Гурт Breaking Brain Without Aim

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Fun Park


Fun Park

Сообщений 21 страница 40 из 42

21

wonder написал(а):

Блядь, общагу цю, де проживає рогатий скот треба спалити нахуй.

Спалити, а їх зажарити і скормити собакам . Хоча можна ще на органи здати, а за вилучені гроші апарат новий купити.

+1

22

wonder написал(а):

Блядь, общагу цю, де проживає рогатий скот треба спалити нахуй. Понаїхало бичурів і вийобуються

підтримую :)
nIR1a
+1 тьотку порвало))))я аж відчув ці емоції сам))

0

23

Бля це гон всьо.Пацани будьте обережні!!!

0

24

ненаю...ми підішли з Фаінкою туда пізніше..погуляти :cool: ...тамо стояв вже бобік і кучка урванів якихось....хуйня якась...потім підьїхала скора....а аж потім прийшла якась підтримка, з тралки напевноhttp://gif.vio.ru/05/neigh.gif ..але бля как всігда коли давно уже і сліди всі простилиhttp://gif.vio.ru/05/neigh.gif

0

25

badbunny
Шкода шо ти не получив пєзди)))))))))))))))))))

0

26

UFOs написал(а):

Шкода шо ти не получив пєзди)))))))))))))))

агаа...залюбки....http://gif.vio.ru/05/wink.gif .....шкода шо тебе як всігда немає на таких заворушеннях.а ти всєшда ліш піздішhttp://gif.vio.ru/05/smile.gif вот шо мені шкода...

0

27

badbunny написал(а):

.....шкода шо тебе як всігда немає на таких заворушеннях.а ти всєшда ліш піздіш вот шо мені шкода...

я батькам цілий день помогав, а ти ліпе б пораніше прийшов туда з ФАЇНОЧКОЮ і получили свої сладкі порції пєздюлєй))мені похуй, якшо запіздили то всіх б також як і у Бабушек..то діло таке :) єбало зажеве, а вот апарат паломаний і гітари це вже іна сторона медалі)))кстатє сиди на Тралочкє на днях шось я чув і там буде мєсіво))))))так шо маєш шанс своєю гордою і бєзстрашною груддю всіх перепокати)))))))))

0

28

UFOs написал(а):

кстатє сиди на Тралочкє на днях шось я чув і там буде мєсіво))

до мене також такі слухи доходили))))чуєт моя попа,що весна і літо буде веселі для нас))

0

29

жесть! Как вы терь будете репетировать??? Ладно там синяк, еще что-то...но, а инструменты....это ж куча денег...

+1

30

UFOs написал(а):

, а ти ліпе б пораніше прийшов туда з ФАЇНОЧКОЮ і получили свої сладкі порції пєздюлєй)

ну за нас ти нє пєрєживайhttp://gif.vio.ru/05/wink.gif

UFOs написал(а):

кстатє сиди на Тралочкє на днях шось я чув і там буде мєсіво)

как сідєл так і буду сідєтьhttp://gif.vio.ru/05/wink.gif  і нікуда убігать нє собіраюсь...

UFOs написал(а):

кстатє сиди на Тралочкє на днях шось

ага...может чувакі с топорамі прідутhttp://gif.vio.ru/05/neigh.gif

0

31

Strawberry написал(а):

Ладно там синяк, еще что-то...но, а инструменты

от це балюча тєма для нас з Юрою прийнаймні :) ....

0

32

Статейка Наталки Бузинської в газеті "Погляд":
Зграя "гопів" побила рок-музикантів
Майже п'ять десятків хлопців, надивившись бойовиків та взнавши, що таким, як вони слід ненавидіти металістів, побили рок-музикантів
Наталка БУЗИНСЬКА
buzynska@ukr.net
У понеділок, 3 березня, близько сьомої години вечора учасники одного із місцевих музичних гуртів готувалися до чергового концерту. Репетиції, як звично для них, проходили у парку ім. Ю.Федьковича ("Фанпарку"). Під час того, як хлопці програвали свою програму, до них на репетиційну базу завітав небажаний гість, подивившись на музикантів і не сказавши ні слова, вибіг геть. Та незабаром, за словами потерпілих, буквально за декілька хвилин, той самий гість повернувся… із товаришами. Після такої "навали" розпочалася бійка.
Зі слів одного з постраждалих музикантів Андрія М. (ім'я змінено із особистих міркувань), до репетиційної бази, котра розташована на другому поверсі, піднялися 15 молодиків (ще близько 30-ти чекали надворі), і без будь-яких слів або бодай мотивації напали на трьох музикантів та одного слухача. Побивши хлопців, "гопи" (саме так називають подібних осіб у вузьких колах) прийнялися захоплено трощити дороговартісну апаратуру, бити вікна, перевертати меблі шкереберть. Бійка тривала близько 15 хвилин, після чого зловмисники кинулися тікати.
В той же вечір, як говорять постраждалі, двох осіб, яких правоохоронці, за їх словами, випадково затримали після виклику міліції, привели до музикантів на впізнання. Одразу складено протокол.
Зі слів постраждалого Андрія М., в парку, де сталася подія, ширяться чутки, що затриманих випустили через добу за недостатньою кількістю доказів.
У ЦГЗ УМВС не прокоментували цю ситуацію, аргументуючи, що зараз триває слідство по встановленню осіб. Про результати слідства чернівецьких правоохоронців читайте у наступних номерах газети "Погляд".
До теми: Андрій М. Говорить, що проходячи судово-медичну експертизу у лікарні по вулиці Мусоргського, усім постраждалим медик, який їх оглядав, виписав довідку, що серйозних травм немає. Проте в інших лікувальних закладах, а саме в міській поліклініці №2 та лікарні, що на вулиці Фастівській музикантам встановили такі діагнози: потрійний перелом носа, струс мозку та пошкодження нирки. Хто "покриває" чи недбало "допомагає" слідству встановлюється.

+1

33

жесть...я шось чув таке шо гопи обявили війну нашим скінам..) хоч щось толкове зроблять.))

0

34

Rock'n'Rolerblader написал(а):

я шось чув таке шо гопи обявили війну нашим скінам..) хоч щось толкове зроблять.))

Хіба?По-моєму обявили війну всім нефорам...

0

35

я таке чув..не знаю кому вони там обявляли.. ну раз так, треба купляти кастєт і пісталєт азавий..чи нах побритись на лисо..вспомніть дєства нах.. короче треба шось робити..бо якшо забють всіх нах, буде весело..

0

36

цікаво звідки ви черпаєте ці знання і усвідомлення цого? ))не нада собі придумувати і СЛУХАТИ всяку фігню...час від часу бувають конфлікти...а якшо навіть і правда то шо нєфори зі всякими іншими козирними субкультурами будуть ваювать з гопніками і один одного перевалять і буде більше простору для ЧУВАКІВ І ЧУВІХ )))) Амінь браття і сєстри!!))

П.С. а на керівництво фан парку я шось попасти не можу))дивно якось))ніби дійсно моя хата з краю....

а міліція і нас дійсно просто "СУПЕР" ...як і очікувалося мєнти це дєло почуть будуть сунути в архів в якому воно буде покриватися пилюкою...ненавиджу міліцію...як сукі шманати з ніг до голови і вийобуватися то всі вони це вміють а як діяти по закону то тут діє правило ГРОШОВОЇ ОДИНИЦІ....блядство це всьо.

0

37

ВСЕ ЩО ТУТ ПОЧУТО Х....НЯ ПОВНА НАРД I СТАТТЯ ТОЖ ЧУТКИ ЦЕ ВСЕ ЦЕ ТАКI НАПЛИВНI МОМЕНТИ КОЛИ Е ЯКIСЬ РОЗБРАТИ ТОМУ НЕТРЕБА ЦЕ ВСЕ РОХДУВАТИ!!! ТАМ ВIЙНИ ТА.IН. ВСI ЦI ПОДII БУЛИ СПЛАНОВАНI ЦЕ СТАЛОСЯ ТОМУ ЩОБ ТАКОГО БIЛЬШЕ НЕСТАВАЛОСЬ ПОТРIБНО БУТИ ЗАВЖДИ НАСТОРОЖI ТА ПРИЙМАТИ МIРИ!!!

0

38

Хочу в фан, посидіти, попездіти, пивка попити! :flag:

0

39

kashTan написал(а):

Хочу в фан, посидіти, попездіти, пивка попити!

:cool: пасанчік....сьоня єто устроїм :cool: ....стіпуха єсть :jumping: ...будєм мажоріть :glasses:  :crazyfun: даже хлєпчік с майонезам можем взять к настойкє :crazyfun:

0

40

badbunny написал(а):

хлєпчік с майонезам можем взять к настойк

я ж не пью!  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0


Вы здесь » Гурт Breaking Brain Without Aim » Базарім » Fun Park