи вже псіханули, не витримали засилля патлатої погані в нашому місті і вирішили цілеспрямовано повертати прекрасне містечко не Буковині до доблєсних шансонських традицій?

0

12

Суки лисі,уроди кончені,ненавиджу їх!!!всьо тепер це повний піздец

0

13

бля хоч хтось скаже в чому суть дела чи так і будуть арать шо пездец всім?

0

14

IoanIliesky
от я стільки від тебе слів чую але мені казали о коли всьо скінчилося ти з ЛІСУ РАЗОМ З ВАСЬОЮ ВИХОДИВ))))))))))))))))))))))))

говорив сьоня з фановськими :) укуренна бабушка піздєц як вихватила...вікна побиті в них, апарат потрощений, вони самі побиті, зал їхній закритий як місце злочину...

...а було всьо так вроді за словами Вані з Карми...
ну прийшло в фан біля 50 гопніків різного віку від малого до бивалого ;) зайшли до Карми ото заглядали, потім зайшли і взяли гітарну деку винесли,ю після чого карма закрилася НА СУПЕР ЗАТВОР ( тіпа як в параші така хуйнюшечка)))))))))))))))) ) ну потім Ваня розповідає шо на верху десь 15 хв. був гуркіт і всяка хуйня творилася...ну туда оказуєтсо вломилися гопнікі, штук з 10 і началося мєсіво і крушенія всього, пізди получив навіть Коваль (пацик з району) який просто зайшов на рєпу попілити до бабушек)) ну визвати мусарів не вдалося бо гопота дроти телефонні перефігарили) ото ж дівкє пабігли до сусідів викликати, вроді була і Швидка допомога...чувакам з Укурєної баби дісталося..там трохі крові в залі є казали...
ну гопнікі потім дали дьору, керівництво фан парку на марозі, мусара зловили 2 які сиділи в бобіку і на яких кідався побитий вже костік з Укурєнної бабушкі якого Тодар лєдь тримав)))) от так почуть всьо і розгрібається вроді вияснили шо то з 6 бурси мудакі...було їх багатенько я думаю шо тих 2 можна розколоти і вийти на інших, апарат думаю мають відкуповувати..хуй зна шо це буде хоча думаю всьо так і замнеться безслідно, а ПІЗДИТИ ТРЕБА ЦИХ ВОЛОСАТИХ СУК, ЯКІ ДОЙОБУЮТЬСЯ І СЬОБУЮТЬСЯ А ПОТІФМ МУЗИКАНТИ І ФАНОВСЬКІ ПІЗДИ МАЮТЬ ПОЛУЧАТИ...ну сучяри патлаті, я вас сука сам захуярю разом з уими гапами, мудакі сука всі...і не треба на гопіків гнати нєхуй буцло малим сукам вийобуватися і дойобуватися, як виходить фановскі напевно получили рпосто так піздюлєй + апарат...нормально, да?

а звідси висновок такий, шо Вітьок партізан в лісі шифрувався)))))))))))))))))))

0

15

Скоріше всього, шо фанпарківські неформали знову полізли до гопнічків. Таке вже один раз було, але тоді "пацани на районє" поступили коректно. Цього разу вони напевне попали вже до інших гопчиків. От вони і вирішили показати хто є хто, хто з них є наслідником Саши Бєлого з т/с "Бригада", зібрали за словами очевидців комбанію близько 50-ти чоловік і пішли в фан з метою побити всіх, хто там є. Наскільки мені та уфосу пояснили там в той день і в той час була репетиція у "Карми" та "Бабушек". Ну вони вирішили до них приставати, одним словом провокувати їх. Карма закрилась в себе, а бабушкі получили за всіх. З вулиці видно тільки розбиті шибки вікон реп-бази бабушек. Я чув, шо в середині там все в крові, весь апарат потрощений. Потім приїхали служителі закону (міліція) і забрала деяких гопчиків.

0

16

UFOs написал(а):

Вітьок партізан в лісі шифрувався)))))))))))))))))))

Да, Вітьок поступив, як старий мудрець.

0

17

піздец!!!http://gif.vio.ru/05/marksman.gif

0

18

Хуйня блять повна! Не знаю, хто там до гопів дойобувався, як на мене, вони просто вирішили показати, шо вони піздєц круті. Ми буквально за пару хвилин до того з фану йшли, а там у провулку стояла вже гоп-компанія. Вони нам почали кричати "Стой!", ми не оберталися і пішли далі, їх блін там чоловік до 10, а тут тільки Діма з Топором. Ці суки побачили, що доїбатися не вийшло, зібрали своїх і пішли в фан, де уже і розгулялися. Бабушки тоді репетирували, якби вони хоч на сходах на перекурі стояли, такого могло не бути. Олегу дали по почках, скора дімедрол колола. Була і кров, на інструментах є сліди. Апарат розхуячили, розбили вікно, так що там сиро, барабани від того ще зіпсуватися можуть, а музикантів ще й в рєпу не пускають. З цих уйобків штраф то здеруть, за техніку бляді заплатять. Вони по трьох статтях проходять, могли би і посадити, але.... хто в це вірить? Їх, кажуть, вже випустили під підписку про невиїзд.

0

19

Да интересна история, але не уважаю таку тему, гопники внатуре охуели, суки тупые ково хуя пиздеть кого попало за ето их надо хуярить

0

20

Бляяяяяя, якщо ситуація полягає в тому що хтось з фан-парковських доїбався до цього бидла з бурси, це ще не ознає що треба пиздити всіх підряд. Одного разу таке було, і ми були в фані, і пацани, до яких доїбались фан-парковські спустились до нас, я вже думав нам піздєц, але вони нормально розказали в чому справа, і запиталися чи ми не бачили їхній образчиків.
Блядь, общагу цю, де проживає рогатий скот треба спалити нахуй. Понаїхало бичурів і вийобуються

+1


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Fun Park